Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas - edycja 2

300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas - edycja 2

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być wszystkie pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta Optymalnego, Konta Maksymalnego lub Konta Premium w banku BGŻ BNP Paribas.

W promocji można zarejestrować się do 31 marca 2018 roku.

Jak otrzymać 300 zł premii za transakcje mobilne?

Uczestnicy promocji „Mobilna Premia” za każdą transakcję o wartości przynajmniej 5 zł zrealizowaną za pośrednictwem aplikacji GOmobile lub Android Pay otrzymają zwrot w wysokości 1 zł. Ponieważ zgodnie z regulaminem w ciągu miesiąca premiowane jest aż 25 takich transakcji, a o nagrodę można ubiegać się przez pełne 12 miesięcy, oznacza to, że w ciągu roku do zdobycia jest aż 300 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do promocji i zyskać nawet 300 zł premii, należy wykonać jedynie trzy proste kroki:

  1. , Konta Maksymalnego lub Konta Premium wraz z wydaniem do niego karty płatniczej oraz udostępnieniem systemu bankowości internetowej.
    Uwaga – aby przystąpić do promocji „Mobilna premia”, podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą mailową dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja). Ominięcie tego punktu na etapie składania wniosku o konto będzie skutkowało nieprzystąpieniem do promocji.
  2. Zawrzeć z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę ramową o rachunek i zaakceptować regulamin promocji.
  3. Aktywnie korzystać ze swojego konta, wykonując w ciągu miesiąca przynajmniej dwie transakcje płatnicze na rzecz dostawców mediów, usług płatniczych, uczelni wyższych lub placówek systemu oświaty (pełna lista akceptowanych podmiotów znajduje się w regulaminie promocji §3. Pkt. 5). Alternatywą dla dwóch płatności miesięcznie na rzecz wyżej wymienionych instytucji jest otrzymywanie na swoje konto w BGŻ BNP Paribas wynagrodzenia za pracę.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Szczegółowe zasady przyznawania zwrotu w promocji „Mobilna Premia”

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, za każdą transakcję mobilną o wartości powyżej 5 zł uczestnicy promocji otrzymają zwrot w wysokości 1 zł. Wśród akceptowanych aplikacji płatniczych znajdują się: Android Pay oraz GOmobile. Pod uwagę nie są natomiast brane transakcje BLIK-iem oraz wpłaty na rachunek lokat terminowych (założenie lokaty). W przypadku transakcji z użyciem GOmobile uwzględniana będzie tylko jedna transakcja miesięcznie realizowana na rachunek danego beneficjenta. Za każdą kolejną premia nie zostanie naliczona.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy zostanie wypłacona 8. dnia kolejnego miesiąca (o ile nie jest to akurat dzień wolny od pracy). Maksymalna wysokość premii wynosi 25 zł miesięcznie, a okres, w którym możemy się o nią ubiegać, wynosi 12 miesięcy. Maksymalnie do zyskania jest więc 300 zł. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Optymalne z aplikacją GOmobile

Możliwość udziału w promocji to nie jedyny powód, dla którego warto rozważyć otwarcie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jak przedstawia się oferta banku? Do wyboru masz w sumie trzy warianty konta, każdy z innym planem taryfowym: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium. Dla większości osób pierwszy z tych rachunków będzie najlepszych wyborem.

Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne, a do tego oferuje jego posiadaczom korzystne warunki korzystania z rachunku. Do konta wydawana jest karta debetowa Mastercard. Aby skorzystać z promocji „Mobilna Premia”, musisz wnioskować o jej wydanie; na szczęście – podobnie jak użytkowanie karty – jest ono darmowe. Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Szczegółowe parametry Konta Optymalnego opisaliśmy tutaj.

Oferowana przez bank nowa aplikacja mobilna GOmobile umożliwia dostęp do rachunku w dowolnym miejscu i czasie. Oferuje ona wszystko, czego potrzebujesz do codziennego zarządzania kontem, w tym możliwość dokonywania szybkich przelewów do ulubionych odbiorców. Ciekawą opcją jest logowanie za pomocą odcisku palca. Podgląd stanu konta masz także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do aplikacji.

Zdaniem redakcji

W stosunku do pierwszej edycji promocji „Mobilna Premia” warunki otrzymania nagrody zostały nieznacznie zaostrzone. Po pierwsze organizator wprowadził limit dotyczący minimalnej kwoty transakcji premiowanej zwrotem. W pierwszej edycji było to 1 zł, a obecnie jest to 5 zł. Drugim utrudnieniem jest konieczność aktywnego korzystania ze swojego rachunku w BGŻ BNP Parabias. Poprzez tą aktywność bank rozumie przynajmniej dwie płatności miesięcznie na rzecz konkretnej grupy adresatów lub zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia. Trzecim ograniczeniem jest wyłączenie transakcji Masterpassem z warunków umożliwiających otrzymanie premii.

Mimo stawianych wymogów, promocja wydaje się całkiem interesującą opcją dla osób regularnie dokonujących płatności mobilnych. Jej uczestnicy w bardzo prosty sposób mogą zyskać 25 zł zwrotu miesięcznie (300 zł zwrotu rocznie), a zdobycie tych pieniędzy tak naprawdę będzie wymagało do nas jedynie przestawienia się z płatności gotówką lub kartą na regularne płacenie z użyciem smartfona.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.