300 zł premii oraz dodatkowe nagrody w promocji karty kredytowej Citibank BP – Payback

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2018 r.

300 zł premii oraz dodatkowe nagrody w promocji karty kredytowej Citibank BP – Payback Strona Citibanku

Nowość, jeśli chodzi o oferty promocyjne organizowane przez Citibank. Tym razem mamy akcję przygotowaną z myślą o przyszłych posiadaczach karty kredytowej BP – Payback. Za jej wyrobienie oraz aktywne korzystanie zyskać można nawet 300 zł premii gotówkowej, a dodatkowo otrzymać wymienne na nagrody punkty Payback. Dodatkową korzyścią z udziału w promocji jest zwolnienie z opłat za wydanie oraz obsługę karty.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty skorzystać mogą wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały jakiejkolwiek głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank. W promocji nie mogą natomiast brać udziału osoby zawodowo związane z Citibankiem oraz nierezydenci.

Nawet 300 zł do zyskania

Nagrodą w promocji jest 50 zł premii miesięcznie wypłacane przez pół roku. W ciągu 6 miesięcy możesz zatem otrzymać maksymalnie 300 zł bonusu.

Oferta obowiązuje do 30 listopada 2018 roku.

Uwaga – pamiętaj, że udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt, którego niewłaściwe użycie może przyczynić się do znacznych strat finansowych. Jeśli nie jesteś pewien, jak działa karta kredytowa i jakie formalności wiążą się z jej wydaniem – zajrzyj do naszego poradnika.

W przypadku kart kredytowych Citibanku wymogi wiekowo-dochodowe prezentują się następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej od 3 miesięcy;
 • dla właścicieli firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od minimum 2 lat.

Jak otrzymać 300 zł nagrody?

W celu uzyskania tytułowej nagrody będziesz musiał spełnić kilka stosunkowo prostych warunków. Oto one:

 1. Do 30 listopada 2018 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji. Zgłoszenie wymagać będzie podania Twoich podstawowych danych osobowych oraz wyrażenia zgód marketingowych. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz, klikając w ten link.
 2. Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik Citibanku celem przedstawienia szczegółów oferty. Jeśli nie chcesz utracić prawa do nagrody, na podstawie podjętego kontaktu powinieneś złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank BP – Payback w wersji Silver lub Gold.
 3. Po otrzymaniu karty przynajmniej raz zaloguj się do systemu Citibank Online lub Citi Mobile. Na spełnienie tego warunku będziesz miał czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę.
 4. Aktywnie posługuj się swoją kartą kredytową – w każdym z sześciu kolejnych miesięcy liczonych od miesiąca zawarcia umowę o kartę wydaj za jej pomocą przynajmniej 500 zł. Za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, otrzymasz zwrot w wysokości 50 zł. W sumie do uzyskania jest więc aż 300 zł w gotówce.

Uwaga – organizator promocji (Citibank) pod uwagę bierze transakcje bezgotówkowe wykonane kartą główną lub kartą dodatkową. Nie akceptuje natomiast transakcji zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych – związanych m.in. z hazardem.

Przekazanie nagród

Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki stawiane przez organizatora, otrzyma nagrodę w postaci zasilenia rachunku jego karty kredytowej. Wypłata nagród odbywać się będzie w comiesięcznych cyklach, w kwocie równej 50 zł. Jeśli uczestnik promocji w którymś z miesięcy nie spełni warunków otrzymania premii (nie wykona transakcji kartą za min. 500 zł), nie utraci prawa do ubiegania się o nagrodę w kolejnych miesiącach. Premia będzie zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Jak uzyskać nagrody dodatkowe?

Oprócz nagrody w postaci 300 zł zwrotu za transakcje kartą, w promocji Citibanku liczyć możesz także na dodatkowe benefity. Pierwszym jest całkowite zwolnienie z opłat za wydanie i korzystanie z karty. W przypadku „kredytówki” BP Payback–Silver oznacza to oszczędność na poziomie 96 zł rocznie, natomiast dla karty BP Payback–Gold Twoja korzyść wyniesie w ciągu roku aż 216 zł. Co ważne – do uzyskania zwolnienia nie potrzebujesz wykazywać się jakąkolwiek aktywnością (wystarczy spełnienie punktów od 1. do 3. opisanych w sekcji "Jak otrzymać 300 zł nagrody?").

A jeśli po podpisaniu umowy o kartę wykonasz za jej pośrednictwem wykonasz przynajmniej jedną dowolną transakcję, otrzymasz w zamian aż 3000 punktów PAYBACK, które możesz następnie wymienić na atrakcyjne nagrody (3000 pkt to blisko połowa tego, ile potrzebujesz, aby otrzymać np. głośnik Bluetooth lub frezarkę do paznokci). Ten warunek dotyczy karty w wersji Gold - za kartę BP - Payback Silver otrzymasz jedynie 1500 punktów Payback.

Karty kredytowe Citibank BP - Payback Gold i Silver

Karty kredytowe z serii BP – Payback to jedne z najlepszych kart znajdujących się w ofercie Citibanku. Charakteryzują się one długim okresem bezodsetkowym, wysokim limitem kredytowym oraz możliwością otrzymania szeregu rabatów i dodatkowych nagród. Niestety, w porównaniu z popularną kartą Citi Simplicity są one dość drogie - ich wydanie i obsługa to koszt 8 zł (wariant Silver) lub 18 zł (wersja Gold) miesięcznie.

Jeśli ciekawi Cię, jak „kredytówki” z logo BP prezentują się w porównaniu z innymi kartami wydawanymi przez Citibank, kliknij w ten link.

Podsumowanie

Tym razem Citibank zaskoczył łowców promocji, „odpalając” akcję sprofilowaną wyłącznie na karty kredytowe z serii BP – Payback. Przypomnijmy, że wcześniej standardem były uniwersalne akcje, w których uczestnik promocji mógł wybrać dowolną kredytówkę z oferty banku. Nie zmienia to faktu, że i tym razem pula oferowanych nagród prezentuje się naprawdę imponująco. Każdy, kto za pomocą karty wydaje chociażby niewielkie kwoty, nie powinien mieć najmniejszych problemów z uzyskaniem nagrody głównej – 300 zł zwrotu w gotówce. A jeśli komuś przyszłoby do głowy narzekanie na opłaty związane z użytkowaniem karty, ten będzie pozytywnie zaskoczony – Citibank zwolnił uczestników promocji z wszelkich tego rodzaju kosztów. Jakby tego było mało – po wyrobieniu karty (i dokonaniu jednej płatności) otrzymasz także „na start” nawet 3000 pkt Payback wartych w przybliżeniu 30 zł.

Podsumowując – jeśli zależy Ci na elastycznej i wygodnej w użytkowaniu karcie kredytowej – najnowsza promocja Citibanku będzie dla Ciebie jak znalazł!

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.