4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko...

4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko... Źródło obrazka: strona Booking.com

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać… Czy wiesz, że korzystając z kart płatniczych kilku banków, możesz uzyskać 4% zwrotu za rezerwację noclegów na portalu Booking.com? Są też inne możliwości i szansa nawet na dużo większy moneyback. Sprawdź, ile mniej możesz zapłacić za noclegi.

Wcześniejsze planowanie podróży pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy na kosztach przejazdu. Przewoźnicy – lotniczy, kolejowi czy autobusowi – często przygotowują niewielką pulę biletów, które sprzedają najszybszym za bardzo atrakcyjną cenę. Bywa, że dodatkowo promowani są osoby, które od razu wykupują bilet w dwie strony albo ci, którzy dokonują transakcji w określony sposób, np. Visa Checkout, Google Pay czy Apple Pay. Aktualnie można skorzystać z tańszych przejazdów w firmie Polonus.

Po dotarciu na miejsce trzeba gdzieś spać. Tu niestety zasada jest raczej odwrotna. Na ogół okazyjne ceny obowiązują w ostatniej chwili, tuż przed datą pobytu. Na szczęście portale rezerwacyjne oferują specjalne zniżki dla swoich stałych klientów i podsuwają im okazyjne oferty. Warto też wiedzieć, że portal Booking.com oferuje 4% zwrotu wydatków za dokonane na nim rezerwacje noclegów.

Kto będzie spał taniej?

Dokładne ustalenie, kto i na jakich zasadach może skorzystać z bonusu za rezerwację noclegu na stronie Booking.com, nie było łatwe. Banki zamieszczają niewiele informacji i trudno je odnaleźć na ich witrynach. Oto rezultaty naszych poszukiwań.

Citi Handlowy - zwrot po 70 dniach

Karta kredytowa Citi Simplicity pozwala na uzyskanie 4% zwrotu wydatków za rezerwacje noclegu na portalu Booking.com. Rabat zostanie naliczony automatycznie w ciągu 70 dni od daty wymeldowania.

Citi Handlowy nie informuje na swojej stronie internetowej o terminie obowiązywania promocji, ani o ograniczeniach ilościowych czy kwotowych związanych z korzystaniem z tej oferty.

Warto wiedzieć, że karta Citi Simplicity pozwala uzyskać rabaty także na wynajem samochodu w firmie Hertz oraz na bilety lotnicze Emirates (w obu przypadkach zniżka wynosi 10%) czy promy do Szwecji z liniami Stena Lines (do 50%). W sumie bank przygotował 80 ofert rabatowych.

Bank Pekao S.A. – 97 dni oczekiwania na zwrot

Wśród tych, którzy skorzystają ze zwrotu części pieniędzy wydanych na nocleg na portalu Booking.com, są klienci Banku Pekao S.A. Bonus dostępny jest w bankowości internetowej, w zakładce Galeria Rabatów. 4% wydatków wróci na konto karty, którą zapłacisz za nocleg, w ciągu 97 dni od chwili zakończenia pobytu. Wysokość jednorazowej premii nie może przekroczyć 760 zł. Oferta ważna jest do odwołania.

W Galerii Rabatów dostępne są także zniżki na bilety lotnicze i wypożyczenie samochodu.

ING Bank Śląski – rezerwuj z podanego linka

Na podobnych zasadach jak w banku Pekao S.A. z bonusu skorzystają klienci ING Banku Śląskiego. Tu też trzeba zalogować się do bankowości internetowej, odnaleźć zakładkę Moje Rabaty a w niej sekcję Sport i turystyka. Zwrotem 4% wartości transakcji objęte będą tylko rezerwacje dokonane z linka dostępnego we wskazanym wyżej miejscu i opłacone kartą wydaną przez ING Bank Śląski. Zwrot powinien nastąpić w ciągu 70 dni od chwili opuszczenia miejsca noclegu lub jego opłacenia (zależnie co nastąpi później). Oferta ważna jest do 31 grudnia 2019 r.

mBank – z rabatu skorzystasz tylko 4 razy

4% zwrotu za rezerwację noclegu na portalu Booking.com otrzymasz także w ramach mOkazji mBanku. Ważne, byś płacąc kartą tego banku za nocleg skorzystał z promocyjnego linku zamieszczonego w mOkazjach. Pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu 60 dni od wymeldowania z miejsca zakwaterowania.

