Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu

Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu
Źródło: strona promocij

Czasu na skorzystanie z promocji z premią „powitalną” 400 zł nie ma niestety wiele. Akcja zakończy się już 15 kwietnia 2020 r. Bank nie zastosował za to limitu uczestników – dobre i to ;)

Wybierz nagrodę

Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że premia nie ma charakteru gotówkowego. Każdy uczestnik może wybrać jedną z poniższych nagród:

  • 400 zł w formie e-kodu do wykorzystania na Allegro,
  • 400 zł na karcie prezentowej do sklepów sieci Lidl,
  • 400 zł na karcie podarunkowej BP SuperCard (do wykorzystania na stacjach BP w Polsce),
  • smartfon LG K30 Dual Sim o wartości nominalnej 599 zł (na Allegro taki telefon z oferty sklepowej kosztuje ok. 400 zł).

Bardzo krótki okres karencji!

Przyznaj, że nagrody robią wrażenie. Pewnie zastanawiasz się teraz, czy możesz wziąć udział w akcji. Tu mamy bardzo dobrą wiadomość — bank zastosował wyjątkowo krótki okres karencji. Z oferty wyłączone są te osoby, które posiadały w Citi Handlowym dowolną kartę kredytową po 31 grudnia 2019 r.

Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych. Z kolei dodatkowe wykluczenie obejmuje osoby ze statusem nierezydenta oraz obywateli / rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o wymagania dochodowe, to konieczne jest uzyskiwanie dochodu netto na poziomie min. 1200 zł oraz co najmniej 3-miesięczny okres zatrudnienia w obecnym miejscu pracy. Dla przedsiębiorców próg dochodowy wynosi 2500 zł, a oprócz tego muszą prowadzić swoją działalność przynajmniej od 2 lat.

Wystarczy wydać tylko 500 zł!

Spełniasz warunki uczestnictwa? Sprawdź, jakich działań wymaga od Ciebie bank:

Krok 1
Krok 1

Do 15 kwietnia 2020 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na specjalnej stronie promocji.

Krok 2
Krok 2

Oczekuj na kontakt telefoniczny ze strony banku. Podczas rozmowy złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę, a następnie zawrzyj umowę. Szczegółowych informacji udzieli Ci pracownik banku.

Ważne! Przypomnij pracownikowi, że zamierzasz wziąć udział w promocji oraz koniecznie dokonaj wyboru nagrody już na etapie wnioskowania o „kredytówkę”.

Krok 3
Krok 3

Jeśli wnioskowałeś o kartę z limitem wyższym niż 5000 zł, to w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody.

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej (Citibank Online) lub mobilnej (Citi Mobile). Przy tej okazji pamiętaj też o aktywacji karty poprzez nadanie kodu PIN.

Krok 5
Krok 5

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj za pomocą karty transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższego warunku otrzymasz informację o przyznaniu premii w formie wiadomości na Citibank Online.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu otrzymania informacji o jej przyznaniu. Vouchery na stacje BP, do Lidla oraz smartfon będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, zaś kody na Allegro będą przekazywane w wiadomościach w bankowości internetowej.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Warunki promocji spełniają transakcje kartą (główną lub dodatkową) oraz tzw. nośnikiem zbliżeniowym (np. naklejka, telefon). Bank nie uznaje przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych ani „szczególnych”. Nie przejdzie zatem ani wypłata z bankomatu kartą kredytową, ani doładowanie Revoluta, ani płatność za usługi związane z hazardem.

Pamiętaj, że warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie aktywnej karty w dniu przekazania bonusu.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Szczegółowe warunki korzystania z bonusów są opisane w regulaminie promocji.

Citibank-BP Motokarta. Alternatywa dla Citi Simplicity?

Parametry Citibank-BP Motokarty są podobne do tych dotyczących najpopularniejszej na rynku karty Citi Simplicity. Tu również mamy do czynienia z długim okresem bezodsetkowym oraz brakiem stałych opłat miesięcznych czy rocznych:

720 zł zwrotu przez 3 lata!

W dodatku Citibank-BP Motokarta także oferuje ogromne korzyści dla łowców promocji, zwłaszcza tych zmotoryzowanych. Oprócz opisywanej oferty mogą oni zgarniać przez 3 kolejne lata zwrot 20 zł miesięcznie, co daje łączny zysk na poziomie 240 zł rocznie i 720 zł w ciągu 3 lat. Warunki uzyskania zwrotu opisywaliśmy w tym tekście:

Pamiętaj, że możliwość połączenia obu promocji (400 zł / smartfon + 720 zł zwrotu) masz tylko do 15 kwietnia 2020 r. i tylko po złożeniu wniosku na tej stronie promocji.

Wysoka premia, proste warunki — czy można chcieć więcej?

W promocji Citibank-BP Motokarty uwagę przykuwa nie tylko bardzo atrakcyjna premia (jej wartość to co najmniej 400 zł), ale również banalnie proste warunki jej uzyskania. Wystarczy dokonać transakcji kredytówką na min. 500 zł. Tak niska konieczna do wydania kwota jest niespotykana nawet wśród najlepszych promocji popularnej Citi Simpicity. To samo możemy powiedzieć o bardzo krótkim (zaledwie 3-miesiecznym!) okresie karencji.

Do tego należy pamiętać o zwrocie do 720 zł w ciągu 3 lat. A zatem, jeśli poszukujesz sposobu na łatwy zysk, to chyba już wiesz, co robić…

PS jeśli uważasz, że oferta może się spodobać także i Twoim znajomym lub rodzinie, rozważ podrzucenie im tego wpisu. Skoro i tak siedzimy wszyscy w domu, to może warto skorzystać z takich okazji na poprawę nastroju i stanu swojego portfela? :-)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP MOTOKARTA i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł" (edycja 2)

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.