Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!

350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!
Źródło: najlepszekonto.pl

Niezmiennie cieszą nas akcje, w których atrakcyjne bonusy zdobywa się szybko i łatwo. Propozycja dotycząca mBiznes konta Standard z oferty mBanku bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Powodów jest kilka – bardzo proste wymagania (a w zasadzie ich brak, bo wystarczy samo założenie rachunku firmowego), atrakcyjna nagroda w wysokości 350 zł i do tego jeszcze zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata.

Akcję „350 zł na start” tradycyjnie przygotowała firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. Natomiast dwuletnie zwolnienie z opłat w ramach promocji „0 zł za konto firmowe” zapewnia mBank.

Popatrzmy, kto może sięgnąć po nagrody, i co musi zrobić, by je zdobyć.

Uczestnicy – brak okresu karencji

Zacznijmy od ustalenia grona uczestników. Mogą nimi być przedsiębiorcy, którzy na dzień 22 sierpnia 2022 r. nie posiadali jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP.

Oznacza to, że w tej promocji nie ma okresu karencji. Jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku np. na początku sierpnia, to ponownie możesz skorzystać z tej oferty!

Warunki zdobycia 350 zł premii i gwarancji braku opłat

Jak już wspominaliśmy, uczestnika promocji czeka naprawdę proste zadanie:

Krok 1
Krok 1

Do 16 października 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o mBiznes konto Standard, akceptując przy tym regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu miesiąca od przesłania wniosku, najpóźniej 16 listopada 2022 r., podpisz umowę o wspomniany rachunek.

Krok 3
Krok 3

Po otrzymaniu od organizatora prośby o podanie numeru założonego w promocji mBiznes Konta Standard (stanie się to najpóźniej 30 listopada 2022 r.) zrób to w ciągu 5 dni roboczych. Po upływie tego terminu stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Bonus wpłynie na Twój rachunek w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili poinformowania Cię o przyznaniu premii.

24 miesiące bez opłat i inne korzyści

Za samo założenie konta w promocji otrzymujesz też gwarancję braku opłat przez 24 miesiące i możliwość korzystania z innych przywilejów.

Zgodnie z regulaminem przez wspomniany okres (liczony od chwili zawarcia umowy o mBiznes konto Standard) nie zapłacisz za:

  • prowadzenie rachunku,
  • wszystkie zwykłe przelewy internetowe z rachunku firmowego w PLN oraz w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii,
  • obsługę karty debetowej wydanej do mBiznes Konta Standard,
  • wypłaty z bankomatów własnych mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska w Polsce,
  • korzystanie z wpłatomatów mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu w kraju.

Ponadto przez miesiąc od daty zawarcia umowy o konto firmowe będziesz mógł korzystać z mOrganizera finansów za 0zł. Jeżeli skorzystasz z tej usługi i prowadzisz działalność gospodarczą z uproszczoną formą księgowości, to w ciągu 30 dni od założenia rachunku możesz zawnioskować o usługę mKsięgowość Komfort z dedykowanym księgowym za 1 zł. Aby skorzystać z tej oferty promocyjnej, złóż wniosek na stronie mBanku.

To jeszcze nie wszystko. W ramach promocji mBank umożliwi Ci otwarcie do rachunku bieżącego objętego promocją do 5 rachunków pomocniczych mBiznes Konto Pomocnicze z poniższymi warunkami obowiązującymi przez 24 miesiące od momentu ich uruchomienia:

  • prowadzenie rachunku za 0 zł,
  • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN w miesiącu,
  • jedna karta debetowa do każdego rachunku pomocniczego za 0 zł.

Będziesz też mógł otworzyć rachunki walutowe mBiznes konto walutowe dla firm w EUR i/lub USD (po jednym w każdej walucie), które przez 2 lata będą prowadzone za darmo. W tym czasie nie zapłacisz też za jedną kartę walutową wydaną do każdego z rachunków walutowych, które uruchomisz.

Istotne informacje

Składając wniosek o rachunek, nie zapomnij zaakceptować regulaminu promocji oraz wyrazić zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank informacji o Twoim udziale w akcji i spełnieniu jej warunków. Nie musisz zgadzać się na otrzymywanie informacji marketingowych od organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Pamiętaj, że premia będzie traktowana jako część przychodu Twojej firmy, który powinieneś rozliczyć z fiskusem.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Każde preferencyjne warunki kiedyś się kończą, sprawdźmy więc, jak przedstawiają się opłaty związane z mBiznes kontem Standard po upływie 24 miesięcy.

Wystarczy samo założenie rachunku

Rzadko się zdarza, by sam fakt podpisania umowy o rachunek wystarczył do zdobycia premii, na dodatek atrakcyjnej, bo wynoszącej 350 zł. Co więcej, zyskasz też gwarancję, że przez 2 lata nie zapłacisz za prowadzenie mBiznes Konta standard oraz za korzystanie z wydanej do niego karty debetowej.

Pod koniec okresu promocyjnego sprawdź aktualne warunki prowadzenia rachunku, zastanów się nad ich atrakcyjnością i zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z tego konta, czy wolisz rozejrzeć się za innym, może też w promocji. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking kont firmowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "350 zł na start - XI edycja"
  2. Regulamin promocji „0 zł za konto firmowe”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.