3000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów Getin Banku

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

3000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów Getin Banku Źródło obrazk: strona Getin Banku

Getin Bank proponuje za skorzystanie z jego karty kredytowej i zarejestrowanie jej w programie Mastercard Priceless Specials 3 000 punktów na „dzień dobry”. Można je wymienić na voucher o wartości 50 zł do kilku sklepów, np. Simple, Gino Rossi czy Vistuli.

Po informacji o przystąpieniu Eurobanku do programu rabatowego Mastercard Priceless Specials i związanej z tym możliwości zdobycia 2 000 punktów powitalnych nadeszła podobna wiadomość od Getin Banku. 3 000 punktów powitalnych mogą otrzymać jego nowi klienci, ale i ci, którzy już korzystali z jego usług. Przeszkodą nie jest nawet posiadanie karty kredytowej Getin Banku. Ważne, by nie była ona dotąd zarejestrowana w programie Mastercard Priceless Specials.

Zacznijmy od kilku słów o prowadzonym przez Mastercarda, operatora kart płatniczych, programie rabatowym Mastercard Priceless Specials. Uczestnictwo w nim sprowadza się do zbierania punktów u partnerów programu w trakcie płacenia za zakupy kartą Mastercarda. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody z katalogu. Są nimi artykuły z różnych branż, ale i vouchery czy doładowania telefonów.

Jak zdobyć punkty powitalne

Uczestnikami promocji mogą być osoby pełnoletnie, które najpóźniej 31 marca 2019 r. spełnią opisane niżej warunki. Zadania do wypełnienia są niezmiernie proste:

 1. Zawrzyj do 31 marca 2019 r. umowę o kartę kredytową z Getin Bankiem. Ten punkt dotyczy tylko nowych klientów oraz tych, którzy jeszcze nie posiadają karty kredytowej tego banku.
 2. Zarejestruj swoją kartę kredytową wydaną przez Getin Bank w programie Mastercard Priceless Specials. Musisz to zrobić najpóźniej 31 marca 2019 r., wyrażając przy tym zgodę na kontaktowanie się z Tobą firmy Mastercard poprzez e-mail lub telefon komórkowy w celu przesyłania Ci informacji dotyczących programu Mastercard Priceless Specials.

Mam punkty, co dalej?

3 000 punktów powitalnych zasili Twoje konto utworzone w programie po rejestracji w nim karty w ciągu 14 dni roboczych. Będziesz miał 3 miesiące na ich wykorzystanie (licząc od dnia ich przekazania). Po tym czasie bezpowrotnie przepadną.

Możesz od razu wymienić zdobyte punkty na jedną z nagród z katalogu. Oto kilka przykładów – bilet do Cinema City – 800 pkt., piórnik z Barbie – 1 320 pkt., voucher o wartości 50 zł do jednego ze sklepów Vistula, Gino Rossi, Wólczanka, Simple – 3 000 pkt.

Druga opcja to wstrzymanie się z operacją wymiany punktów, dokonanie płatności kartą u jednego z partnerów, zgromadzenie większej puli i dopiero wtedy wybranie czegoś z katalogu. Przykładowo: płacąc w RTV Euro AGD min. 150 zł, otrzymasz 800 pkt.; wydatek 300 zł w sklepie New Balance oznacza 4 000 pkt. na Twoim koncie.

Regulamin promocji "Punkty powitalne" dostępny jest tutaj.

Oferta Getin Banku

Obecni klienci Getin Banku, choć znają już jego ofertę, mogli nie mieć jeszcze do czynienia z kartą kredytową w tej instytucji. Potencjalnym klientom banku należy się kilka słów informacji o jego usługach.

Poniżej zestaw przydatnych wiadomości dla przedstawicieli obu grup.

Konto Proste Zasady

Prosty w obsłudze i niegenerujący zbędnych kosztów rachunek. Do tego, by był bezpłatny, wystarczy wykonanie w miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub Blikiem, bez względu na kwotę. W przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł opłaty. Karta debetowa wydawana jest i prowadzona za darmo bez żadnych warunków. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej informacji o Koncie Proste Zasady znajdziesz w jego analizie.

Program poleceń

Jako klient Getin Banku będziesz mógł polecać jego rachunek. Za skuteczną rekomendację otrzymasz 100 zł, a osoba polecona - 50 zł. Maksymalnie możesz zdobyć nawet 500 zł. Przeczytaj szczegółowe informacje.

Propozycje dla oszczędzających

Getin Bank bardzo dba, by jego oferta depozytowa, także w walutach obcych, pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji.

W III edycji akcji „Bonus za aktywność” Twoje środki, do 10 000 zł, mogą „pracować” nawet przez 12 miesięcy na 3,5%. Warunek – regularny wpływ na Konto Proste Zasady w wysokości 1 000 zł.

Więcej informacji znajdziesz w tym tekście.

Interesująco wygląda też oferta lokat terminowych oraz depozytów walutowych.

Karty kredytowe

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard (tylko z nią zyskasz 3 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials) i Visa. Okres bezodsetkowy obu wynosi 52 dni, a maksymalny limit kredytowy – 50 000 zł. Obie karty wydawane są i wznawiane za darmo. Miesięczna opłata wynosi 5 zł. Można jej uniknąć, dokonując w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Wypłata gotówki w bankomacie lub innym urządzeniu to każdorazowo koszt 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.

Skorzystaj, ale mądrze

Propozycja sięgnięcia po punkty powitalne może być bardzo kusząca. Wszak bonusowe 3 000 punktów to voucher o wartości 50 zł.

Bez żadnych obaw i skrupułów z pewnością mogą z niej skorzystać obecni posiadacze kart kredytowych Getin Banku z logo Mastercarda, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojej karty w programie Mastercard Priceless Specials.

Nie masz jeszcze „kredytówki” tego banku? Też możesz o nią zawnioskować, ale pamiętaj, że korzystając z karty kredytowej, przyjmujesz na siebie obowiązek regulowania należności za transakcje, które nią wykonasz. Jeśli zrobisz to terminowo, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W razie opóźnienia bank będzie naliczał odsetki „karne”.

Wzięcie „kredytówki” tylko dla zdobycia punktów powitalnych mija się z celem, bo bank oczekuje, byś aktywnie z niej korzystał. Nie będziesz tego robił – będzie naliczał co miesiąc 5 zł opłaty za kartę.

Dlatego zanim podejmiesz decyzję, dobrze ją przemyśl i spójrz na nasze teksty o tym, jak mądrze wybrać kartę kredytową oraz o wadach i zaletach “kredytówek”.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.