Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Allegro za sięgnięcie po Przejrzystą kartę kredytową z oferty PKO BP

300 zł do Allegro za sięgnięcie po Przejrzystą kartę kredytową z oferty PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "kredytówki" z oferty banku PKO BP, na dodatek z prostymi warunkami i atrakcyjną nagrodą, to dość rzadkie wydarzenie. Wydaje nam się, że Przejrzysta karta kredytowa nie była dotąd ani razu promowana w ten sposób. Z tym większym zainteresowaniem przyjrzeliśmy się akcji "300 zł w prezencie", która trwa do 15 maja 2023 r. Do rozdania jest 5300 nagród w postaci 300 zł do Allegro (3 kody po 100 zł) - po 2650 dla kart Mastercard i Visa.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do udziału w tej akcji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające adres zamieszkania na terenie Polski. Chcąc złożyć wniosek o Przejrzystą kartę kredytową online, musisz posiadać dostęp do bankowości elektronicznej PKO BP, byś mógł się do niej zalogować i tam zawnioskować o tę "kredytówkę".

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jej wyniku zależy decyzja o przyznaniu "kredytówki" (lub nie) oraz o wysokości limitu kredytowego.

Warunki zdobycia e-kodu

Jak się za chwilę przekonasz, warunki zdobycia 300 zł do Allegro są niezwykle proste.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o jeden z rachunków w PKO BP, np. o Konto za Zero, by zyskać dostęp do bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Jeśli już korzystasz ze zdalnych kanałów dostępów do produktów tego banku, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 15 maja 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) podpisz z PKO BP umowę o Przejrzystą kartę kredytową, wyrażając przy tym zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku. Wniosek o tę "kredytówkę" możesz złożyć w bankowości elektronicznej banku

Krok 3
Krok 3

Także do 15 maja 2023 r.

Krok 4
Krok 4

Do 9 czerwca 2023 r. wydaj swoją nową kredytówką min. 300 zł

Informacja
Informacja

Do czasu otrzymania nagrody nie możesz dezaktywować aplikacji mobilnej IKO i odwołać wyrażonych zgód marketingowych.

Nagroda
Nagroda

E-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro otrzymasz w formie wiadomości w aplikacji IKO do 7 lipca 2023 r.

Transakcje możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (tradycyjnie i zbliżeniowo), jak i w Internecie. Niedozwolone są tylko przelewy z karty.

Otrzymany e-kod będziesz mógł wykorzystać na zakupy do 31 grudnia 2023 r. O zasadach płacenia na Allegro voucherami pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Raz jeszcze przypominamy, że do chwili otrzymania nagrody musisz mieć aktywną aplikację mobilną IKO i nie możesz odwołać udzielonych zgód na kontakty marketingowe ze strony banku.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Niestety nie ma możliwości, by wybierając kartę z logo Mastercard, powiększyć nagrodę o punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, gdyż Przejrzysta karta kredytowa nie bierze w nim udziału.

Przejrzysta karta kredytowa z oferty PKO BP

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej promocji, spójrz na warunki prowadzenia Przejrzystej karty kredytowej i zastanów się, czy uda Ci się spełnić warunki aktywności, które pozwalają uniknąć opłat za tę kredytówkę.

Nagroda kusi, ale potrzebna rozwaga

Atrakcyjna nagroda w postaci 300 zł do wydania na Allegro i proste warunki jej zdobycia (wystarczy wydać min. 300 zł "kredytówką") z pewnością zachęcają do skorzystania z promocji przygotowanej przez PKO BP. Podkreślamy jednak, że każda decyzja związana z produktem kredytowym powinna być dogłębnie przemyślana, by nie wpędzić się w kłopoty ze spłatą wydanych środków. W przypadku Przejrzystej karty kredytowej od PKO BP trzeba mieć jeszcze na względzie warunki uniknięcia opłaty rocznej oraz zasady ustalania kwoty za ubezpieczenie tej "kredytówki".

Tak więc przeanalizuj wszystko i na spokojnie podejmij decyzje, jaką uznasz za najlepszą dla siebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 zł w prezencie", wersja dla kart Mastercard
  2. Regulamin promocji "300 zł w prezencie", wersja dla kart Visa

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.