3200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera

3200 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 4 bilety do kina) za kartę kredytową Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander zachęca do wyrobienia swoich kart kredytowych, proponując „na start” punkty w programie Mastercard Priceless Specials. W zależności od wybranej karty będziesz je mógł wymienić na 2 lub 4 bilety do kina. Aktywnie używając „kredytówek” Santandera, będziesz zbierał kolejne punkty i wymieniał je na nagrody z katalogu wspomnianego programu.

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby fizyczne. Chcąc zdobyć punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Specials, musisz do 30 czerwca 2019 r. złożyć wniosek o jedną z 2 kart kredytowych Santandera. Jeśli zdecydujesz się na Mastercard Silver, otrzymasz 3 200 punktów, w przypadku wyboru karty World Mastercard Twoją nagrodą będzie 1 600 punktów.

Warunki otrzymania punktów powitalnych

Niezbędne działania to nieco formalności i niewielka aktywność w korzystaniu z otrzymanej karty.

 1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver lub World Mastercard. Możesz to zrobić na stronie promocji, zamawiając na początek kontakt doradcy Santandera lub, będąc już klientem tego banku, w bankowości internetowej.
 2. Przystąp do programu Mastercard Priceless Specials, akceptując przy tym jego regulamin.
 3. Wykonaj do 31 lipca 2019 r. choć jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną „kredytówką”.

Nagroda, czyli punkty

Jak wspomnieliśmy, w tej promocji Twoją nagrodą będą punkty powitalne w programie Mastercard Priceless Specials.

Wybierając kartę Mastercard Silver z wizerunkiem UEFA Champions League (grupa Santander jest sponsorem tych rozgrywek), otrzymasz 3 200 punktów, które możesz wymienić na 4 bilety do kina lub inne produkty z katalogu programu.

Gdybyś zdecydował się na World Mastercard, to bank nagrodzi Cię premią w postaci 1 600 punktów w programie lojalnościowym Mastercarda. To „równowartość” 2 biletów do kina.

Punkty trafią na Twoje konto w programie Mastercard Priceless Specials w ciągu 5 dni roboczych od chwili wykonania wymaganej transakcji bezgotówkowej. Od momentu ich przekazania będziesz miał 3 miesiące na ich wykorzystanie. Po tym terminie bezpowrotnie stracą ważność.

Zdefiniujmy transakcję bezgotówkową

Dla uniknięcia wszelkich niejasności musisz wiedzieć, jak regulamin promocji „Punkty powitalne Santander Bank Polska” definiuje transakcje bezgotówkowe. Otóż, jest nią transgraniczna transakcja bezgotówkowa, dokonanie płatności za towary lub usługi przy użyciu „kredytówki”. Zaliczają się także płatności za towary lub usługi niewymagające fizycznego przedstawienia karty, np. z użyciem telefonu lub przez Internet.

Przydatne informacje

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, powinieneś poznać nieco informacji na temat programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Nagrody za punkty

Istotą programu lojalnościowego organizowanego przez Mastercarda, operatora kart płatniczych, jest zbieranie punktów za transakcje wykonane kartą z jego logo. Do zgromadzonych punktów masz dostęp na swoim koncie w programie i możesz je wymieniać na nagrody z katalogu. Są to zarówno konkretne rzeczy, jak i vouchery do sklepów, bilety, doładowania telefonów czy przelewy na rzecz organizacji charytatywnych.

Szerszy opis tego programu znajdziesz w naszym artykule.

Karty kredytowe Santandera

Wybierając kartę Mastercard Silver, zyskasz dostęp do wyjątkowego katalogu nagród związanych z UEFA Champions League. W Twoim zasięgu będą oficjalne gadżety tych rozgrywek, bilety na mecze oraz szalone przeceny we wszystkie dni meczowe Ligi Mistrzów.

Karta World Mastercard oferuje natomiast wiele usług przydatnych w każdej podróży. Warto wymienić 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji wykonanej w innej walucie niż PLN czy 0 zł za ubezpieczenie „Podróżne World”.

W pierwszym roku używania karta Mastercard Silver kosztuje 90 zł, a World Mastercard - 125 zł. Brzmi odstraszająco, ale opłaty można łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu 3 pierwszych miesięcy od otrzymania „kredytówki” wykonasz nią min. 10 transakcji bezgotówkowych, a bank nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty.

W kolejnych latach grozi Ci opłata miesięczna. 7,50 zł za Mastercad Silver lub 10 zł za World Mastercard. Tych opłat możesz uniknąć. Warunek – wykonanie minimum 10 transakcji bezgotówkowych w poprzednim cyklu rozliczeniowym.

Promocja polecana fanom Ligi Mistrzów

W ostatnim czasie rozdawanie przez banki punktów w programie Mastercard Priceless Specials stało się bardzo powszechne. Tę promocję wyróżnia karta Mastercard Silver z logo Ligi Mistrzów, która daje dostęp do wyjątkowych nagród związanych z tymi rozgrywkami. Powitalne punkty to tylko dodatkowy „wabik” dla fanów piłki nożnej.

Decyzję o przystąpieniu do tej promocji podejmij rozważnie. Zwłaszcza, jeśli dotąd nie korzystałeś z „kredytówek”. Pamiętaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić.

Zachęcamy, byś przeczytał nasz tekst o tym, jak mądrze wybrać kartę kredytową. Wiele przydatnych informacji dotyczących „bezpiecznego” używania „kredytówek” znajdziesz w naszym artykule.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.