Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Z dniem  1 lipca 2022 r. akcja " Multivouchery dla Posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem" została zastąpiona przez promocję  Biznes na-plusie, ceny na minusie"

Do 2750 zł premii: 350 zł „na start” + 900 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Do 2750 zł premii: 350 zł „na start” + 900 zł zwrotu za paliwo + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Tym razem akcja dla nowych klientów firmowych została zorganizowana bezpośrednio przez Alior Bank. W promocji możesz zyskać 350 zł w gotówce, a wybierając kartę Mastercard z Plusem, otwierasz sobie drogę na dodatkowe 900 zł zwrotu za transakcje na stacjach paliw.Z kolei aktywność na nowym koncie daje Ci szansę na nawet 1500 zł w ciągu roku, dzięki czemu Twój łączny zysk z różnych promocji może wynieść aż 2750 zł. Sprawdźmy szczegóły.

Kto skorzysta z tej promocji?

Akcja „350 zł na start” trwa do 31 sierpnia 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które na dzień przystąpienia do promocji oraz w ciągu poprzedzających go 12 miesięcy nie posiadały w Alior Banku żadnego produktu dla przedsiębiorców.

Uwaga! W promocji ze zwrotem za paliwo obowiązują inne warunki uczestnictwa. Więcej o tej akcji piszemy poniżej.

Proste 350 zł na start i 900 zł zwrotu za paliwo z kartą Mastercard z Plusem

Warunki obu promocji są wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2022 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes z kartą Mastercard z Plusem, po czym podpisz z Alior Bankiem umowę o te produkty najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku.

Krok 2
Krok 2

Aktywuj kartę Mastercard z Plusem i płać nią za zakupy na stacjach paliw.

Krok 3
Krok 3

W lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonaj minimum jeden przelew do ZUS lub US z firmowego rachunku
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Jeśli spełnisz te dwa warunki, to za dany miesiąc rozliczeniowy bank naliczy Ci premię moneyback w wysokości 10% od kwoty transakcji na stacjach paliwowych, maks. 150 zł/miesiąc. Premię otrzymasz przelewem na konto do 15-go dnia roboczego miesiąca, następującego po miesiącu rozliczeniowym. Łącznie możesz zyskać aż 900 zł.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

350 zł premii otrzymasz na nowe konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji (jednak nie wcześniej niż we wrześniu).

O tym musisz wiedzieć

Zwracamy uwagę, że nagrody, które otrzymasz, będą związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz je rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to warunki regulaminu spełni zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty (również zbliżeniowo), jak i płatność na odległość. Bank będzie także honorował wypłaty gotówki w dowolnej walucie wykonane przy użyciu karty. Dokładne omówienie zasad przyznawania moneybacku znajdziesz w poniższym opisie (zwróć uwagę na warunki uczestnictwa!):

Nawet 1500 zł w ciągu roku

Jak już wspominaliśmy, posiadacze iKonta Biznes mogą zyskac także do 1500 zł w ciągu roku za aktywność. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Opłaty za kartę możesz uniknąć, wykonując nią 4 transakcje bezgotówkowe.

Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

350 zł + 900 zł premii moneyback + nawet 1500 zł

To kolejna odsłona prostej promocji dla klientów firmowych Alior Banku, gdzie można zyskać 350 zł premii. 500 zł wpływu na rachunek nie powinno sprawić trudności, podobnie jak transakcje kartą wymagane do zdobycia moneybacku. Łączna możliwa do zdobycia premia - 2750 zł - robi wrażenie, jednak warto pamiętać, że na maksymalną premię za aktywność (1500 zł) trzeba się naprawdę napracować.

Twojej decyzji pozostawiamy, czy zadowolisz się premią na start i za aktywność, czy skorzystasz także z karty z Plusem, aby ubiegać się o zwrot za paliwo.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "350 zł na start"
  2. Regulamin promocji "Karta na plusie"
  3. Regulamin promocji Biznes na plusie, ceny na minusie

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.