Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zdobądź 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citibanku

Zdobądź 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Promocja o skomplikowanej nazwie - Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej "Moja Biedronka" o wartości 400 zł - organizowana jest przez Citibank. Partnerem akcji jest Jeronimo Martins Polska SA, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Promocja trwa do 6 marca 2019 r. i jest nielimitowana.

400 zł na karcie "Moja Biedronka"

Nagrodą w akcji jest 400 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bonus ma formę zasilenia karty lojalnościowej "Moja Biedronka" oferowanej klientom tej sieci.

Kto może skorzystać?

Oferta specjalna skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2015 r. nie posiadały w Citibanku żadnego produktu! Dotyczy to nie tylko głównej karty kredytowej, ale także kredytów, konta osobistego czy oszczędnościowego. Ten wymóg obejmuje zarówno posiadaczy, jak i współwłaścicieli konta. Wykluczeni z udziału w akcji są również nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnej karty lojalnościowej "Moja Biedronka" przez cały czas obowiązywania promocji.

W tym momencie warto wskazać, jakie są wymogi wnioskowania o kartę kredytową w Citibanku. Powinieneś mieć minimum 18 lat i być zatrudnionym w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące; a wymagany dochód netto to min. 1200 zł. Dla działalności gospodarczej warunkiem jest jej prowadzenie przynajmniej 2 lata i osiąganie dochodu netto w kwocie min. 2500 zł.

Proste warunki do spełnienia

Wbrew pozorom Citibank nie stawia przed uczestnikami promocji wygórowanych warunków. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki, a 400 zł premii w postaci bonu będzie Twoje:

  1. Do 6 marca 2019 r. wypełnij formularz na specjalnej stronie promocji - na tym etapie podaj swoje imię i nazwisko, telefon, email oraz - ważne! - numer aktywnej karty Moja Biedronka.
    • podczas wypełniania danych wyraź zgodę na przekazanie do partnera akcji (Jeronimo Martins) informacji objętych tajemnicą bankową.
  2. Również do 6 marca 2019 r., poprzez kontakt z pracownikiem banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i podpisz umowę, następnie aktywuj swoją kartę kredytową. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przesyłanie informacji handlowych przez bank!
    • przed zawarciem umowy powinieneś dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane przez Ciebie dochody. Listę wymaganych dokumentów znajdziesz w załączniku do regulaminu; pamiętaj, że bank może zażądać dodatkowych zaświadczeń, jeśli te przedstawione przez Ciebie będą niewystarczające.
  3. Nie później niż do końca 6. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej (Citi Online) lub mobilnej (Citi Mobile) ORAZ wykonaj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 1200 zł.

Przykładowo - jeśli podpiszesz umowę o kartę w grudniu 2018 r., powyższy warunek zalogowania do bankowości i transakcji kartą powinieneś spełnić najpóźniej do końca czerwca 2019 r.

Dodatkowe informacje

Bank będzie uznawał tylko transakcje bezgotówkowe, które nie będą zwrócone ani nie zostaną zaliczone do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, transakcja o charakterze hazardowym itd.).

Przekazanie i wykorzystanie nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez bankowość internetową do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka zostanie zapisany na Twojej aktywnej karcie Moja Biedronka, której numer podałeś w formularzu. Nastąpi to w ciągu 60 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Bon zakupowy możesz wykorzystać w sklepach Biedronka, gdzie obsługa prowadzona jest przez kasjerów. Kartę Moja Biedronka powinieneś okazać przed dokonaniem płatności za zakupy.

Voucher możesz wykorzystywać wielokrotnie, ale maksymalna jednorazowa płatność środkami z bonu nie może przekroczyć 100 zł. Nagroda jest ważna przez 12 miesięcy od daty jej przekazania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze informację. Aktualnie w City Handlowym trwa loteria dostępna dla posiadaczy kart kredytowych, w której do zdobycia jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatności kartą kredytową Citi na min. 50 zł, Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 24 transakcje po 50 zł (łącznie 1200 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Co warto wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity, podstawowa "kredytówka" z oferty Citibanku, wyróżnia się na rynku brakiem opłaty za wydanie i obsługę. Nie zapłacisz również za powiadomienia sms, a do tego możesz dodać kartę do Google Pay i płacić zbliżeniowo smartfonem.

Przed złożeniem wniosku o kartę kredytową powinieneś pamiętać, że nieumiejętne używanie takiego produktu może narazić Cię na wysokie koszty. Przeczytaj nasz poradnik i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat korzystania z "kredytówki".

400 zł warte Twojej uwagi

W ostatnich miesiącach Citibank nieco zwolnij tempo promowania karty Citi Simplicity, dlatego nowa akcja specjalna szczególnie może przypaść nam do gustu. Warunki są wyjątkowo przyjazne - wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przez pół roku zapłacić kartą kredytową ok. 200 zł miesięcznie. Pewnym drobnym mankamentem może wydawać się wymóg posiadania karty lojalnościowej sieci Biedronka, jednak ten wymóg można szybko i łatwo spełnić.

Przystępność warunków sprawia, że oferta Citibanku warta jest Twojej uwagi. I chociaż bon do sklepów Biedronka otrzymamy już w Nowym Roku, to zawsze będzie to cenna ulga dla naszego domowego budżetu.

Gdyby nie odpowiadała Ci nagroda w postaci 400 zł do Biedronki, to wiedz, że aktualnie trwają inne promocje karty Citi Simplicity. Można w nich zyskać m.in. smartfona Xiaomi Redmi 6A czy pieniądze na spłatę zadłużenia w innym banku. Będąc posiadaczem tej karty, w Twoim zasięgu będą rabatu do 15% w niemal 100 restauracjach w Polsce. Więcej informacji o tych akcjach znajdziesz w osobnym tekście.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.