Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 1850 zł premii: 350 zł „na start” + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Do 1850 zł premii: 350 zł „na start” + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Tym razem akcja dla nowych klientów firmowych została zorganizowana bezpośrednio przez Alior Bank. W promocji możesz zyskać 350 zł w gotówce. Z kolei aktywne korzystanie z rachunku firmowego pozwoli Ci odzyskać nawet 1500 zł w ciągu roku, dzięki czemu Twój łączny zysk może wynieść aż 1850 zł.

Dodajmy, że jeśli po 1 listopada 2021 r. nie posiadałeś w Alior Banku żadnej karty debetowej do rachunku firmowego, to do 30 czerwca 2023 r. bank zwolni Cię z opłaty za korzystanie z karty Mastercard z Plusem.

Kto skorzysta z tej promocji?

Akcja „350 zł na start” trwa do 31 grudnia 2022 r., ale bank zakończy ją wcześniej, gdy zostanie złożonych 550 wniosków, w których zostanie użyty kod promocyjny.

W promocji mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które na dzień przystąpienia do promocji oraz w ciągu poprzedzających go 12 miesięcy nie posiadały w Alior Banku żadnego produktu dla przedsiębiorców.

Proste 350 zł na start

Warunki obu promocji są wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes z kartą debetową.

Pamiętaj, by we wniosku wpisać kod promocyjny: KOD350PLN

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od rozpoczęcia wypełniania wniosku podpisz z Alior bankiem umowę o wspomniane produkty. Ostateczny termin na dopełnienie formalności upływa 10 stycznia 2023 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 350 zł, otrzymasz na nowo otwarte iKonto Biznes do 31 stycznia 2023 r.

O tym musisz wiedzieć

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć iKonta Biznes, przekształcić go w inny typ rachunku czy choćby złożyć wypowiedzenia umowy o konto i kartę.

Zwracamy uwagę, że nagroda, którą otrzymasz, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz ją rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł w ciągu roku

Jak już wspominaliśmy, posiadacze iKonta Biznes mogą zyskać także do 1500 zł w ciągu roku za aktywność. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Opłaty za kartę możesz uniknąć, wykonując nią 4 transakcje bezgotówkowe.

Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

Premia na start + bonusy za aktywność

To kolejna odsłona prostej promocji dla klientów firmowych Alior Banku, gdzie można zyskać 350 zł premii. Do ich otrzymania wystarczy tylko założenie iKonta Biznes. Łączna możliwa do zdobycia premia - 1850 zł - robi wrażenie, jednak warto pamiętać, że na maksymalną premię za aktywność (1500 zł) trzeba się naprawdę napracować.

Twojej decyzji pozostawiamy, czy zadowolisz się premią na start, czy też będziesz później aktywnie korzystał z iKonta Biznes, by zyskać jak najwyższą nagrodę w ciągu roku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "350 zł na start"
  2. Regulamin promocji "Karta na plusie - edycja nr 2"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.