40 zł na zakupy w Google Play za 5 płatności mobilnych Google Pay

Promocja została przedłużona i obowiązuje do 31 grudnia 2018 r.

40 zł na zakupy w Google Play za 5 płatności mobilnych Google Pay Źródło obrazka: strona Google Pay

Jeżeli zaliczasz się do osób chętnie korzystających z mobilnych płatności zbliżeniowych, możesz w prosty sposób zdobyć kartę podarunkową wartości 40 zł do wykorzystania w Google Play. Wystarczy, że wykonasz 5 transakcji telefonem w terminalach płatniczych akceptujących płatności Google Pay, a nagroda trafi w Twoje ręce.

Tym razem organizatorem promocji nie jest konkretny bank, a firma Google Ireland Limited, właściciel systemu płatności mobilnych Google Pay (wcześniej Android Pay). Obecnie usługa ta jest dostępna w 13 bankach: Alior Banku, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Citibanku, Eurobanku, Getin Banku, ING Banku Śląskim, mBanku, Nest Banku, Orange Finanse, Nest Banku, Plus Banku i T-Mobile Usługi Bankowe.

Jeżeli więc jesteś klientem jednej z tych instytucji i posiadasz kartą płatniczą, którą można dodać do Google Pay, śmiało możesz skorzystać z promocyjnej oferty. Oczywiście, wcześniej będziesz musiał spełnić kilka warunków, które na szczęście nie są zbyt skomplikowane.

Promocja tylko dla nowych użytkowników

Niestety, najnowsza akcja promocyjna jest dostępna tylko dla nowych użytkowników, czyli osób, które nie wykonały dotąd żadnej transakcji zbliżeniowej z wykorzystaniem Google Pay. Ponadto, aby wziąć udział w promocji, należy posiadać miejsce zamieszkania na terenie Polski i w trakcie dodawania karty płatniczej do aplikacji Google Pay przebywać na terenie naszego kraju.

Co ciekawe, uczestnikami akcji mogą być osoby powyżej 13 roku życia, jednak muszą mieć one zgodę opiekunów prawnych na wzięcie w niej udziału.

Jak zdobyć 40 zł premii?

Warunki, które trzeba spełnić, są bardzo proste i sprowadzają się do następujących czynności:

 1. W pierwszej kolejności zainstaluj w swoim telefonie aplikację mobilną Google Pay.
 2. Następnie zatwierdź w aplikacji zaproszenie do wzięcia udziału w promocji – w ten sposób zyskasz status uczestnika akcji. Pamiętaj jednak, że rejestracja jest możliwa jedynie do 31 grudnia 2018 roku.
 3. W dalszej kolejności w czasie 30 dni od rejestracji wykonaj 5 transakcji zbliżeniowych kartą w terminalach płatniczych, aplikacjach i sklepach internetowych akceptujących płatności Google Pay. Pamiętaj jednak o małym haczyku – organizator weźmie pod uwagę wyłącznie pierwszą płatność wykonaną danego dnia (jeśli więc przeprowadzisz 5 transakcji pod rząd – zostanie uwzględniona tylko jedna). Aby więc uzyskać nagrodę, powinieneś rozłożyć płatności w czasie (przykładowo, wykonując jedną transakcję dziennie przez 5 kolejnych dni).

Organizator zastrzega również, nie będzie honorował płatności przeprowadzonych online w aplikacjach i serwisach należących do Google, takich jak Google Play, YouTube itd.

Przekazanie nagrody

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz kartę podarunkową o wartości 40 zł, które będziesz mógł wydać na dowolne zakupy w sklepie Google Play. Weź jednak pod uwagę, że aby skorzystać z nagrody, musisz posiadać (lub założyć) konto w Google Play i przed 15 lutego 2019 r. dodać do niego kartę podarunkową. Termin ważności vouchera upływa 30 maja 2019 r. (po tym dniu wszystkie niewykorzystane środki stracą swoją ważność).

Ważne! W przypadku wcześniejszego wydania wszystkich nagród organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia promocji przed czasem. Niestety, regulamin nie precyzuje, ile wynosi pula promocyjnych bonusów, co należy uznać za pewien mankament tej skądinąd sympatycznej promocji.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji: prosty sposób na zdobycie 40 zł

Płatności mobilne za pomocą telefonu to szybki i wygodny sposób na opłacanie codziennych zakupów. Jeśli doceniasz zalety tej formy płatności, a przy okazji chcesz zarobić 40 zł w formie karty podarunkowej do Google Play, warto abyś rozważył swój udział w najnowszej promocji.

Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Google Pay na swoim telefonie, a następnie przeprowadzisz z jej pomocą zaledwie 5 płatności na dowolną kwotę, a praktycznie bez żadnego wysiłku zdobędziesz całkiem atrakcyjną nagrodę.

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.