Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

4 bilety do kina + 50 zł w programie poleceń za Konto Proste Zasady w Getin Banku

4 bilety do kina + 50 zł w programie poleceń za Konto Proste Zasady w Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Getin Bank zwykle może się pochwalić korzystną ofertą oszczędnościową, ale co pewien czas przypomina o sobie także promocjami dla nowych klientów. Obecnie trwa akcja "Do kina z Kontem Proste Zasady", której zasady są dziecinnie proste i łatwe do zrealizowania, a nagrodą za ich spełnienie 4 bilety do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans 2D. Premia może być wyższa o 50 zł, jeśli założysz rachunek w ramach programu poleceń. Warto wiedzieć, że jako klient Getin Banku będziesz miał dostęp do atrakcyjnie oprocentowanego rachunku oszczędnościowego oraz prawo polecania produktów banku i zdobywania premii za skuteczne rekomendacje.

Premia dla zdecydowanych

Bank określił, że promocja zakończy się 31 marca 2022 r. i nie określił puli nagród. Tak więc każdy, kto założy rachunek i spełni inne wymagania regulaminu, otrzyma nagrodę.

W akcji mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały w Getin Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w okresie od 1 października 2021 r. do 10 marca 2022 r.

Tylko 1 transakcja

Napisaliśmy na wstępie, że warunki zdobycia nagrody są bardzo proste. Oto dowód:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. złóż na stronie banku wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej, po czym zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

We wniosku znajdziesz miejsce na kod polecający. Jego wpisanie da Ci szansę na dodatkowe 50 zł (w formie bonu). Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać kod, możesz skorzystać z naszego: 9QJ12W.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach promocyjnych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od aktywowania Konta Proste Zasady (bank powiadomi Cię o tym sms-em) wykonaj choć jedną transakcję przy użyciu kodu Blik.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę znajdziesz w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 5 dni od wykonania wymaganej płatności.

Szczegółowe informacje na temat zasad programu "Polecam Proste Zasady" znajdziesz w jego opisie:

Dodatkowe informacje

Bardzo ważnym elementem wniosku o Konto Proste zasady jest zaznaczenie wymaganych zgód marketingowych.

Kliknij, aby powiększyć

Zapis w regulaminie mówi jednoznacznie, że wymagana jest transakcja z użyciem kodu Blik, czyli jednorazowego 6-cyfrowego kodu generowanego przez bank. Oznacza to, że nie zostaną zaakceptowane operacje z wykorzystaniem tej metody płatności, które nie wiążą się z generowaniem kodu.

Vouchery do Cinema City będą ważne do 31 maja 2022 r., nie możesz przedłużyć terminu ich ważności ani wymienić na gotówkę lub inną nagrodę rzeczową.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Oferta Getin Banku

Na wstępie wspomnieliśmy, że założenie Konta Proste Zasady w ramach opisywanej akcji to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Getin Banku. Przyjrzyjmy się więc wszystkim produktom, które pozwolą zmaksymalizować zyski.

Konto Proste Zasady

Nazwa jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego konta. Niewiele musisz zrobić, by bank nie pobrał żadnych opłat.

Przypominamy, że wpisując kod polecenia, dasz sobie szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł (w formie bonu). Jako klient Getin Banku będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarnąć nawet 800 zł premii!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to prawdziwa gratka dla oszczędzających. Getin Bank pozwala, by jednocześnie korzystać z dwóch promocji. W akcji „Bonus za aktywność” kwoty do 10 000 zł objęte są promocyjnym oprocentowaniem przez 12 miesięcy, natomiast organizowana cyklicznie promocja „Na nowe środki” pozwala zyskać wyższe odsetki przez 3 miesiące.

Bonusy dla klientów

Współpracując z Getin Bankiem, będziesz mógł korzystać z ofert specjalnych przygotowywanych przez bank dla jego klientów. Dobrze sprawdzić, co aktualnie jest dostępne.

Blik i bilety będą Twoje

Patrząc na ofertę Getin Banku, najlepiej zacząć współpracę z tym bankiem od założenia Konta Proste Zasady w programie poleceń. W ten sposób zgarniesz bilety do kina i dodatkowe 50 zł w programie poleceń.

Potem pozostanie Ci podjęcie decyzji, z kim i na jaki film się wybierzesz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Do kina z Kontem Proste Zasady"
  2. Regulamin korzystania z voucherów do Cinema City