Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja została zakończona w dniu 4 lipca 2018 r. z powodu wyczerpania puli nagród.

150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Kumulacja zysków

W promocji "Zyskowne konto" można zyskać naprawdę atrakcyjne nagrody. Za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i systematyczną aktywność na rachunku otrzymasz nawet 300 zł premii. Składają się na nią:

 • 50 zł w gotówce - Nagroda I;
 • 150 zł w bonach zakupowych do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M (50 zł + 50 zł + 50 zł) - Nagroda II, III i IV;
 • 100 zł w gotówce - Nagroda V.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które obecnie nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, a w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie posiadały w tym banku rachunku osobistego ani nie były jego współposiadaczami.

Organizatorem akcji jest Ad Astra Sp. z o.o., a partnerem jest bank BGŻ BNP Paribas. Rejestracja w promocji jest możliwa do 8 lipca 2018 r. lub do momentu osiągnięcia 1500 zgłoszeń.

Zdobycie 300 zł premii nie jest trudne

W akcji można zyskać dwa rodzaje premii, zatem warto sprawdzić, co dokładnie należy zrobić, aby zyskać jak najwięcej. Najlepiej wykonać wszystkie kroki w poniższej kolejności:

 1. Zarejestruj się w promocji do 8 lipca 2018 r. poprzez , podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz PESEL. W formularzu wskaż również, do którego ze sklepów - Biedronka, Decathlon czy H&M - chcesz otrzymać bon zakupowy.
  • podczas rejestracji wyraź wszystkie zgody potrzebne do udziału w akcji i otrzymania nagród, czyli na przetwarzanie danych w celach promocji przez organizatora oraz bank, a także przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową, wymaganych do przekazania premii;
  • po rejestracji otrzymasz potwierdzenie objęcia promocją w formie informacji wyświetlonej na ekranie komputera oraz wiadomości e-mail.
 2. Złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej do dnia 8 lipca 2018 r. z wykorzystaniem linka promocyjnego otrzymanego od organizatora i podpisz umowę. Umowa zostanie podpisana za pośrednictwem kuriera, a we wniosku należy podać te same informacje, co w formularzu rejestracyjnym.
 3. Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Gomobile do 25 lipca 2018 r.

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii w gotówce (Nagrodę I).
 4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu pierwszego logowania do aplikacji mobilnej wykonaj łącznie poniższe aktywności:
  • wykonaj jeden przelew zewnętrzny przez bankowość elektroniczną lub aplikację GOmobile;
  • dokonaj transakcji kartą na min. 300 zł.

  Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 3 bony zakupowe do wybranego sklepu (Nagrody II - IV).
 5. Jeśli w każdym z trzech miesięcy zapewnisz dodatkowo miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł - nie zostaną uwzględnione wpływy z innych rachunków uczestnika w banku, także z BGŻOptima, i wpłat gotówkowych - otrzymasz 100 zł w gotówce (Nagrodę V).

Podsumowując: za samo założenie Konta Optymalnego i logowanie do bankowości elektronicznej zyskasz 50 zł w gotówce. Za aktywność w trzech kolejnych miesiącach - trzy bony zakupowe, natomiast za zapewnienie miesięcznych wpływów na rachunek - kolejne 100 zł w gotówce.

Lepiej zobrazuje to poniższy schemat, w którym założono, że pierwsze logowanie do bankowości elektronicznej nastąpiło w czerwcu 2018 r.

Kliknij, aby powiększyć

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu nagród w promocji otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki akcji. Samą nagrodę otrzymasz do 25. dnia tego samego miesiąca w formie wiadomości SMS - w przypadku bonów zakupowych - lub w postaci przelewu na Konto Optymalne do ostatniego dnia tego samego miesiąca.

Aby odebrać premię gotówkową, należy oczekiwać na wiadomość e-mail od organizatora, która powinna dotrzeć do uczestników najpóźniej 21 sierpnia 2018 r. Znajdzie się w niej link i kod do zalogowania na specjalnej stronie, gdzie należy podać numer konta, na które zostanie wypłacona nagroda. Dane powinieneś wypełnić do 27 sierpnia 2018 r.

Przykładowo: Jeśli pierwsze logowanie do bankowości elektronicznej nastąpiło w czerwcu, to powiadomienie o 50 zł premii w gotówce otrzymasz do 21 lipca. Jeśli w lipcu spełnisz warunki aktywności, to do 21 sierpnia organizator poinformuje Cię o przyznaniu bonu zakupowego o wartości 50 zł. Jeśli spełnisz warunki aktywności również w sierpniu i we wrześniu - powiadomienie dotrze do Ciebie odpowiednio 21 września i 21 października. Jeśli od lipca do września zapewnisz miesięczne wpływy na konto, to również do 21 października otrzymasz informację o przyznaniu 100 zł premii gotówkowej.

Karta podarunkowa do Decathlonu jest ważna do 31 maja 2020 roku. Bon zakupowy do Biedronki możesz wykorzystać do 31 maja 2019 r., natomiast e-kartę prezentową do H&M - do 2 listopada 2019 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kilka informacji o Koncie Optymalnym

W odróżnieniu od innej akcji, w tej promocji premiowane jest jedynie Konto Optymalne. Prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej czy wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas. Za pobranie gotówki z maszyn innych sieci zapłacisz już 5 zł, a za wypłaty za granicą - 10 zł.

Posiadacze Konta Optymalnego mogą korzystać z niezłej aplikacji mobilnej Gomobile, płatności Google Pay i Apple Pay oraz elektronicznego portfela Masterpass.

Jedna z najlepszych promocji w tym roku

BGŻ BNP Paribas wyciągnął wnioski z ostatniej promocji i tym razem zachęca do założenia Konta Optymalnego szansą na otrzymanie 300 zł premii. Nagrody to 150 zł w gotówce oraz 150 zł w bonach do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M. W porównaniu do równoległej promocji tym razem można również otrzymać "czystą" premię, co z pewnością stanowi dodatkową zachętę.

Jedyne, o czym warto pamiętać, to terminy spełniania kolejnych warunków. Wszystko zależy tu od daty pierwszego zalogowania do bankowości internetowej (lub mobilnej), potem w ciągu kolejnych miesięcy wystarczy dokonywać transakcji kartą, wykonać jeden przelew oraz zapewniać miesięczne wpływy na wskazaną kwotę. Tak postawione wymogi sprawiają, że promocję w BGŻ BNP Paribas możemy polecić zarówno osobom aktywnie korzystającym z rachunku, jak i tym, którzy dla premii gotowi są na nieco więcej wysiłku.

Nie ulega wątpliwości, że obecnie jest to jedna z najlepszych akcji promujących konta osobiste, zatem warto przemyśleć skorzystanie z oferty, aby zyskać nawet 300 zł na zakupy.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.