Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii za Konto 360° a dla chętnych dodatkowe 100 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium

200 zł premii za Konto 360° a dla chętnych dodatkowe 100 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

To nieco nietypowa akcja składająca się z 2 części. Pierwsza dotyczy konta dla dorosłych i w niej nagrodą jest 200 zł. Druga wiąże się z założeniem rachunku dla dziecka i tu bonus wynosi 100 zł. Możesz wziąć udział w obu i zgarnąć pełną pulę – 300 zł, ale też wypełnić wymagania tylko jednej z części i zdobyć 200 lub 100 zł. Warunki aktywności nie są skomplikowane i warto się przyjrzeć bliżej tej akcji.

Potrwa ona do 31 lipca 2019 r. lub do chwili otwarcia w jej ramach 15 000 rachunków. Choć liczba ta wygląda na dużą, to nie warto zwlekać, gdyż promocja cieszy się sporą popularnością.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W akcji „300 zł z plusem” może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 17 czerwca 2019 r. – nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu, nie była stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W związku z tym z udziału w tej promocji wyklucza także bycie osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku.

Jeśli jesteś już posiadaczem konta w Banku Millennium, możesz skorzystać z promocji "100 zł z plusem", w której premia przysługuje jedynie za otwarcie dziecku Konta 360° Junior.

Dodajmy, że w promocji nie mogą uczestniczyć także ci, którzy kiedyś brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student i otworzyli w jej ramach wspomniane rachunki.

Załóż konto dla siebie i zgarnij 200 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

 1. Do 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na specjalnej stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.

  Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium Twoich danych osobowych dla celów marketingowych, w tym na kontaktowanie się z Tobą poprzez środki porozumiewania się na odległość.
  Wymagane zgody marketingowe
  Kliknij, aby powiększyć
 2. Najpóźniej 5 sierpnia zawrzyj umowę o wspomniane produkty banku. Możesz to zrobić podczas wizyty kuriera lub odwiedzając placówkę Banku Millennium.
 3. Do 31 października 2019 r. aktywuj aplikację mobilną.
 4. W każdym z 3 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych (tj. w sierpniu, wrześniu i październiku):
  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Bank zastrzega, że:

dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii.

Jak zatem najłatwiej "ograć" wspomniane wyżej warunki? Jeśli chodzi o wpływy to można przelać środki na Konto 360° ze swojego rachunku w innym banku. Można też dokonać wpłaty gotówki we wpłatomacie. Jedna transakcja kartą lub Blikiem to formalność i nie warto tu kombinować. Najprościej po prostu zapłacić plastikiem za drobne zakupy na początku każdego miesiąca.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 200 zł premii pieniężnej, którą bank przekaże na Twoje konto do 30 listopada 2019 r.

Otwórz rachunek dla dziecka i zyskaj +100 zł

Jak wspomnieliśmy, jest też premia dodatkowa - 100 zł za otwarcie Konta 360° Junior.

W tym przypadku wymagania są następujące:

 1. Jako posiadacz Konta 360° (lub Konta 360° Student) do 31 sierpnia 2019 r. w bankowości internetowej Millenet:
  • otwórz Konto 360° Junior dla swojego dziecka. Robiąc to w bankowości internetowej Millenet musisz obowiązkowo skorzystać także z Konta Oszczędnościowego Profit;
  • złóż wniosek o świadczenie „Rodzina 500+” i wskaż swój rachunek otwarty w promocji jako ten, na który mają być przekazywane pieniądze.
 2. Do 31 października 2019 r.:
  • zasil Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł;
  • w przypadku, gdy w dniu złożenia wniosku o otwarcie rachunku Konta 360° Junior Twoja pociecha miała skończone 13 lat, dopilnuj, by wykonała choćby jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Warunkiem otrzymania premii w wysokości 100 zł jest nie tylko spełnienie powyższych warunków, ale także wpływ do 31 października 2019 r. na Twoje Konto 360° przynajmniej jednego świadczenia „Rodzina 500+” oraz utrzymanie aktywnego Konta 360° Junior do 30 listopada 2019 r. Najpóźniej tego dnia bank przekaże bonus na Twój rachunek.

