Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

300 zł do wydania w drogeriach Rossmann za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

300 zł do wydania w drogeriach Rossmann za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

Do licznych ofert specjalnych związanych z jedną z najpopularniejszych „kredytówek” na rynku dołącza więc kolejna. Promocja z kartą podarunkową do Rossmanna potrwa do 17 stycznia 2020 r. Jak widzisz, czasu jest całkiem sporo; tym bardziej, że bank nie ogranicza w żaden sposób puli dostępnych premii.

300 zł do wydania w Rossmannie

Nagrodą za spełnienie wszystkich warunków promocji jest karta podarunkowa o wartości 300 zł, którą możesz wykorzystać podczas zakupów w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Rossmann. Ze środków na karcie będziesz mógł korzystać wielokrotnie aż do ich wyczerpania w terminie 6 miesięcy od dnia jej wysłania przez bank.

Dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Warunki skorzystania z oferty należy więc uznać za dość standardowe, choć bank od pewnego czasu bardzo skrupulatnie bierze pod uwagę ewentualne związki uczestników promocji z USA. Dodatkowo z oferty wyłączeni są bowiem nierezydenci, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych, a także osoby z „Zieloną Kartą” lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium USA w ciągu ostatnich 3 lat).

Warunki otrzymania karty

Osobne warunki dotyczą samego otrzymania „kredytówki”. W przypadku Citi Simplicity nie są one jednak szczególnie wygórowane – wystarczy ukończone 18 lat, miesięczny dochód netto na poziomie przynajmniej 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnym miejscu pracy przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Proste czynności do wykonania

Skoro wiesz już, co jest stawką w tej „grze”, pora przejść do wymaganej aktywności:

Krok 1
Krok 1

Do 17 stycznia 2020 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie banku. Podaj swoje dane, wyraź zgodę na kontakt (e-mail oraz telefoniczny), a następnie poczekaj, aż odezwie się do Ciebie pracownik banku.

Krok 2
Krok 2

Podpisz umowę o kartę Citi Simplicity, dostarczając wcześniej wymagany dokument dochodowy (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz zaloguj się w serwisie Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Informacja
Informacja

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś powyższe warunki, otrzymasz w bankowości internetowej informację o przyznaniu karty podarunkowej.

Nagroda
Nagroda

Karta przyjdzie do Ciebie przesyłką kurierską w terminie 60 dni od momentu otrzymania wspomnianej informacji.

Wyjaśniamy kwestię terminów

Zdajemy sobie sprawę, że terminy wskazane w regulaminie mogą się wydawać skomplikowane. By nieco to rozjaśnić, podajemy przykład. Załóżmy, że podpisałeś umowę w listopadzie. W takiej sytuacji do końca grudnia masz czas na zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Z kolei do końca lutego 2020 r. powinieneś wykonać transakcje kartą na co najmniej 2000 zł.

To, kiedy otrzymasz nagrodę, w dużej mierze zależy od tego, kiedy uporasz się z promocyjnymi płatnościami kartą kredytową. Zgodnie z powyższym przykładem sumę 2000 zł możesz teoretycznie osiągnąć dopiero w lutym, a informację o premii otrzymasz w takim przypadku najpóźniej w marcu. Z kolei voucher powinien do Ciebie w takim układzie dotrzeć do końca maja 2020 r.

Terminy podane w regulaminie są dość „rozciągnięte”, więc warto szybciej spełnić wszystkie warunki, by prędzej cieszyć się z nagrody. Jeszcze jedno: pamiętaj, by nie rezygnować z karty przed otrzymaniem karty podarunkowej!

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

„Pułapki” dotyczące transakcji

Musisz też wiedzieć, które płatności bank na pewno zaliczy jako spełniające warunki promocji. Przede wszystkim możesz je wykonać główną lub dodatkową kartą kredytową Citi Simplicity. Ponadto muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone ani nie zaliczają się do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, płatności związane z hazardem itd.).

Darmowa karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta Citi Simplicity z pewnością zasługuje na popularność, którą się cieszy. Nie chodzi tu tylko o liczne promocje z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, ale również o korzystne warunki związane z opłatami.

Za wyrobienie i korzystanie z karty bank nie pobiera żadnych opłat. Pozostałe parametry tej „kredytówki” znajdziesz poniżej:

Choć oferta wygląda bardzo kusząco, to trzeba pamiętać, że karta kredytowa to dość specyficzny produkt. By czerpać z niej pożytek – bez ryzyka popadnięcia w finansowe tarapaty – należy rozsądnie z niej korzystać. Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z kartą kredytową, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Niezła premia, chociaż…

… bywało lepiej ;) o ile w ogóle możemy narzekać na tak wysoką premię jak 300 zł do wydania w Rossmannie, to dodajmy uczciwie, że Citibank nieraz oferował nawet cenniejsze nagrody.

By nie szukać daleko, wciąż obowiązują oferty z premią w wysokości aż 400 zł do wykorzystania:

Do 3 października 2019 r. można też wziąć udział w promocji z 400 zł do wydania w sklepach Biedronka, a to nie wszystkie promocje Citi Simplicity (sprawdź w analizie karty).

Jeśli jesteś jednak osobą, która sporo wydaje na kosmetyki, to być może właśnie karta podarunkowa do sklepów Rossmann okaże się dla Ciebie najbardziej kusząca. Koniec końców masz bardzo szeroki wybór promocji, a to przecież bardzo dobra informacja.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.