Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Konto na czas". Towarzyszy jej konkurs, w którym możesz wygrać służący m.in. do płatności zegarek Swatch z serii New Gent o wartości 370 zł lub 390 zł.

W ramach promocji do zdobycia są trzy premie (100 zł, 50 zł i 150 zł). Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 2 miesiące oraz do korzystania ze SwatchPAY przez kolejne 2 miesiące. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 30 września 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 800 promocyjnych wniosków​​​​​.

Do takich przypuszczeń skłania nas dodatkowo fakt, że udział w tej akcji daje prawo do uczestnictwa w konkursie, w którym zostanie wyłonionych aż 50 laureatów. Będą mogli oni wybrać po jednym zegarku Swatch (lista zegarków do wyboru zamieszczona jest w Załączniku nr 3 Regulaminu konkursu).

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

4 miesiące aktywności na rachunku

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 800 zgłoszeń.

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
 • zaznacz, czy chcesz brać udział w konkursie. Sugerujemy zaznaczenie TAK, bo do niczego Cię to nie zobowiązuje, a wybierając NIE, zamkniesz sobie definitywnie drogę do zdobycia nagród.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 września 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 15 października 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W październiku:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 100 zł, otrzymasz do 23 listopada 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 26 listopada 2021 r.

Nagroda
Nagroda

100 zł wpłynie na Twoje konto do 30 listopada 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W listopadzie:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Premię 50 zł za aktywność w listopadzie otrzymasz do 31 grudnia 2021 r.

Krok 7
Krok 7

W grudniu 2021 r. ORAZ w styczniu 2022 r.:

 • wykonaj min. 3 transakcje SwatchPAY!;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Ostatnia część premii, w wysokości 150 zł, znajdzie się na Twoim rachunku do 28 lutego 2022 r.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay, Google Pay, czy SwatchPAY). Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w regulaminie akcji (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Weź też udział w konkursie

Proponujemy, byś nie zadowalał się premią za otwarcie rachunku osobistego i aktywność na nim, ale wziął także udział w konkursie. Zwracamy przy tym uwagę, że decyzję o udziale w nim musisz podjąć na etapie przystępowania do promocji, później nie będzie to już możliwe.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. przystąp w opisany wyżej sposób do promocji. Zaznacz przy tym, że chcesz wziąć udział w konkursie i akceptujesz jego regulamin, po czym wyślij formularz zgłoszeniowy.

Informacja
Informacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego z zaznaczoną chęcią wzięcia udziału w konkursie, otrzymasz informację, że zostałeś nim objęty. Zobaczysz ją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2021 r. odpowiedz na stronie konkursu na zadanie, które brzmi: W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?

Pamiętaj, by podać ten sam adres e-mail, co w zgłoszeniu do udziału w promocji oraz przed wysłaniem odpowiedzi wyrazić zgodę na publikację opisu zadania konkursowego i fotografii (jeżeli dodasz ją do zadania konkursowego) przez organizatora i bank.

Krok 3
Krok 3

W październiku zrealizuj warunki zdobycia pierwszej premii za założenia Konta Otwartego na Ciebie, czyli:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Krok 4
Krok 4

Laureaci nagród otrzymają do 23 listopada 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu wiadomość o ich zdobyciu. Jeśli będziesz jednym z nich, znajdziesz w niej link do formularza, w którym należy wpisać adres, na który ma zostać przesłany zegarek oraz wpisać wybrany przez siebie model. Musisz to zrobić najpóźniej 30 listopada 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną przesłane za pośrednictwem kuriera do 15 grudnia 2021 r.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Czym jest SwatchPAY?

SwatchPAY to nic innego jak płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka; usługę aktywujesz w aplikacji mobilnej, w sklepie firmowym bądź na stronie producenta i podpinasz pod nią swoją kartę płatniczą. Korzystanie ze SwatchPAY jest zarazem i proste, i bezpieczne, a przy tym zupełnie bezpłatne.

Więcej informacji znajdziesz na specjalnej podstronie banku BNP Paribas poświęconej SwatchPAY.

Nawet 300 zł za aktywność + nagroda w konkursie

Trzeba przyznać, że ta promocja ma w sobie coś z ruletki i daje lekki posmak ryzyka ;). Jak zapewne zauważyłeś, zdobycie ostatniej z premii cząstkowych, w wysokości 150 zł, wymaga od Ciebie wykonania w grudniu i w styczniu min. 3 płatności SwatchPAY, czyli za pomocą zegarka. Jeśli wcześniej wygrasz zegarek w konkursie, to zadanie będzie bardzo proste. Jeśli nie wygrasz, to... cóż, albo będziesz musiał zadowolić się dotychczas uzyskanymi premiami (100 zł + 50 zł), albo zaopatrzyć się w Swatcha samemu. 

Naszym zdaniem tę akcję powinny wziąć pod uwagę osoby, które i tak zamierzały kupić zegarek Swatch (ewentualnie już go mają i chcą zdobyć drugi, np. dla dziecka). Jako uczestnik promocji masz szansę wygrać jedną z 50 nagród i wtedy nie poniesiesz żadnych wydatków związanych z zegarkiem, a ponadto będziesz mógł bez trudu zdobyć 300-złotową premię. Szanse nie są takie małe, bo w konkursie zostanie wyłonionych aż 50 laureatów.

Gdybyś jednak nie wygrał, możesz zadowolić się 150-złotową premią (100 zł + 50 zł) lub też kupić wybranego Swatcha samemu najdalej do końca grudnia, wykonać nim po 3 transakcje w grudniu i w styczniu - i potraktować zdobytą premię gotówkową (300 zł) jako zwrot za poniesiony wydatek. 

To oczywiście jedna z opcji. Decyzja należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu "Wygraj zegarek"
 2. Regulamin promocji "Konto na czas"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.