Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

4% do 200 tys. zł na rachunku oszczędnościowym w Santander Consumer Banku (bez konta osobistego)

4% do 200 tys. zł na rachunku oszczędnościowym w Santander Consumer Banku (bez konta osobistego)
Spis treści

W ciągu ostatnich trzech tygodni oprocentowanie oszczędności w bankach wzrosło do dość satysfakcjonującego poziomu, w dodatku instytucji, w których można znaleźć korzystną ofertę, przybywa. Teraz dogania je Santander Consumer Bank, który podniósł właśnie stawkę na swoim Rachunku oszczędnościowym - i to w trakcie trwania promocji, w której dotąd można było zyskać 3% w skali roku na tzw. nowych środkach. Po podwyżce oprocentowania Twoje oszczędności w SCB mogą pracować na 4% i to aż do 200 tys. zł.

Skorzystałeś już z tej oferty, gdy oprocentowanie było na poziomie 3%? Nie martw się, podwyżka również Cię dotyczy.

Promocja dla nowych środków

Bank nie stawia przed oszczędzającymi praktycznie żadnych ograniczeń. Uczestnikiem promocji może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, która wpłaci na rachunek oszczędnościowy nowe środki.

Co to oznacza?

Tyle, że podwyższonym oprocentowaniem w wysokości 4% będą objęte kwoty stanowiące nadwyżkę nad saldem początkowym na rachunku oszczędnościowym i lokatach klienta w banku ustalonym na 26 kwietnia 2022 r. Dla przykładu, jeśli w tym dniu miałeś zerowe saldo na koncie oszczędnościowym i lokatach w Santander Consumer Banku, to wszystko, co wpłacisz na rachunek, będzie uznawane za nowe środki.

Promocja „Zyskaj z nami z nowymi środkami” obowiązuje do 30 lipca 2022 r. Im szybciej wpłacisz pieniądze, tym dłużej będą one efektywniej pracowały.

Ile wynosi oprocentowanie standardowe?

Nadwyżka nowych środków ponad 200 tys. zł objęta jest stawką 2,0% w skali roku.

Środki niespełniające kryterium nowych zostaną objęte oprocentowaniem standardowym, którego wysokość uzależniona jest od kwoty znajdującej się na rachunku:

  • do 50 000 zł włącznie – 1,90%
  • powyżej 50 000 zł do 200 000 zł włącznie – 1,95%
  • powyżej 200 000 zł – 2%

Darmowy rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku

Rachunek oszczędnościowy możesz wygodnie otworzyć za darmo przez Internet z wykorzystaniem przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku, o ile nie było ono otwarte w 100% zdalnie.

Ważne: przed wykonaniem przelewu weryfikacyjnego upewnij się, że dane osobowe i adresowe przekazywane w ramach przelewu z Twojego konta w innym banku są zgodne z danymi podanymi w formularzu otwarcia rachunku w Santander Consumer Banku!

Proces jest szybki i łatwy, całość nie powinna zająć dłużej niż 15 minut.

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak wykonywanie nielimitowanej liczby przelewów (możesz je realizować tylko na tzw. rachunek powiązany w innym banku), dzięki czemu masz swobodę dysponowania swoimi pieniędzmi.

A co z kontem osobistym? W przypadku tej oferty nie ma wymogu jego zakładania.

Stawka 4% to całkiem atrakcyjna oferta

W porównaniu ze stawkami, które na rynku obowiązywały jeszcze 2-3 miesiące temu, 4% w skali roku - i to aż do 200 tys. zł - należy uznać za duży krok naprzód. Mocną stroną tej oferty jest również brak wymogu posiadania konta osobistego i bezpłatne przelewy (bez limitu!), co obecnie jest wręcz niespotykane.

Załóż Rachunek Oszczędnościowy w Santander Consumer Banku

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zyskaj z nami z nowymi środkami"