Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii za założenie Konta 360° w aplikacji mobilnej Banku Millennium

300 zł premii za założenie Konta 360° w aplikacji mobilnej Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Zasady najnowszej akcji zorganizowanej przez Bank Millennium są podobne do większości ofert promocyjnych: aby zdobyć 200 zł premii, należy otworzyć Konto 360° wraz z kartą, tym razem w aplikacji mobilnej banku, aktywować aplikację, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje "debetówką". Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

A jeżeli przynajmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu wykonasz telefonem (Apple Pay, HCE), to bank dorzuci Ci jeszcze 100-złotowy bonus. Miło, prawda? Niestety, inni również mogą dojść do podobnego wniosku, a że pula promocyjnych rachunków wynosi zaledwie 1000, nie ma co się zbyt długo zastanawiać nad przystąpieniem do promocji.

Otwarcie konta w aplikacji mobilnej z fotoweryfikacją

Decydując się na udział w tej akcji, musisz zacząć od złożenia wniosku w aplikacji mobilnej. Samo podpisanie umowy możesz zrealizować „tradycyjną” ścieżką otwarcia konta, czyli przy okazji wizyty kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – przez fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania paru zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku w aplikacji mobilnej banku. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy tego procesu.

Etap 1. Rozpoczynamy składanie wniosku:

Najpierw przechodzimy na stronę promocji i pobieramy ze sklepu Google lub Apple aplikację Banku Millennium. Po kliknięciu "Otwórz konto" od razu pojawia się komunikat o udziale w promocji. Pamiętaj o zaznaczeniu sposobu otwierania konta online, odpowiednich zgód oraz wyrażeniu chęci otrzymania karty debetowej (karta wymagana jest w ofercie specjalnej).

Kliknij, aby powiększyć

Etap 2. Weryfikacja dowodu osobistego:

Aby otworzyć rachunek przez fotoweryfikację, należy posiadać dowód osobisty. Robimy dokumentowi dwa zdjęcia: z przodu i z tyłu. W tym celu trzeba umożliwić aplikacji dostęp do naszego aparatu, a następnie wpasować dokument do szarej ramki, która pojawi się na ekranie telefonu.

Kliknij, aby powiększyć

Etap 3. Weryfikacja twarzy

Kolejny etap polega na wykonaniu trzech zdjęć twarzy: na wprost, z lekko pochyloną głową i z zamkniętymi oczami. Należy nie ruszać się przez 4 sekundy. Po wykonaniu zdjęć aplikacja przesyła je do banku, a system je weryfikuje. Trwa to ok. jednej minuty.

Kliknij, aby powiększyć

Etap 4. Dodatkowe produkty i ostatnie informacje

Na koniec otrzymujemy propozycję skorzystania z dodatkowych produktów banku, czyli pakietów ubezpieczeń. My wybraliśmy darmowy przez pół roku Pakiet Bardzo Pomocny, ale nie jest to obowiązkowe. Następnie weryfikujemy poprawność swoich danych, wpisujemy we wniosku kod otrzymany w wiadomości SMS od banku i klikamy "Załóż konto". Gotowe!

Kliknij, aby powiększyć

Po przejściu wniosku w aplikacji mobilnej pozostaje zalogować się pierwszy raz w bankowości elektronicznej i mobilnej. Dokładne instrukcje, jak to zrobić, otrzymasz na swój adres e-mailowy.

Ważne! Na rachunku otwartym w ten sposób obowiązują niższe limity transakcji (maks. 5000 zł miesięcznie), ponadto do 29 stycznia 2021 r. powinieneś udać się do oddziału banku, złożyć wzór podpisu i okazać dokument tożsamości. W przeciwnym wypadku stracisz prawo do premii!

Kto może skorzystać promocji "300 zł z aplikacją"?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Promocja „300 zł z aplikacją” potrwa do 30 października 2020 r., o ile wcześniej nie wyczerpie się pula tysiąca promocyjnych kont.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Jeżeli nie znalazłeś się na powyższej "liście wykluczeń" Banku Millennium, możesz spokojnie przejść do warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 30 października 2020 r. przejdź na stronę promocji w Banku Millennium, pobierz ze sklepu AppStore lub Google Play aplikację banku i złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą.

We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Zgody marketingowe wniosek w Banku Millennium

Krok 2
Krok 2

Także do 30 października 2020 r. podpisz umowę o rachunek i kartę oraz aktywuj aplikację mobilną.

Krok 3
Krok 3

W listopadzie, grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r.:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł.

Jeśli jedna płatność w każdym z miesięcy (listopad, grudzień, styczeń) wykonana zostanie telefonem (Apple Pay / HCE) – spełnisz warunki otrzymania premii dodatkowej (100 zł).

Krok 4
Krok 4

Jeżeli zdecydujesz się na zaakceptowanie umowy przez fotoweryfikację, to do 29 stycznia 2021 r. powinieneś udać się do banku i potwierdzić tożsamość.

Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 300 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 26 lutego 2021 r.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Banku Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Wszyscy klienci, niezależnie od wieku, mają możliwość zarządzania kontem i pozostałymi produktami z poziomu aplikacji Banku Millennium – jednej z najbardziej funkcjonalnych na rynku. Możliwość złożenia za jej pośrednictwem wniosku o konto jest tego dobrym przykładem.

Dodatkowe propozycje

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo – Bank Millennium ma dla Ciebie także inne propozycje.

Wysoka premia za umiarkowaną aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i naprawdę prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360° przez aplikację mobilną, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą. Pamiętaj, żeby choć jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu wykonana była za pomocą telefonu (Apple Pay/HCE).

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda – czegoż chcieć więcej? :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „300 zł z aplikacją”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.