Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4000 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA.

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA
Źródło: najlepszekonto.pl

Bezcenne Chwile – program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków, także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy podzielone są na kilka kilka kategorii (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowany? Więc czytaj dalej :)

Czy to atrakcyjna nagroda?

Zacznijmy może od rozstrzygnięcia, czy proponowane bonusy są atrakcyjną nagrodą. 3400 punktów możesz wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile o wartości 50 zł. Gdybyś chciał zgromadzić tyle punktów samodzielnie, to musiałbyś się nieco natrudzić, gdyż obowiązuje zasada, że za każde 5 zł wydane u partnerów programu możesz zyskać od 1 do 8 punktów. Oznacza to, że zdobycie okrągłego tysiąca punktów wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 5 tys. zł (1 punkt za każde 5 zł). Tymczasem w ramach promocji otrzymasz min. 3400 na znacznie prostszych zasadach.

Akcja trwa do 30 września 2021 r., jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpana zostanie pula nagród. Bonusy przewidziano dla 50 tysięcy uczestników. Bank obiecał, że poinformuje o rozdaniu wszystkich premii na swojej stronie.

Kto może zdobyć punkty powitalne?

Skoro znasz już wartość nagrody, czas przedstawić zasady, kto i za co może ją zdobyć. Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują swoją kartę wydaną przez ten bank w Bezcennych Chwilach i spełnią pozostałe warunki akcji.

Punkty powitalne otrzymają osoby, które nie miały dotąd zarejestrowanej jakiejkolwiek karty debetowej we wspomnianym programie, a także Ci, którzy już co prawda przypisali do niego "plastik" innego banku, ale do 30 września 2021 r. sięgną po "debetówkę" Pekao i bank podepnie ją do Bezcennych Chwil.

Nie jesteś jeszcze klientem Pekao? Zacznij od lektury tekstu, w którym tłumaczymy, jak zdobyć 310 zł za otwarcie konta osobistego.

Jak zdobyć nagrodę? Wersja dla nowych uczestników Bezcennych Chwil

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Poniżej znajdziesz na to dowód.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Pekao.

Rejestracji karty możesz dokonać na specjalnej stronie internetowej lub w bankowości elektronicznej Pekao24 (po zalogowaniu się). Twoja karta zostanie automatycznie przypisana do programu.

Pamiętaj o:

  • udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard;
  • wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.
Informacja
Informacja

Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od dokonania rejestracji (jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w tym programie) lub w ciągu 3 dni (gdy miałeś już inną kartę w Bezcennych Chwilach, a teraz skorzystałeś z "debetówki" w Pekao i to bank rejestrował ją w programie).

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach swojej nowej karty debetowej wykonaj nią przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach). Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 3400 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Droga po premię dla korzystających już z Bezcennych Chwil

Jeśli już uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to Twoja droga po nagrodę będzie następująca:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne z kartą debetową i podpisz z Bankiem Pekao umowę o te produkty.

Krok 2
Krok 2

Upewnij się, czy bank zarejestrował Twoją kartę w Bezcennych Chwilach. Powinno to nastąpić w ciągu 3 dni.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach swojej nowej karty debetowej wykonaj nią przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe w sklepie stacjonarnym lub internetowym lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach). Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 3400 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Ważne informacje dla wszystkich

Jak widzisz, zdobycie 3400 punktów nie wymaga wykonywania nadzwyczajnych operacji. Po prostu musisz korzystać z karty debetowej lub PeoPay i wykonywać nią transakcje. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus w postaci równowartości 50 zł.

Musisz wiedzieć, że obowiązują pewne ograniczenia co do miejsc, w których można wykonywać obowiązkowe transakcje. W regulaminie jest wykaz kodów MCC, które są "zakazane". Są wśród nich m.in. instytucje finansowe, internetowe przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych czy płatności związane z grami hazardowymi, w tym zakup losów na loteriach.

Punkty powitalne będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty.

Punkty bonusowe będą ważne przez 3 lata.

Konto Przekorzystne z premią

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA, warto, byś zwrócił uwagę na sztandarowy rachunek osobisty tego banku – Konto Przekorzystne:

Punkty wciąż atrakcyjne

Za rejestrację karty debetowej od Pekao w programie Bezcenne Chwile możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 3400 punktów powitalnych stanowiących równowartość 50 zł. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, to jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”. Niestety, w tej edycji promocji nie zdobędziesz już punktów za sięgnięcie po kartę kredytową, ale warunki zebrania tych "na start" są niezmiennie proste.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się "same", w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard i spełnienie swojego marzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zbieraj do 4 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"
  2. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A." – edycja 7

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.