Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!

350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!
Źródło: najlepszekonto.pl

Niezmiennie cieszą nas akcje, w których atrakcyjne bonusy zdobywa się szybko i łatwo. Propozycja dotycząca mBiznes konta Standard z oferty mBanku bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Powodów jest kilka – bardzo proste wymagania (a w zasadzie ich brak, bo wystarczy samo założenie rachunku firmowego), atrakcyjna nagroda w wysokości 350 zł i do tego jeszcze zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata.

Akcję „mBiznes z premią na start - XII edycja” tradycyjnie przygotowała firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. Natomiast dwuletnie zwolnienie z opłat w ramach promocji „Konto i terminal za 0 zł” zapewnia mBank.

Popatrzmy, kto może sięgnąć po nagrody, i co musi zrobić, by je zdobyć.

Uczestnicy – brak okresu karencji

Zacznijmy od ustalenia grona uczestników. Mogą nimi być przedsiębiorcy, którzy na dzień 18 kwietnia 2023 r. nie posiadali jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP.

Oznacza to, że w tej promocji nie ma okresu karencji. Jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku np. na początku kwietnia, to ponownie możesz skorzystać z tej oferty!

Warunki zdobycia 350 zł premii i gwarancji braku opłat

Jak już wspominaliśmy, uczestnika promocji czeka naprawdę proste zadanie:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o mBiznes konto Standard, akceptując przy tym regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu miesiąca od przesłania wniosku, najpóźniej 30 czerwca 2023 r., podpisz umowę o wspomniany rachunek.

Krok 3
Krok 3

Po otrzymaniu od organizatora prośby o podanie numeru założonego w promocji mBiznes Konta Standard (stanie się to najpóźniej 31 lipca 2023 r.) zrób to w ciągu 5 dni roboczych. Po upływie tego terminu stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Bonus wpłynie na Twój rachunek w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili poinformowania Cię o przyznaniu premii.

24 miesiące bez opłat

Za samo założenie konta w promocji otrzymujesz też gwarancję braku opłat przez 24 miesiące i możliwość korzystania z innych przywilejów.

Konto i karta za 0 zł

Zgodnie z regulaminem przez wspomniany okres (liczony od chwili zawarcia umowy o mBiznes konto Standard) nie zapłacisz za:

  • prowadzenie rachunku;
  • wszystkie zwykłe przelewy internetowe z rachunku firmowego w PLN oraz w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii;
  • obsługę karty debetowej wydanej do mBiznes Konta Standard (dotyczy tylko wybranych kart oferowanych do konta: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna);
  • wypłaty z bankomatów własnych mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska w Polsce;
  • korzystanie z wpłatomatów mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu w kraju.

Darmowy terminal

Uczestnicząc w tej promocji, będziesz mógł też zamówić terminal płatniczy na specjalnych zasadach. Jeśli spełniasz warunki przystąpienia do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa, abonament za Twój POS przez 24 miesiące wyniesie 0 zł. Nie zapłacisz też za instalację terminala oraz prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard do 100 tys. zł obrotu w ciągu 12 miesięcy.

Gdybyś nie spełniał warunków wspomnianego programu, to Twój abonament i instalacja również będą darmowe, ale będzie Cię obowiązywała prowizja od obrotu kartami.

Istotne informacje

Składając wniosek o rachunek, nie zapomnij zaakceptować regulaminu promocji oraz wyrazić zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank informacji o Twoim udziale w akcji i spełnieniu jej warunków. Nie musisz zgadzać się na otrzymywanie informacji marketingowych od organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Pamiętaj, że premia będzie traktowana jako część przychodu Twojej firmy, który powinieneś rozliczyć z fiskusem.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Każde preferencyjne warunki kiedyś się kończą, sprawdźmy więc, jak przedstawiają się opłaty związane z mBiznes kontem Standard po upływie 24 miesięcy.

Wystarczy samo założenie rachunku

Rzadko się zdarza, by sam fakt podpisania umowy o rachunek wystarczył do zdobycia premii, na dodatek atrakcyjnej, bo wynoszącej 350 zł. Co więcej, zyskasz też gwarancję, że przez 2 lata nie zapłacisz za prowadzenie mBiznes Konta standard oraz za korzystanie z wydanej do niego karty debetowej.

Pod koniec okresu promocyjnego sprawdź aktualne warunki prowadzenia rachunku, zastanów się nad ich atrakcyjnością i zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z tego konta, czy wolisz rozejrzeć się za innym, może też w promocji. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking kont firmowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "350 zł na start - XII edycja"
  2. Regulamin Promocji „Konto i terminal za 0 zł”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.