300 zł za lot z Emirates z Kartą Kredytową Citibank PremierMiles

Promocja zakończyła się dnia 11 grudnia 2018 r.

300 zł za lot z Emirates z Kartą Kredytową Citibank PremierMiles Źródło obrazka: strona promocji

Musimy przyznać, że bankowcy z Citibanku nieustannie zaskakują nas swoją pomysłowością. Na łamach naszego serwisu opisywaliśmy już akcje promocyjne, w których do uzyskania nagrody trzeba było wyrobić kartę kredytową, a następnie wydać nią określoną kwotę lub kupić konkretny produkt np. ubezpieczenie. Tym razem jednak, aby zyskać tytułowe 300 zł premii, po wyrobieniu „kredytówki” należy…dokonać rezerwacji lotu liniami Emirates.

Alternatywnym sposobem uzyskania nagrody jest rozliczenie za pomocą karty transakcji na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja dedykowana jest wszystkim osobom fizycznym, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Z oferty nie mogą natomiast skorzystać osoby zawodowo związane z Citibankiem, a także nierezydenci.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 11 grudnia 2018 roku.

Uwaga – pamiętaj, że udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt, którego niewłaściwe użycie może przyczynić się do znacznych strat finansowych. Jeśli nie jesteś pewien, jak działa karta kredytowa i jakie formalności wiążą się z jej wydaniem – zajrzyj do naszego poradnika.

W przypadku kart kredytowych Citibanku wymogi wiekowo-dochodowe prezentują się następująco:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej od 3 miesięcy;
 • dla właścicieli firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od minimum 2 lat.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Jeśli chciałbyś zdobyć nagrodę oferowaną w najnowszej promocji karty kredytowej Citi PremierMiles, powinieneś:

 1. Do 11 grudnia 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji. Pamiętaj, że w zgłoszeniu będziesz musiał podać Twoje podstawowe dane osobiste (imię, nazwisko, e-mail, itp.) oraz wyrazić serię zgód związanych z realizowaną promocją. Formularz zgłoszeniowy wypełnisz, klikając w ten link. Po jego wysłaniu skontaktuje się z Tobą pracownik Citibanku.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem Citi Handlowego złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej PremierMiles, a następnie dostarczyć jeden z akceptowanych przez bank dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich lista znajduje się w załączniku 1 do regulaminu).
 3. Nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj zakupu dowolnego lotu oferowanego przez linie lotnicze Emirates (listę dostępnych tras znajdziesz na stronie internetowej przewoźnika) lub rozlicz transakcje o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł. Organizator promocji (Citibank) akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dokonane kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, które nie były transakcjami zwróconymi.

Przekazanie nagrody

Jeśli spełnisz powyższe warunki, w nagrodę Twoja karta kredytowa PremierMiles zostanie zasilona kwotą 300 zł. Pieniądze zostaną Ci wypłacone najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki ich otrzymania.

Od przyznanej nagrody nie musisz już odprowadzać żadnych podatków ani ponosić żadnych dodatkowych opłat. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Citikarta PremierMiles

Karta PremierMiles to wygodna i elastyczna „kredytówka” stworzona przede wszystkim z myślą o osobach lubiących podróżować samolotem. Jej podstawowe zalety to długi okres bezodsetkowy, wysoki limit zadłużenia oraz konkurencyjne względem tradycyjnych pożyczek oprocentowanie. Dodatkową zachętą do jej wyrobienia jest możliwość zbierania Citi Mili – specjalnych punktów, które następnie można wymienić na bilety lotnicze realizowane w sumie przez dziesięciu różnych operatorów. Miesięczna opłata za korzystanie z karty wynosi 18 zł (nie jest pobierana, jeśli wydamy nią 4000 zł).

Nie tylko dla fanów podróżowania

Choć na pierwszy rzut oka promocja Citibanku wydaje się być „skrojona” typowo pod fanów podróży, to jednak zamiłowanie do latania samolotem nie jest wcale konieczne, aby wziąć w niej udział. Jeśli ktoś bowiem nie chce kupować biletów na przeloty liniami Emirates, może po prostu wydać za pomocą karty min. 1000 zł, a nagroda w postaci 300 zł premii w gotówce będzie jego! W tym miejscu zwracamy jednak uwagę na stosunkowo wysoki koszt korzystania z karty PremierMiles, który standardowo wynosi 18 zł miesięcznie (przy dość wygórowanych wymogach jego uniknięcia).

Stąd jeśli nie płacisz za pomocą karty naprawdę dużo, prawdopodobnie lepszym wyjściem będzie wzięcie udziału w którejś z równoległych akcji promocyjnych w Citibanku (aktualnie szczególnie polecamy promocję darmowej karty Simpliciti, w której do zyskania jest aż 400 zł premii).

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.