300 zł za lot z Emirates z Kartą Kredytową Citibank PremierMiles

Promocja zakończyła się dnia 11 grudnia 2018 r.

300 zł za lot z Emirates z Kartą Kredytową Citibank PremierMiles Źródło obrazka: strona promocji

Musimy przyznać, że bankowcy z Citibanku nieustannie zaskakują nas swoją pomysłowością. Na łamach naszego serwisu opisywaliśmy już akcje promocyjne, w których do uzyskania nagrody trzeba było wyrobić kartę kredytową, a następnie wydać nią określoną kwotę lub kupić konkretny produkt np. ubezpieczenie. Tym razem jednak, aby zyskać tytułowe 300 zł premii, po wyrobieniu „kredytówki” należy…dokonać rezerwacji lotu liniami Emirates.

Alternatywnym sposobem uzyskania nagrody jest rozliczenie za pomocą karty transakcji na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja dedykowana jest wszystkim osobom fizycznym, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Z oferty nie mogą natomiast skorzystać osoby zawodowo związane z Citibankiem, a także nierezydenci.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 11 grudnia 2018 roku.

Uwaga – pamiętaj, że udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt, którego niewłaściwe użycie może przyczynić się do znacznych strat finansowych. Jeśli nie jesteś pewien, jak działa karta kredytowa i jakie formalności wiążą się z jej wydaniem – zajrzyj do naszego poradnika.

W przypadku kart kredytowych Citibanku wymogi wiekowo-dochodowe prezentują się następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej od 3 miesięcy;
 • dla właścicieli firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od minimum 2 lat.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Jeśli chciałbyś zdobyć nagrodę oferowaną w najnowszej promocji karty kredytowej Citi PremierMiles, powinieneś:

 1. Do 11 grudnia 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji. Pamiętaj, że w zgłoszeniu będziesz musiał podać Twoje podstawowe dane osobiste (imię, nazwisko, e-mail, itp.) oraz wyrazić serię zgód związanych z realizowaną promocją. Formularz zgłoszeniowy wypełnisz, klikając w ten link. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Tobą pracownik Citibanku.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem Citi Handlowego złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej PremierMiles, a następnie dostarczyć jeden z akceptowanych przez bank dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich lista znajduje się w załączniku 1 do regulaminu).
 3. Nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj zakupu dowolnego lotu oferowanego przez linie lotnicze Emirates (listę dostępnych tras znajdziesz na stronie internetowej przewoźnika) lub rozlicz transakcje o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł. Organizator promocji (Citibank) akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dokonane kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, które nie były transakcjami zwróconymi.

Przekazanie nagrody

Jeśli spełnisz powyższe warunki, w nagrodę Twoja karta kredytowa PremierMiles zostanie zasilona kwotą 300 zł. Pieniądze zostaną Ci wypłacone najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki ich otrzymania.

Od przyznanej nagrody nie musisz już odprowadzać żadnych podatków ani ponosić żadnych dodatkowych opłat. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Citikarta PremierMiles

Karta PremierMiles to wygodna i elastyczna „kredytówka” stworzona przede wszystkim z myślą o osobach lubiących podróżować samolotem. Jej podstawowe zalety to długi okres bezodsetkowy, wysoki limit zadłużenia oraz konkurencyjne względem tradycyjnych pożyczek oprocentowanie. Dodatkową zachętą do jej wyrobienia jest możliwość zbierania Citi Mili – specjalnych punktów, które następnie można wymienić na bilety lotnicze realizowane w sumie przez dziesięciu różnych operatorów. Miesięczna opłata za korzystanie z karty wynosi 18 zł (nie jest pobierana, jeśli wydamy nią 4000 zł).

Nie tylko dla fanów podróżowania

Choć na pierwszy rzut oka promocja Citibanku wydaje się być „skrojona” typowo pod fanów podróży, to jednak zamiłowanie do latania samolotem nie jest wcale konieczne, aby wziąć w niej udział. Jeśli ktoś bowiem nie chce kupować biletów na przeloty liniami Emirates, może po prostu wydać za pomocą karty min. 1000 zł, a nagroda w postaci 300 zł premii w gotówce będzie jego! W tym miejscu zwracamy jednak uwagę na stosunkowo wysoki koszt korzystania z karty PremierMiles, który standardowo wynosi 18 zł miesięcznie (przy dość wygórowanych wymogach jego uniknięcia).

Stąd jeśli nie płacisz za pomocą karty naprawdę dużo, prawdopodobnie lepszym wyjściem będzie wzięcie udziału w którejś z równoległych akcji promocyjnych w Citibanku (aktualnie szczególnie polecamy promocję darmowej karty Simpliciti, w której do zyskania jest aż 400 zł premii).

Z ostatniej chwili

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.