Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Do wygrania 3000 zł w konkursie dla nowych posiadaczy karty kredytowej Citibank-BP Motokarta w banku Citi Handlowy

Do wygrania 3000 zł w konkursie dla nowych posiadaczy karty kredytowej Citibank-BP Motokarta w banku Citi Handlowy
Źródło: strona promocji

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta pojawiła się niedawno w ofercie banku Citi Handlowy i od samego początku wiążą się z nią atrakcyjne bonusy. Nadal aktualna jest oferta, w której nagrodą jest zwrot (tzw. moneyback) w ciągu 3 lat nawet 720 zł wydanych tą "kredytówką" (część wydatków musi zostać dokonana na stacjach BP). Zaznaczmy od razu, że łączy się ona z opisywanym konkursem.

Teraz pojawia się konkurs z premią w wysokości aż 3000 zł. Akcja „Zgadnij, ile możesz zyskać z kartą kredytową Citibank – BP Motokarta” trwa do 15 grudnia 2020 r.

Kto ma szansę wygrać 3000 zł?

W promocji mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile nie posiadają od 31 grudnia 2019 r. głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Wykluczeni są także nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Zasady konkursu            

Warunkiem zdobycia nagrody jest znalezienie się w gronie 10 osób, których odpowiedź na pytanie konkursowe będzie najbliższa prawdy oraz wykazanie się niewielką aktywnością w korzystaniu z karty kredytowej.

Krok 1
Krok 1

Do 15 grudnia 2020 r. udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe:

Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?

i złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta na stronie internetowej promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od zawarcia umowy o wspomnianą „kredytówkę” dostarcz do banku dokument potwierdzający Twoje dochody. Dokładne wskazówki, czego bank wymaga zależnie od źródła zarobkowania, znajdziesz w treści regulaminu promocji.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta

  • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • wykonaj otrzymanym „plastikiem” operacje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi) ani zwrócone.
Nagroda
Nagroda

16 grudnia 2020 r. 3-osobowa Komisja Konkursowa powołana przez bank Citi Handlowy dokona wyłonienia 10 zwycięzców. Będą nimi osoby, które udzieliły odpowiedzi najbardziej zbliżonych do prawdy. Laureaci otrzymają informację o wygranej – 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda – w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do 31 grudnia 2020 r. Organizator wyśle nagrody do 15 stycznia 2021 r. na zarejestrowany w systemie Citibanku adres korespondencyjny.

Krok 4
Krok 4

Korzystaj z otrzymanej karty kredytowej, by zyskać nawet 720 zł moneybacku w ciągu 3 lat.

Dodatkowe informacje

Promocja jest nietypowa, więc musimy Ci przekazać także kilka dodatkowych informacji.

Wyłonienie laureatów

Twoim zadaniem jest odgadnięcie, ile razy klienci stacji BP zatankowali w 2019 roku dokładnie za 100 zł. Nie ma co ukrywać – zadanie nie jest łatwe, bo rozrzut możliwości jest bardzo duży. Mimo to może się zdarzyć, że dwie lub nawet kilka osób udzieli identycznych odpowiedzi i pojawi się problem, kogo zaliczyć do grona 10 szczęśliwców. W tej sytuacji decydujący będzie moment spełnienia warunku związanego z transakcjami bezgotówkowymi. Kto zrobił to wcześniej – ten otrzyma nagrodę.

Karty paliwowe

6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda można będzie zrealizować na stacjach BP w Polsce, przy czym przed dokonaniem zapłaty trzeba poinformować kasjera, że płatność będzie dokonana właśnie w taki sposób. Można z nich korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania zgromadzonych na nich środków.

Karty będą ważne przez 24 miesiące od daty przekazania informacji o przyznaniu nagrody (nie od daty wysłania). Po tym terminie środki na karcie przepadną.

Bank zobowiązał się w regulaminie do ufundowania dodatkowej nagrody na podatek należny od premii i odprowadzenia należności dla fiskusa.

Karta kredytowa Citibank – BP Motokarta

Omawiana „kredytówka” jest bezwarunkowo darmowa. Jak w przypadku każdej innej karty kredytowej, także tutaj nie jest wskazane wypłacanie nią pieniędzy z bankomatu. Każda taka operacja kosztuje 10% wypłacanej kwoty, min. 20 zł.

Dla pełnego obrazu tej "kredytówki" dodajmy, że płacąc nią, można zdobywać losy w loterii, w której główną nagrodą jest samochód.

Część premii zależy od Ciebie, a część od szczęścia

Zgarnięcie 3000 zł za udzielenie odpowiedzi najbardziej zbliżonej do prawidłowej nie jest łatwe. Płatności za paliwo dokładnie na 100 zł równie dobrze mogło być na stacjach BP w 2019 r. 194, jak i 5967. Trzeba liczyć na łut szczęścia lub – jak kto woli – uśmiech fortuny. Trochę szkoda, że bank nie przewidział specjalnego bonusu dla osoby, która udzieliłaby prawidłowej odpowiedzi, trafiłaby „w punkt”.

Znacznie łatwiejsze jest zgarnięcie moneybacku za aktywne korzystanie z „kredytówki” przez 3 lata. Wysokość tej nagrody zależy już tylko od Ciebie.

Podejmiesz wyzwanie?

Ciekawi jesteśmy, jakie są Wasze typy co do prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Może bank ujawni ją po wyłonieniu zwycięzców i będziemy mogli stwierdzić, kto był najbliżej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Zgadnij ile możesz zyskać z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.