300 zł łatwej premii z kartą kredytową w ING Banku Śląskim

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2018 r.

300 zł łatwej premii z kartą kredytową w ING Banku Śląskim Źródło obrazka: strona ING

Wyrabiasz kartę kredytową i dokonujesz przy jej pomocy kilku transakcji – oto prosty przepis na 300-złotową premię od ING Banku Śląskiego. Czy w ofercie promocyjnej znajdziemy jakieś „haczyki”? Sprawdźmy.

Akcja „Zyskaj 300 zł z kartą kredytową” skierowana jest do nowych, jak i obecnych klientów banku – pod warunkiem nieposiadania na dzień 14 maja 2018 r. karty kredytowej w ING. Ponadto uczestnikiem promocji może każda osoba fizyczna będąca konsumentem o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2018 r. Nagrodą za umiarkowanie aktywne korzystanie z karty jest 300 zł premii wypłacanej na rachunek karty kredytowej. Przekonaj się, że jej zgarnięcie nie jest wcale trudne.

Prosta instrukcja zdobycia 300 zł

Oto szczegółowe warunki, których spełnienie umożliwi Ci odebranie premii:

 1. Do 30 czerwca 2018 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa (lub Mastercard) i podpisz umowę.
 2. W terminie 30 dni od momentu podpisania umowy dokonaj przynajmniej 5 transakcji z rachunku karty.

Bank uznaje w tym przypadku transakcje bezgotówkowe i gotówkowe, przelewy kartowe, płatności z tytułu polecenia przelewu oraz polecenia zapłaty, a także „transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia karty” (a więc transakcje telefoniczne, pocztowe i przez Internet).

Jak możesz wnioskować o kartę?

Procedura wnioskowania o kartę różnić się będzie w zależności od tego, czy posiadasz już jakikolwiek produkt w ING Banku Śląskim:

 • „Jestem klientem banku i mam dostęp do systemu Moje ING”

W takim wypadku złóż wniosek właśnie za pośrednictwem tego systemu. Pamiętaj o wpisaniu w odpowiednim miejscu kodu promocji: PT180514922 (pole „Kod promocyjny”).

 • „Obecnie nie korzystam z żadnych produktów banku”

W tej sytuacji masz dwa wyjścia: możesz zostawić swój numer telefonu w formularzu kontaktowym i czekać na odpowiedź banku lub od razu udać się do najbliższego oddziału. Dla bezpieczeństwa radzimy zaznaczyć w rozmowie z pracownikiem, że zależy Ci na wyrobieniu karty właśnie w tej promocji.

Garść dodatkowych informacji

Dodatkowa informacja dla tych, którzy chcą złożyć wniosek przez Internet: w ich przypadku dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego, rodzicielskiego lub chorobowego oraz prowadzonej działalności gospodarczej nie będą uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę.

Pamiętaj, że aby zachować prawo do otrzymania premii, nie możesz zrezygnować z karty przed 30 września 2018 r. Każdy uczestnik promocji może tylko raz skorzystać z promocyjnego kodu.

Zachęcamy również do lektury regulaminu; tym bardziej, że – tu ciekawostka – jest on napisany niezwykle prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Naszym zdaniem zdecydowanie warto to docenić.

Przyznanie premii

Wypłata 300 zł na rachunek karty kredytowej nastąpi najpóźniej 10 października 2018 r. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Bank zastrzegł w regulaminie, że promocja nie łączy się z żadną inną akcją dotyczącą kart kredytowych.

Karta kredytowa Visa w ING Banku Śląskim: możliwość łatwego uniknięcia rocznej opłaty!

Poniżej prezentujemy najważniejsze parametry i opłaty związane z kartą kredytową Visa w ING Banku Śląskim:

 • oprocentowanie – stopa referencyjna NBP + marża 8,50% (obecnie 10%);
 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej;
 • 35 zł opłaty rocznej za użytkowanie karty – możesz jej uniknąć, jeśli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych przy pomocy karty w ciągu 12 miesięcy wyniesie więcej niż 200 zł;
 • długość okresu bezodsetkowego – 52 dni;
 • maksymalny limit kredytowy – 20 000 zł;
 • wysokość spłaty minimalnej – 4%, min. 50 zł;
 • 0 zł za przekroczenie limitu kredytowego;
 • 2% (min. 5 zł) prowizji za wypłatę z bankomatu ING – 3% (min. 9 zł) w przypadku pozostałych maszyn w kraju oraz zagranicznych bankomatów.

Bank oferuje posiadaczom karty bezpłatną usługę automatycznej spłaty zadłużenia, dzięki której nie musisz nawet pamiętać o terminach. Kolejne atuty karty kredytowej w ING to: możliwość udziału w atrakcyjnym programie rabatowym „Moje rabaty” oraz dodatkowa ochrona płatności w Internecie (3D Secure).

Karta kredytowa w odpowiednich rękach jest niezwykle pożytecznych produktem bankowym. Wystarczy jednak chwilowy brak kontroli lub podjęcie nieprzemyślanej decyzji, by korzystanie z niej wiązało się z poważnymi konsekwencjami. By ich uniknąć, warto posługiwać się kartą kredytową zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku. Szczegóły znajdziesz w tym artykule. W wyborze odpowiedniej oferty z pewnością pomoże też ranking kart kredytowych.

Duży plus za przejrzystość

Ofertę „Zyskaj 300 zł z kartą kredytową” można podsumować następująco: wysoka premia (300 zł) oraz proste i – co ważne – przejrzyste warunki. Po lekturze regulaminu dochodzimy do wniosku, że akcja pozbawiona jest „haczyków”. Bank w bardzo prosty sposób wyjaśnia procedurę udziału w promocji – zarówno tym, którzy są już klientami banku, jak i tym, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności.

Do tego sama oferta karty kredytowej w ING wygląda całkiem atrakcyjnie. Na uwagę zasługuje fakt, że w łatwy sposób zapewnisz sobie zwolnienie z rocznej opłaty za korzystanie z karty. W związku z czym jest to interesująca opcja także dla tych osób, które zamierzają posługiwać się nią jedynie okazjonalnie.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.