Jeśli zadowoli Cię tylko 100 zł, to nie musisz spełniać zadań niezbędnych do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł.

To musisz wiedzieć

Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na tej stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrody.

Możesz otworzyć tylko jedno Konto 360° Junior i uzyskać prawo do otrzymania tylko jednej premii 100 zł. Pozytywną informacją jest natomiast to, że nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji konta (dostępnej dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą zapewniać wpływu, by prowadzenie rachunku, jak i wydana do niego karta, były bezpłatne. Konieczne jest jedynie wykonanie w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jeśli jednak chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, to musisz zadbać o wpływ min. 1 000 zł na rachunek.

Dodatkowo, klienci z tej kategorii wiekowej mają za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Więcej szczegółów podaliśmy w prześwietleniu tego rachunku.

Konto 360° Junior

Rachunek jest otwierany i prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Karta debetowa też może być darmowa, o ile posiadacz konta wykona nią w miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową „plastikiem” lub Blikiem. Realizacja tego warunku zwalnia też z opłat za korzystanie z bankomatów. W przeciwnym razie darmowe są tylko urządzenia Banku Millennium. Za wypłatę w bankomatach Santandera i Planet Cash trzeba zapłacić 1 zł, a w pozostałych – 5 zł.

2,7% na rachunku oszczędnościowym i inne bonusy

Rozważając uczestnictwo w akcji „300 zł z plusem” powinieneś też wiedzieć o innych bonusach, jakie możesz zdobyć, będąc klientem Banku Millennium. Mamy na myśli uczestnictwo w programie poleceń (sam wybierasz nagrodę z dostępnej puli) oraz podwyższone do 2,7% w skali roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit dla kwot do 100 000 zł.

Jako klient Banku Millennium możesz zawnioskować o kartę kredytową i zgarnąć kolejny bonus. Ta akcja trwa do 30 czerwca 2019 r., do zdobycia jest 200 zł i dodatkowo zwolnienie z opłat za kartę przez rok. Istnieje też możliwość ubezpieczenia pojazdu i odzyskania 200 zł.

Znaczące zyski dla Twojej rodziny i nie tylko

W Banku Millennium aktualnie promocji jest pod dostatkiem. W tej akcji zgarnąć możesz 200 zł za założenie konta dla siebie i dodatkowe 100 zł za rachunek dla Twojego dziecka. Skorzystanie z promocji karty kredytowej to dodatkowe 200 zł. Pamiętaj też o bonusach w programie poleceń i podwyższonym oprocentowaniu Konta Oszczędnościowego Profit. Wszystko to możesz zdobyć bez większego wysiłku, bo wymagania postawione przez Bank Millennium nie są trudne do spełnienia.

Wracając jednak do prześwietlanej promocji - zapewnienie wpływu na rachunek w łącznej wysokości 1000 zł i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem nikomu nie powinno sprawić kłopotu. Dopilnowanie, by pociecha zrealizowała jedną transakcję bezgotówkową na Koncie 360° Junior, też powinno być łatwe; podobnie zasilenie rachunku dziecka kwotą 100 zł.

Nie zauważamy większych wad tej promocji. Bank Millennium sprytnie wstrzelił się w zmiany w programie "Rodzina 500+". Jeśli planujesz skorzystać z tego programu, czemu by nie założyć konta w tej promocji i powiększyć swojego zysku o kolejne 300 zł? A jeśli nie posiadasz dzieci - wciąż możesz całkiem łatwo zyskać 200 zł. Dla każdego coś miłego. No, może poza obecnymi klientami, którzy z tej oferty skorzystać niestety nie mogą.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "300 zł z plusem"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.