3 200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera

3 200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander zachęca do wyrobienia swoich kart kredytowych, proponują „na start” punkty w programie Mastercard Priceless Specials. W zależności od wybranej karty będziesz je mógł wymienić na 2 lub 4 bilety do kina. Aktywnie używając „kredytówek” Santandera będziesz zbierał kolejne punkty i wymieniał je na nagrody z katalogu wspomnianego programu.

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby fizyczne. Chcąc zdobyć punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Special musisz do 30 czerwca 2019 r. złożyć wniosek o jedną z 2 kart kredytowych Santandera. Jeśli zdecydujesz się na Mastercard Silver, otrzymasz 3 200 punktów, w przypadku wyboru karty World Mastercard, Twoją nagrodą będzie 1 600 punktów.

Warunki otrzymania punktów powitalnych

Niezbędne działania to nieco formalności i niewielka aktywność w korzystaniu z otrzymanej karty.

 1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard. Możesz to zrobić na stronie promocji zamawiając na początek kontakt doradcy Santandera lub, będąc już klientem tego banku, w bankowości internetowej.
 2. Przystąp do programu Mastercard Priceless Specials akceptując przy tym jego regulamin.
 3. Wykonaj do 31 lipca 2019 r. choć jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną „kredytówką”.

Nagroda, czyli punkty

Jak wspomnieliśmy, w tej promocji Twoją nagrodą będą punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Specials.

Wybierając kartę Mastercard Silver z wizerunkiem UEFA Champions League (grupa Santander jest sponsorem tych rozgrywek) otrzymasz 3 200 punktów, które możesz wymienić na 4 bilety do kina lub inne produkty z katalogu programu.

Gdybyś zdecydował się na World Mastercard, to bank nagrodzi Cię premią w postaci 1 600 punktów w programie lojalnościowym Mastercarda. To „równowartość” 2 biletów do kina.

Punkty trafią na Twoje konto w programie Mastercard Priceless Special w ciągu 5 dni roboczych od chwili wykonania wymaganej transakcji bezgotówkowej. Od momentu ich przekazania będziesz miał 3 miesiące na ich wykorzystanie. Po tym terminie bezpowrotnie stracą ważność.

Zdefiniujmy transakcję bezgotówkową

Dla uniknięcia wszelkich niejasności, musisz wiedzieć, jak regulamin promocji „Punkty powitalne Santander Bank Polska” definiuje transakcje bezgotówkowe. Otóż, jest nią transgraniczna transakcja bezgotówkowa, dokonanie płatności za towary lub usługi przy użyciu „kredytówki”. Zaliczają się także płatności za towary lub usługi nie wymagające fizycznego przedstawienia karty, np. z użyciem telefonu lub przez Internet.

Przydatne informacje

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji powinieneś poznać nieco informacji na temat programu lojalnościowy Mastercard Priceless Specials.

Nagrody za punkty

Istotą programu lojalnościowego zorganizowanego przez Mastercarda, operatora kart płatniczych, jest zbieranie punktów za transakcje wykonane kartą z jego logo. Do zgromadzonych punktów masz dostęp na swoim koncie w programie i możesz je wymieniać na nagrody z katalogu. Są to zarówno konkretne rzeczy, jak i vouchery do sklepów, bilety, doładowania telefonów czy przelewy na rzecz organizacji charytatywnych.

Szerszy opis tego programu znajdziesz w naszym artykule.

Karty kredytowe Santandera

Wybierając kartę Mastercard Silver zyskasz dostęp do wyjątkowego katalogu nagród związanych z UEFA Champions League. W Twoim zasięgu będą oficjalne gadżety tych rozgrywek, bilety na mecze oraz szalone przeceny we wszystkie dni meczowe Ligi Mistrzów.

Karta World Mastercard oferuje natomiast wiele usług przydatnych w każdej podróży. Warto wymienić 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanej w innej walucie niż PLN, 0 zł za ubezpieczenie „Podróżne World”.

W pierwszym roku używania karta Mastercard Silver kosztuje 90 zł, a World Mastercard - 125 zł. Brzmi odstraszająco, ale opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu 3 pierwszych miesięcy od otrzymania „kredytówki” wykonasz nią min. 10 transakcji bezgotówkowych, a bank nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty.

W kolejnych latach grozi Ci opłata miesięczna. 7,50 zł za Mastercad Silver lub 10 zł za World Mastercard. Tych opłat nie możesz uniknąć. Warunek – wykonanie minimum 10 transakcji bezgotówkowych w poprzednim cyklu rozliczeniowym.

Promocja polecana fanom Ligi Mistrzów

W ostatnim czasie rozdawanie przez banki punktów w programie Mastercard Priceless Specials stało się bardzo powszechne. Tę promocję wyróżnia karta Mastercard Silver z logo Ligi Mistrzów, która daje dostęp do wyjątkowych nagród związanych z tymi rozgrywkami. Powitalne punkty, to tylko dodatkowy „wabik” dla fanów piłki nożnej.

Decyzję o przystąpieniu do tej promocji podejmij rozważnie. Zwłaszcza, jeśli dotąd nie korzystałeś z „kredytówek”. Pamiętaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić.

Zachęcamy, byś przeczytał nasz tekst o tym, jak mądrze wybrać kartę kredytową. Wiele przydatnych informacji dotyczących „bezpiecznego” używania „kredytówek” znajdziesz w naszym artykule.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.