Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łatwe i szybkie 300 zł premii gotówkowej (!) do zdobycia z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Łatwe i szybkie 300 zł premii gotówkowej (!) do zdobycia z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Zdobywaj z kontem".

A do zdobycia są dwie premie gotówkowe, obie po 150 zł. Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 2 miesiące.

Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 17 kwietnia 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków. Gdyby tak się stało, na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat, a wypełnienie formularza nie będzie możliwe.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Dwa miesiące aktywności

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane. Można wręcz stwierdzić, że są wyjątkowo łatwe, a premia zostanie wypłacona względnie szybko.

Krok 1
Krok 1

Do 17 kwietnia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 17 kwietnia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 5 maja 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej zrobić to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W miesiącu następującym po tym, w którym zarejestrowałeś się w promocji, wykonaj:

  • przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • 3 transakcje Blik,
  • otrzymaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 700 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody (150 zł) wraz z instrukcją uzupełnienia numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator ma przelać premię.

Powinieneś go podać do 26 dnia miesiąca.

Nagroda
Nagroda

Premia (150 zł) zostanie przelana na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o jej zdobyciu.

Krok 6
Krok 6

W kolejnym miesiącu (drugim, licząc po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji):

  • wykonaj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • zrób min. 3 transakcje Blikiem,
  • otrzymaj wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (150 zł) otrzymasz do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Nagroda zostanie przelana na Twoje konto do końca wspomnianego miesiąca.

Przedstawmy to na przykładzie: jeśli przystąpisz do promocji w marcu, to w celu otrzymania pierwszej premii (150 zł) musisz spełnić warunki akcji w kwietniu, natomiast aby uzyskać drugi bonus – wykonać wymagane transakcje w maju. Pierwsza premia wpłynie na Twoje konto do końca maja, zaś druga – do końca czerwca.

Pamiętaj, że zdobycie drugiej premii możliwe jest tylko wtedy, gdy spełnisz warunki uzyskania pierwszej nagrody.

Trzy rodzaje operacji

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływy na konto

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont pod marką GOoptima. Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje Blikiem

Transakcja zainicjowana przez klienta z użyciem kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są wypłaty środków z bankomatów, przelewy Blik itp.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Zwróć na to uwagę

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o bonusie i warunkach jego zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

BNP chętnie promuje swój rachunek osobisty oraz inne produkty. Zwróć szczególną uwagę na promocję karty kredytowej, dzięki której możesz powiększyć za jednym razem swój zysk o kolejne kilkaset złotych.

Proste 300 zł do zgarnięcia

Krótki okres karencji, ale przede wszystkim łatwe warunki do spełnienia i aż 300 zł premii gotówkowej to bardzo mocne argumenty przemawiające za opisaną propozycją i przetestowaniem konta w BNP Paribas.

Czynnikiem zachęcającym do udziału w tej promocji jest z pewnością fakt, że premia będzie wypłacana sukcesywnie – po każdym miesiącu aktywności otrzymasz część nagrody, czyli 2 x 150 zł.

Na cały bonus nie będziesz musiał długo czekać, bo wystarczy aktywne działanie z rachunku jedynie przez 2 miesiące! Organizator określił działania, jakie musisz wykonać, ale o tym, na co wydasz 300 zł, zdecydujesz już w pełni samodzielnie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zdobywaj z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.