Bon Sodexo o wartości 40 zł za 4 transakcje w BZWBK24 Mobile

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2017 r.

Bon Sodexo o wartości 40 zł za 4 transakcje w BZWBK24 Mobile Źródło obrazka: strona promocji

Właśnie wystartowała druga edycja promocji „Bądź aktywny z BZWBK24 mobile”. Akcja ma na celu promocję płatności mobilnych wśród klientów banku BZ WBK. W stosunku do pierwszej edycji wartość nagród została obniżona z 50 zł do 40 zł, ale za to warunki, jakie należy spełnić, są o wiele prostsze.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest to wszystkich osób fizycznych posiadających rachunek osobisty w banku BZ WBK, mających jednocześnie dostęp do systemu bankowości internetowej BZWBK24. Z akcji wyłączone są osoby zatrudnione przez bank w ramach umowy o pracę lub na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Promocja jest limitowana, a nagrodę otrzyma pierwsze 2000 osób, które spełnią opisane poniżej warunki.

Jak zdobyć bony SODEXO o łącznej wartości 40 zł?

Osoby, które chcą ubiegać się o nagrodę przygotowaną przez bank BZ WBK, powinny:

 1. Do 30 listopada 2017 roku zarejestrować się jako uczestnicy promocji, wypełniając ten formularz zgłoszeniowy. Wysłanie zgłoszenia wiąże się z akceptacją obowiązującego regulaminu, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu wyłonienia laureatów promocji.
 2. W listopadzie oraz grudniu 2017 roku wykonać po 2 różne transakcje z wykorzystaniem aplikacji BZWBK24. W sumie do wykonania są 4 operacje. Wśród akceptowanych typów transakcji znajdują się:
  • przelew na telefon,
  • wypłata z użyciem BLIK,
  • płatność BLIK,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM.

Pamiętaj! Chcąc otrzymać nagrodę, w listopadzie należy dokonać dwóch różnych typów transakcji np. przelewu na telefon oraz płatności BLIK. Jeśli natomiast wykonamy dwie transakcje tego samego rodzaju np. dwa przelewy mobilne, warunek przyznania nagrody nie zostanie spełniony. To samo dotyczy także transakcji realizowanych w grudniu.

Uwaga – z racji na to, że pula nagród jest ograniczona, rekomendujemy, aby dwie transakcje wymagane do przeprowadzenia w grudniu 2017 roku wykonać możliwie szybko – najlepiej od razu po północy z 30 listopada na 1 grudnia. Zwłoka może skutkować tym, że zostaniemy uprzedzeni przez innych uczestników, a nagroda nie zostanie nam przyznana.

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Przekazanie nagrody

Przekazanie nagród odbędzie się za pośrednictwem listu poleconego wysłanego na adres podany przez uczestnika konkursu w formularzu zgłoszeniowym. Wysyłka nastąpi nie później niż do 31 stycznia 2018 roku. Każdy uczestnik ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.

Kupon SODEXO uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego krajów. Bony możemy zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach RTV i AGD, perfumeriach, stacjach benzynowych itp. Pełna lista punktów akceptujących kupony SODEXO dostępna jest tutaj.

Czym jest aplikacja BZWBK24?

Aplikacja BZWBK24 mobile to rozwiązanie, z którego mogą korzystać wszyscy klienci banku BZ WBK (uzyskanie dostępu wymaga podpisania osobnej umowy). Aplikacja dostępna jest w wersjach dostosowanych do systemów operacyjnych iOS, Android oraz Windows Phone. Oznacza to, że można korzystać z niej na większości oferowanych na polskim rynku urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

Za pomocą aplikacji BZWBK24 możemy m.in. zarządzać swoimi kartami płatniczymi, dokonywać przelewów oraz płatności zbliżeniowych. Poza tym jej użytkownicy mogą również wnioskować za jej pośrednictwem o kredyt gotówkowy, zakładać lokaty czy kupić ubezpieczenie. Wśród dostępnych opcji znajdują się ponadto płatności BLIKIEM, doładowania telefonu a nawet wymiana walut w kantorze walutowym BZWBK.

Naszym zdaniem

W drugiej edycji promocji „Bądź aktywny z BZWBK24 mobile” organizator znacznie uprościł warunki otrzymania nagrody. Liczba wymaganych transakcji została zmniejszona z sześciu do czterech, a okres, w którym uczestnicy promocji muszą pamiętać o ich wykonaniu, został skrócony z trzech miesięcy do dwóch. Dodatkowym plusem jest duża dowolność, jeśli chodzi o akceptowane rodzaje transakcji – w sumie mamy do wyboru sześć typów operacji, z których, aby otrzymać nagrodę, należy w danym miesiącu wykonać dwie. Chcącym otrzymać nagrodę zalecamy jednak pośpiech – pula nagród jest ograniczona do 2000 i może wyczerpać się bardzo szybko.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.