Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Tym razem akcja dla nowych klientów firmowych została zorganizowana bezpośrednio przez Alior Bank. W promocji możesz zyskać 350 zł w gotówce, a wybierając kartę Mastercard z Plusem, otwierasz sobie drogę na dodatkowe 150 zł w voucherach na zakupy (m.in. IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Zalando). Z kolei aktywność na nowym koncie daje Ci szansę na nawet 1500 zł w ciągu roku, dzięki czemu Twój łączny zysk z różnych promocji może wynieść aż 2000 zł. Sprawdźmy szczegóły.

Kto skorzysta z tej promocji?

Akcja „350 zł na start” trwa do 14 czerwca 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które na dzień przystąpienia do promocji oraz w ciągu poprzedzających go 12 miesięcy nie posiadały w Alior Banku żadnego produktu dla przedsiębiorców.

Proste 350 zł na start i 150 zł za kartę Mastercard z Plusem

Warunki obu promocji są wyjątkowo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 14 czerwca 2022 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes z kartą Mastercard z Plusem, po czym podpisz z Alior Bankiem umowę o te produkty.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2022 r. aktywuj kartę Mastercard z Plusem.

Nagroda
Nagroda

Aktywowanie otrzymanego "plastiku" wystarczy", by bank przyznał Ci pierwszy z multivoucherów o wartości 50 zł. Otrzymasz go w ciągu 60 dni kalendarzowych od spełnienia tego wymogu.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodą za Twoją aktywność będzie kolejny voucher o wartości 50 zł. Także on trafi do Ciebie w ciągu 60 dni po spełnieniu wymagań regulaminu.

Krok 4
Krok 4

Do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić w placówce Alior Banku lub w bankowości internetowej.

Jeśli jesteś nowym uczestnikiem programu, będzie się to wiązało z utworzeniem Twojego profilu w Bezcennych Chwilach, który będzie aktywny w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji.

Przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile, musisz wyrazić zgody marketingowe na kontakty za pomocą telefonu i/lub adresu e-mail.

Nagroda
Nagroda

Ostatni z multivoucherów otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

350 zł premii otrzymasz na nowe konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

O tym musisz wiedzieć

Jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to warunki regulaminu spełni zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty, jak i płatność na odległość. Niedozwolone są płatności w punktach o określonych kodach MCC wskazanych w regulaminie, np. u brokerów ubezpieczeniowych, w kasynach i instytucjach finansowych.

Vouchery przekaże Ci spółka IQ Marketing (Poland) w formie wiadomości e-mail z adresu [email protected] na maila, którego podałeś we wniosku o iKonto Biznes lub przez Alior Bank jako wiadomość sms na numer telefonu podany bankowi.

Zwracamy uwagę, że nagrody, które otrzymasz, będą związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz je rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł w ciągu roku

Jak już wspominaliśmy, posiadacze iKonta Biznes mogą zyskac także do 1500 zł w ciągu roku za aktywność. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Opłaty za kartę możesz uniknąć, wykonując nią 4 transakcje bezgotówkowe.

Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

350 zł + 150 zł w bonach + nawet 1500 zł

To kolejna odsłona prostej promocji dla klientów firmowych Alior Banku, gdzie można zyskać 350 zł premii. 500 zł wpływu na rachunek nie powinno sprawić trudności, podobnie jak transakcje kartą wymagane do zdobycia bonu na zakupy. Łączna możliwa do zdobycia premia - 2000 zł - robi wrażenie, jednak warto pamiętać, że na maksymalną premię za aktywność (1500 zł) trzeba się naprawdę napracować.

Twojej decyzji pozostawiamy, czy zadowolisz się premią na start i za aktywność, czy skorzystasz także z karty z Plusem, aby zdobyć e-bony zakupowe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "350 zł na start"
  2. Regulamin promocji „Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”
  3. Regulamin promocji "Karta na plusie"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.