4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko...

4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko... Źródło obrazka: strona Booking.com

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać… Czy wiesz, że korzystając z kart płatniczych kilku banków, możesz uzyskać 4% zwrotu za rezerwację noclegów na portalu Booking.com? Są też inne możliwości i szansa nawet na dużo większy moneyback. Sprawdź, ile mniej możesz zapłacić za noclegi.

Wcześniejsze planowanie podróży pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy na kosztach przejazdu. Przewoźnicy – lotniczy, kolejowi czy autobusowi – często przygotowują niewielką pulę biletów, które sprzedają najszybszym za bardzo atrakcyjną cenę. Bywa, że dodatkowo promowani są osoby, które od razu wykupują bilet w dwie strony albo ci, którzy dokonują transakcji w określony sposób, np. Visa Checkout, Google Pay czy Apple Pay. Aktualnie można skorzystać z tańszych przejazdów w firmach Flixbus i Polonus.

Po dotarciu na miejsce trzeba gdzieś spać. Tu niestety zasada jest raczej odwrotna. Na ogół okazyjne ceny obowiązują w ostatniej chwili, tuż przed datą pobytu. Na szczęście portale rezerwacyjne oferują specjalne zniżki dla swoich stałych klientów i podsuwają im okazyjne oferty. Warto też wiedzieć, że portal Booking.com oferuje 4% zwrotu wydatków za dokonane na nim rezerwacje noclegów.

Kto będzie spał taniej?

Dokładne ustalenie, kto i na jakich zasadach może skorzystać z bonusu za rezerwację noclegu na stronie Booking.com, nie było łatwe. Banki zamieszczają niewiele informacji i trudno je odnaleźć na ich witrynach. Oto rezultaty naszych poszukiwań.

Bank Pekao S.A. – 97 dni oczekiwania na zwrot

Wśród tych, którzy skorzystają ze zwrotu części pieniędzy wydanych na nocleg na portalu Booking.com, są klienci Banku Pekao S.A. Bonus dostępny jest w bankowości internetowej, w zakładce Galeria Rabatów. 4% wydatków wróci na konto karty, którą zapłacisz za nocleg, w ciągu 97 dni od chwili zakończenia pobytu. Wysokość jednorazowej premii nie może przekroczyć 760 zł. Oferta ważna jest do odwołania.

W Galerii Rabatów dostępne są także zniżki na bilety lotnicze i wypożyczenie samochodu.

ING Bank Śląski – rezerwuj z podanego linka

Na podobnych zasadach jak w banku Pekao S.A. z bonusu skorzystają klienci ING Banku Śląskiego. Tu też trzeba zalogować się do bankowości internetowej, odnaleźć zakładkę Moje Rabaty a w niej sekcję Sport i turystyka. Zwrotem 4% wartości transakcji objęte będą tylko rezerwacje dokonane z linka dostępnego we wskazanym wyżej miejscu i opłacone kartą wydaną przez ING Bank Śląski. Zwrot powinien nastąpić w ciągu 70 dni od chwili opuszczenia miejsca noclegu lub jego opłacenia (zależnie co nastąpi później). Oferta ważna jest do 31 grudnia 2019 r.

mBank – z rabatu skorzystasz tylko 3 razy

4% zwrotu za rezerwację noclegu na portalu Booking.com otrzymasz także w ramach mOkazji mBanku. Ważne, byś płacąc kartą tego banku za nocleg skorzystał z promocyjnego linku zamieszczonego w mOkazjach. Pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu 60 dni od wymeldowania z miejsca zakwaterowania.

W ramach promocji można dokonać maksymalnie 3 rezerwacji. Suma zwrotów nie może przekroczyć 2 000 zł. Promocja obowiązuje do 28 lutego 2019 r.

Bonusy nie tylko od banków

W trakcie zbierania materiałów do tego artykułu ustaliliśmy, że na moneyback za skorzystanie z noclegu na portalu Booking.com mogą też liczyć nie tylko klienci konkretnych banków, ale i użytkownicy pomagającej w chwytaniu zakupowych okazji aplikacji Goodie oraz osoby rezerwujące przeloty na wizzair.com.

4% z Goodie

4% zwrotem za nocleg zarezerwowany na Booking.com mogą się cieszyć także użytkownicy aplikacji Goodie. Będąc zalogowanym w niej, po kliknięciu w ofertę Booking.com następuje przejście na tę witrynę i można na niej zarezerwować nocleg z moneybackiem. Termin zwrotu 4% poniesionych kosztów nie jest określony.

10% po rezerwacji lotu na wizzair.com

Booking.com jest partnerem Wizzair.com. Oznacza to, że po zabukowaniu lotu na tym portalu można przejść do rezerwacji noclegu i, podając numer konta Wizz Air, otrzymać aż 10% zwrotu!

Przegląd ofert

Jak widzisz, ofert jest kilka i skorzystanie z nich nie wymaga specjalnego trudu. Odnalezienie właściwego linka zajmie kilka chwil.

Miejsce uzyskania zwrotu

Wysokość moneyback

Warunki zwrotu

Bank Pekao

4%

Bonus dostępny w bankowości internetowej, w zakładce Galeria Rabatów.

ING Bank Śląski

4%

Bonus dostępny w bankowości internetowej, w zakładce Moje Rabaty, w sekcji Sport i turystyka

mBank

4%

Należy skorzystać z promocyjnego linka w mOkazjach

Aplikacja Goodie

4%

W aplikacji należy odnaleźć ofertę portalu Booking.com, przejść na tę witrynę i zarezerwować nocleg.

Strona wizzair.com

10%

Po zabukowaniu lotu można zarezerwować nocleg ze zniżką ,podając numer konta WizzAir.

Jeśli znasz inne możliwości uzyskania zwrotu części kwoty za nocleg rezerwowany na Booking.com, to podziel się swoją wiedzą z nami. Przekażemy Twoją informację innym.

Program poleceń dla wybranych

Na koniec ciekawostka. Sprawdź w swoim panelu klienta Booking.com, czy masz dostęp do programu poleceń tego portalu. Prawo uczestnictwa w programie jest losowo „przypisywane” do niektórych klientów. Jeśli jesteś wśród wybrańców, to możesz generować kod polecający, co oznacza szansę na zgarnięcie bonusów za skuteczne polecenie portalu.

Regulamin programu poleceń Booking.com możesz poznać, klikając w ten link.

Warto wiedzieć, by skorzystać

Wiedząc, że możesz uzyskać 4% zwrotu za rezerwację noclegów na portalu Booking.com, może pomyślisz o podróżach, zechcesz ruszyć szlakiem wspomnień lub na poszukiwanie niezwykłych miejsc...

Niniejszy tekst udowadnia, że warto uważnie rozglądać się po stronie „swojego banku” i szukać informacji o możliwych zniżkach i bonusach. Przy rezerwacji za 500 zł możesz odzyskać 20 zł. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niewiele. Zgoda, ale gdy poszukasz innych promocji związanych z podróżami – np. za płatność w określony sposób (Google Pay/Apple Pay itp.), za przejazd taksówkami czy zamówienie w restauracji (np. 10-15% z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku czy 20 zł rabatu za płatność Masterpassem na Skubacz.pl) albo za korzystanie na stacji benzynowej z określonej karty płatniczej, to okaże się, że podczas wyjazdu możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.