Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

33 zł i darmowa wysyłka karty za skorzystanie z Revoluta z polecenia, 33 zł dla polecającego

33 zł i darmowa wysyłka karty za skorzystanie z Revoluta z polecenia, 33 zł dla polecającego
Źródło: Revolut

Promocja Revoluta to nic innego jak program poleceń. Premię otrzymują obie strony, czyli zarówno obecni użytkownicy aplikacji, jak i osoby, które jeszcze z niej nie korzystały.

Termin zakończenia oferty? Z naszych obserwacji wynika, że jest on inny dla różnych klientów. Każdy użytkownik aplikacji, który zechce przystąpić do polecania, otrzyma informację, jak długo ważny jest jego osobisty link polecający. Akurat w przypadku naszego linka ważność powinna zakończyć się 19 listopada 2019 r.

Przypomnijmy – premia dla wszystkich uczestników akcji to 33 zł w formie zasilenia konta w Revolucie. Jakie są warunki jej otrzymania?

Instrukcja dla nowych użytkowników

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Revolucie, sprawdź, jak zyskać 33 zł na start:

Krok 1
Krok 1

Wejdź w link otrzymany od swojego znajomego. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać link, skorzystaj z naszego (ważny do 19 listopada 2019 r.).

Krok 2
Krok 2

Podaj swój numer telefonu i kliknij „Odbierz prezent”.

Krok 3
Krok 3

Pobierz aplikację z wykorzystaniem linka, który otrzymałeś w wiadomości SMS.

Krok 4
Krok 4

Przejdź przez cały proces aktywacji konta (konieczna m.in. weryfikacja tożsamości), postępując zgodnie ze wskazówkami.

Krok 5
Krok 5

Zasil nowo otwarte konto kwotą min. 10 GBP lub jej równowartością w innej walucie (kartą lub przelewem).

Krok 6
Krok 6

Zamów kartę – przysługuje Ci jej darmowa wysyłka (standardowo to 9,90 zł w najtańszej opcji).

Krok 7
Krok 7

Dokonaj min. jednej transakcji otrzymaną kartą w sklepie stacjonarnym lub przez Internet.

Nagroda
Nagroda

Oczekuj na zasilenie konta kwotą 33 zł.

Pamiętaj, by koniecznie skorzystać z linka otrzymanego od obecnego użytkownika. Komunikat widoczny po kliknięciu w odnośnik powinien wyglądać następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Warto podkreślić, że choć Revolut wymaga do zamówienia karty wcześniejszego zasilenia konta, to kwota ta pozostaje w całości do Twojej dyspozycji. W ramach promocji nie zostanie ona uszczuplona z tytułu dostawy karty. Zaraz po złożeniu zamówienia możesz środki wypłacić lub wydać w dowolny sposób.

Jesteś już użytkownikiem Revoluta? Zgarnij „swoje” 33 zł!

Instrukcja postępowania w przypadku obecnych klientów jest jeszcze prostsza. Wystarczy uruchomić aplikację Revolut i wybrać w zakładce „Pulpit” opcję „Zaproś znajomych”. Indywidualny link polecający musisz skopiować lub wysłać do dowolnej osoby z kontaktów zapisanych w telefonie (o ile oczywiście zezwolisz aplikacji na dostęp do książki telefonicznej).

Warunki uzyskania 33 zł dla polecającego zostaną spełnione już w momencie, w którym Twój znajomy zamówi darmową kartę (wymagane jest spełnienie przez niego kroków od 1 do 6).

Jeszcze jedno – każdy z obecnych użytkowników może zgarnąć bonus za 100 nowych klientów. Maksymalna premia dla polecającego wynosi zatem aż 3300 zł.

Czym jest Revolut?

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Revolut to usługa oferująca płatności w obcych walutach i ich wymianę po niezwykle atrakcyjnych kursach i bez dodatkowych prowizji, np. za przewalutowanie. Narzędzie jest dostępne z poziomu aplikacji mobilnej, a do konta może zostać wydana karta wielowalutowa (którą dzięki promocji otrzymasz za darmo). W Revolucie możesz dokonywać transakcji praktycznie we wszystkich walutach świata. Dostępnych jest ich ponad 150, a w 29 możesz otwierać darmowe subkonta.

Korzystanie z Revoluta w jego podstawowej wersji nie musi wcale wiązać się z kosztami. Dla przykładu, możesz wypłacać gotówkę z bankomatu bez prowizji do kwoty aż 800 zł miesięcznie. Z kolei miesięczny limit darmowych płatności i transakcji wymiany to – uwaga – 20 tys. zł.

Nie wypada nie wspomnieć też o ciekawych funkcjach dodatkowych, takich jak automatyczne oszczędzanie, płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay) czy praktyczne i niedrogie ubezpieczenia.

33 zł za przetestowanie Revoluta

Popularność Revoluta w Polsce bije rekordy. Już teraz grono jego użytkowników liczy kilkaset tysięcy osób, a „dobicie” do miliona wydaje się być kwestią kilku miesięcy. Celem władz fintechu jest osiągnięcie tego pułapu mniej więcej w połowie 2020 r., a oferty promocyjne związane z polecaniem usługi z pewnością w tym pomogą.

Premia 33 zł jest właściwie nagrodą za samo przetestowanie aplikacji wraz z (darmową!) kartą. Po zgarnięciu bonusu na start możesz właściwie zapomnieć o tej usłudze, gdyż w wersji Standard nie generuje ona kosztów. Pytanie, czy da się zapomnieć o narzędziu, które daje tak wiele możliwości podróżującym i kupującym w zagranicznych sklepach internetowych…?