W ramach promocji można dokonać maksymalnie 4 rezerwacji. Suma zwrotów nie może przekroczyć 2 000 zł. Promocja obowiązuje do 31 maja 2019 r.

Bonusy nie tylko od banków

W trakcie zbierania materiałów do tego artykułu ustaliliśmy, że na moneyback za skorzystanie z noclegu na portalu Booking.com mogą też liczyć nie tylko klienci konkretnych banków, ale i użytkownicy pomagającej w chwytaniu zakupowych okazji aplikacji Goodie oraz osoby rezerwujące przeloty na wizzair.com.

4% z Goodie

4% zwrotem za nocleg zarezerwowany na Booking.com mogą się cieszyć także użytkownicy aplikacji Goodie. Będąc zalogowanym w niej, po kliknięciu w ofertę Booking.com następuje przejście na tę witrynę i można na niej zarezerwować nocleg z moneybackiem. Termin zwrotu 4% poniesionych kosztów nie jest określony.

10% po rezerwacji lotu na wizzair.com

Booking.com jest partnerem Wizzair.com. Oznacza to, że po zabukowaniu lotu na tym portalu można przejść do rezerwacji noclegu i, podając numer konta Wizz Air, otrzymać aż 10% zwrotu!

Przegląd ofert

Jak widzisz, ofert jest kilka i skorzystanie z nich nie wymaga specjalnego trudu. Odnalezienie właściwego linka zajmie kilka chwil.

Miejsce uzyskania zwrotu

Wysokość moneyback

Warunki zwrotu

Bank Pekao

4%

Bonus dostępny w bankowości internetowej, w zakładce Galeria Rabatów.

ING Bank Śląski

4%

Bonus dostępny w bankowości internetowej, w zakładce Moje Rabaty, w sekcji Sport i turystyka

mBank

4%

Należy skorzystać z promocyjnego linka w mOkazjach

Aplikacja Goodie

4%

W aplikacji należy odnaleźć ofertę portalu Booking.com, przejść na tę witrynę i zarezerwować nocleg.

Strona wizzair.com

10%

Po zabukowaniu lotu można zarezerwować nocleg ze zniżką ,podając numer konta WizzAir.

Jeśli znasz inne możliwości uzyskania zwrotu części kwoty za nocleg rezerwowany na Booking.com, to podziel się swoją wiedzą z nami. Przekażemy Twoją informację innym.

Program poleceń dla wybranych

Na koniec ciekawostka. Sprawdź w swoim panelu klienta Booking.com, czy masz dostęp do programu poleceń tego portalu. Prawo uczestnictwa w programie jest losowo „przypisywane” do niektórych klientów. Jeśli jesteś wśród wybrańców, to możesz generować kod polecający, co oznacza szansę na zgarnięcie bonusów za skuteczne polecenie portalu.

Regulamin programu poleceń Booking.com możesz poznać, klikając w ten link.

Warto wiedzieć, by skorzystać

Wiedząc, że możesz uzyskać 4% zwrotu za rezerwację noclegów na portalu Booking.com, może pomyślisz o podróżach, zechcesz ruszyć szlakiem wspomnień lub na poszukiwanie niezwykłych miejsc...

Niniejszy tekst udowadnia, że warto uważnie rozglądać się po stronie „swojego banku” i szukać informacji o możliwych zniżkach i bonusach. Przy rezerwacji za 500 zł możesz odzyskać 20 zł. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niewiele. Zgoda, ale gdy poszukasz innych promocji związanych z podróżami – np. za płatność w określony sposób (Google Pay/Apple Pay itp.), za przejazd taksówkami czy zamówienie w restauracji (np. 10-15% z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku), albo za korzystanie na stacji benzynowej z określonej karty płatniczej, to okaże się, że podczas wyjazdu możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.