Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA

3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA
Źródło: strona promocji

Bezcenne Chwile – program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków, także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy przyznawane są w najróżniejszych kategoriach (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zainteresowany? Więc czytaj dalej :)

3400 punktów na „dzień dobry” od Pekao SA

Jeżeli przystąpisz do programu Bezcenne Chwile w Pekao SA, w ramach bonusu otrzymasz aż 3400 punktów do wykorzystania (1000 punktów powitalnych + 2400 punktów dodatkowych). Taka liczba punktów stanowi równowartość ok. 50 zł.

Czy to dużo? Za każde 5 zł wydane u partnerów programu możesz zyskać od 1-8 punktów, a to oznacza, że zdobycie okrągłego tysiąca wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 5 tys. zł (1 punkt za każde 5 zł). Tymczasem w ramach promocji otrzymasz je za samo zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile.

Promocja trwa do 31 marca 2021 r., jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpane zostaną obie pule nagród. W każdej z nich są bonusy dla 50 tysięcy uczestników. Bank obiecał, że poinformuje o rozdaniu wszystkich nagród na swojej stronie.

Kto może zdobyć powitalne punkty?

Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom Banku Pekao, którzy w czasie jej trwania zarejestrują swoją kartę wydaną przez ten bank w programie Bezcenne Chwile.

W ofercie specjalnej brane są pod uwagę "debetówki" (Mastercard/Maestro) i "kredytówki" (Mastercard).

Jak zdobyć nagrodę?

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić na specjalnej stronie internetowej lub w bankowości elektronicznej Pekao24 (po zalogowaniu się). Twoja karta zostanie automatycznie przypisana do programu.

Pamiętaj o:

  • udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard;
  • wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 1000 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową w sklepie stacjonarnym lub internetowym kartą lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana w Bezcennych Chwilach). Uwaga: niedozwolone są płatności Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków bank przyzna Ci kolejne 2400 punktów i przekaże je w terminie 30 dni od daty spełnienia wymagań regulaminu promocji.

Jak widzisz, zdobycie 1000 punktów powitalnych nie wymaga wykonywania żadnych dodatkowych operacji kartą płatniczą lub na koncie. Przysługują Ci one za samą rejestrację w programie Bezcenne Chwile. Z kolei 2400 punktów dodatkowych zdobędziesz za wykonanie choć jednej transakcji bezgotówkowej. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus w postaci równowartości 50 zł.

Punkty powitalne, jak i te dodatkowe, będą ważne przez pół roku od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz ilość punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty.

Punkty bonusowe będą ważne przez 3 lata.

Konto Przekorzystne z premią

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA, warto, byś zwrócił uwagę na sztandarowy rachunek osobisty tego banku – Konto Przekorzystne:

Punkty w Bezcennych Chwilach + atrakcyjne bonusy od Pekao SA

Rejestrując teraz swoją kartę płatniczą Pekao SA w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile Mastercard, możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 3400 punktów powitalnych. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, to jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się "same", w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard i spełnienie swojego marzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A." – edycja 5
  2. Regulamin promocji "Zbieraj do 4 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.