Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Bon na 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Bon na 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

Zaledwie kilka dni po uruchomieniu promocji, w której nagrodą za wyrobienie karty kredytowej Citibanku był voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumeriach Douglas, Citi Handlowy uruchomił kolejną akcję. Tym razem na nowych klientów czeka nagroda w postaci bonu zakupowego na kwotę 400 zł, który możemy wydać w sklepach Biedronki. Warunki obu promocji są identyczne - jedyne, co należy zrobić, to wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku, a następnie w określonym czasie wykonać min. 10 transakcji na dowolną kwotę.

Z promocji można skorzystać do 10 listopada 2017 roku. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Uczestnicy promocji muszą również posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i spełniać następujące kryteria:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Reasumując, uczestnikami najnowszej promocji mogą być osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, na podstawie umów cywilno-prawnych, emeryci i renciści, przedstawiciele wolnych zawodów, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych, wynajmujący nieruchomości oraz ryczałtowcy.

Z akcji wyłączeni są natomiast nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

W jaki sposób przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z najnowszej oferty Citibanku, należy wykonać kilka prostych czynności:

 1. Do 10 listopada 2017 r. wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na stronie promocji, a następnie poczekać na kontakt z przedstawicielem banku.
 2. Podczas rozmowy z doradcą złożyć wniosek o główną kartę kredytową Citibanku i zawrzeć umowę o jej prowadzenie. W trakcie spisywania wniosku należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Citibanku.
 3. Dostarczyć dokumenty potwierdzające dochody deklarowane we wniosku o wydanie karty (listę wymaganych dokumentów zawiera Załącznik nr 1 do regulaminu promocji). Jeśli dokumenty nie będą wystarczające do potwierdzenia zdolności kredytowej uczestnika, organizator ma prawo poprosić o dostarczenie dodatkowych zaświadczeń.

Ważne! Uczestnicy promocji mają do wyboru następujące karty kredytowe: Citi Simplicity, MasterCard World, PremierMiles, BP PAYBACK. Warto jednak mieć świadomość, że prawdopodobnie najbardziej opłacalną opcją będzie wyrobienie karty Simplicity. Więcej na ten temat piszemy w naszym poradniku na temat wyboru najlepszej dla siebie karty kredytowej Citibanku.

Jak otrzymać voucher o wartości 400 zł?

Po dopełnieniu formalności związanych z rejestracją w promocji musimy wykazać się następującą aktywnością:

 1. Przynajmniej raz zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 2. Za pomocą otrzymanej karty kredytowej wykonać co najmniej po 5 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę przez okres kolejnych dwóch miesięcy. Warto jednak pamiętać, że bank nie będzie honorował transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych oraz przelewów z rachunku karty. Zastrzeżenie to obejmuje również przelewy stanowiące opłatę rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Obie czynności należy wykonać nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data podpisania umowy będzie widoczna na dokumencie). Jeśli więc podpiszemy umowę jeszcze w październiku, na spełnienie warunków mamy czas do końca grudnia.

Kiedy otrzymamy nagrodę i w jaki sposób możemy z niej skorzystać?

Bon zakupowy do Biedronki zostanie przekazany uczestnikom w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości wysłanej przez bank w systemie transakcyjnym Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty (jeżeli więc wywiążemy się z warunków w grudniu, nagroda trafi do nas najpóźniej do końca stycznia).

Bony są ważne do 31 grudnia 2018 r. i nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną. Voucherem możemy posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania jego całej wartości. Kod należy podać kasjerowi przed dokonaniem płatności za zakupy - w przypadku, gdy cena wybranych przez nas produktów przewyższy wartość bonu, będziemy musieli dopłacić brakującą kwotę (natomiast kiedy cena towaru będzie niższa niż wartość vouchera, nie otrzymamy zwrotu różnicy). Za pomocą vouchera możemy zapłacić za wszystkie towary i usługi oferowane w sieci Biedronka.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto mieć kartę Citi Simplicity?

Odpowiedź jest prosta - przede wszystkim dlatego, że jest to obecnie jedna z najlepszych i najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach. Parametry karty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Posiadacze karty zyskują też dostęp do szeregu zniżek i programów rabatowych.

Dokładną analizę karty znajdziesz w tym artykule.


Jeżeli wcześniej nie miałeś okazji korzystać z karty kredytowej, przed przystąpieniem do promocji gorąco zachęcamy do zapoznania się z zasadami mądrego wybierania karty kredytowej i rozsądnego z niej korzystania. Mając te reguły w pamięci możesz bez dodatkowych kosztów przejść całą promocję i zgarnąć 400 zł premii na czysto!

Przypominamy także o świetnej promocji konta osobistego Citi Priority, w której można otrzymać dodatkowo 700 zł bonusu. Łącząc promocję karty kredytowej i konta możesz w prosty sposób zyskać aż 1100 zł. Sprawdź ten artykuł, aby poznać szczegóły.

Komentarz redakcji

Kiedy porównamy najnowszą promocję Citi Handlowego z wcześniejszymi „letnimi” akcjami, możemy dostrzec znamienną różnicę – uczestnicy poprzednich promocji (np. tej z bonem na Allegro), aby otrzymać nagrodę, musieli wykonać transakcje kartą na minimum 1000 zł.

Obecnie bank nie zmusza nowych klientów do wydania określonej kwoty. Aby otrzymać bon do wykorzystania w sieci sklepów należących do Biedronki, należy jedynie skutecznie zawnioskować o wydanie dowolnej kredytówki znajdującej się w ofercie banku, a następnie wykonać za jej pomocą min. 10 transakcji (po 5 w dwóch kolejnych miesiącach).

Dla osób, które nie mają jeszcze karty kredytowej i chcą zarobić extra 400 zł, może być to całkiem kusząca propozycja.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.