Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Nawet 300 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

HIT! Nawet 300 zł premii pieniężnej za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
Źródło: strona promocji

5 miesięcy przyszło nam czekać na kolejną odsłonę promocji „Z nami najlepiej”, której organizatorem jest Alior Bank. Patrząc na proponowane nagrody, uważamy, że warto było uzbroić się w cierpliwość. Premia jest znacznie wyższa — w sumie maksymalnie 300 zł — a warunki tylko nieznacznie zaostrzone.

Co więcej, wraz z Kontem Jakże Osobistym możesz zyskać nie tylko atrakcyjną nagrodę w gotówce, ale i kilka innych profitów, m.in. nieźle, jak na obecne warunki rynkowe, oprocentowane Konto Mega Oszczędnościowe, czy możliwość wyboru 2 korzyści, np. 1% moneyback za płatności telefonem czy 1% do 20 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym.

Akcja trwa do 31 lipca 2020 r., ale bank zastrzega sobie możliwość skrócenia promocji. Niestety w regulaminie nie sprecyzowano, co może być powodem do wykonania takiego ruchu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Na początku sprawdźmy jednak, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Alior Banku. Ponieważ jest to akcja dedykowana nowym klientom, wykluczone są z niej osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste lub walutowe a także Kartę Kibica w ciągu 2 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. Co więcej, z udziału w promocji wyklucza także fakt złożenia internetowego wniosku o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1 grudnia 2019 r. do 31 maja 2020 r.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego (także walutowego) lub firmowego w Alior Banku czy rachunku w Kantorze Walutowym. Z oferty śmiało mogą korzystać również właściciele kont w T-Mobile Usługi Bankowe.

Do zdobycia 300 zł za wykonanie prostych zadań

Premia w wysokości 300 zł trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na tej stronie banku i w ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty (najpóźniej do 30 sierpnia 2020 r.).

Nagroda
Nagroda

100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek i kartę.

Krok 2
Krok 2

W kolejnych 8 miesiącach zrealizuj poniższe zadania:

  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej,
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1500 zł,
  • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych na dowolną kwotę.

Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z warunków aktywności, otrzymasz 25 zł premii, czyli w sumie możesz zgarnąć z tego tytułu 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia zostanie przekazana na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.

Przykład: jeśli założysz rachunek w czerwcu, to opisane warunki musisz spełniać w każdym z miesięcy od lipca zaczynając, a na lutym 2021 r. kończąc.

Z doświadczenia wiemy, że niektórym osobom łatwo jest zapomnieć o zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku w danym miesiącu, a więc miej to szczególnie na uwadze.

O czym powinieneś wiedzieć?

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Jakże Osobistego. Co istotne, w grę wchodzi użycie fizycznej „debetówki” w sklepach stacjonarnych, jak i karty wirtualnej (płatności kartą w Internecie oraz mobilne płatności zbliżeniowe). Zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC; wykluczone są operacje realizowane m.in. w zakładach bukmacherskich, kasynach, jako internetowe przekazy pieniężne itp.

W przypadku wpływów na Konto Jakże Osobiste, pamiętaj, że w promocji niedozwolone są przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami w Alior Banku (także tymi, których jesteś współposiadaczem) oraz z rachunków firmowych prowadzonych dla podmiotów, których jesteś właścicielem, albo z którymi jesteś powiązany kapitałowo lub organizacyjnie.

Jeśli chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych bankach. Najlepiej, by wymagane 1500 zł wpłynęło jednorazowo. W ten sposób nie tylko wypełnisz wymagania regulaminu promocji, ale i zrealizujesz warunek bezpłatności rachunku.

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość — nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

Ciekawa oferta Alior Banku

Rozważając udział w tej promocji, powinieneś poznać samo Konto Jakże Osobiste oraz inne ciekawe propozycje Alior Banku.

Warunkowo darmowe Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste to całkiem oryginalna propozycja na rynku. Rachunek nie należy do najtańszych, lecz może stać się całkowicie bezpłatny, jeśli zapewnisz regularne wpływy w wysokości 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł). Zapewne zauważyłeś, że taki wpływ wymagany jest także w ramach promocji.

Jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Z dwóch z nich możesz korzystać bezpłatnie, każda kolejna (opcjonalna) kosztuje 3,50 zł/miesiąc. Są wśród nich m.in. 1% moneyback za płatności telefonem, darmowe wypłaty z bankomatów krajowych/zagranicznych czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

Więcej informacji o korzyściach do tego rachunku znajdziesz w analizie Konta Jakże Osobistego.

1% na Koncie Oszczędnościowym

Jedną z 11 korzyści do Konta Jakże Osobistego jest podwyższenie oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym do 1% w skali roku dla kwot do 20 tys. zł.

Bonusowe oprocentowanie obowiązuje do 16 sierpnia 2020 r. i trudno przewidzieć, co bank zrobi po tej dacie. Mamy nadzieję, że realizując swoją strategię doceniania lojalności i aktywności swoich klientów, obniżka promocyjnego oprocentowania nie będzie zbyt duża.

300 zł za zwykłą aktywność na koncie

Bardzo nam się podoba, że Alior Bank stopniuje "napięcie" w tej akcji. Już za samo założenie Konta Jakże Osobistego wypłaci 100 zł premii. Potem, za każdy z 8 miesięcy aktywności dorzuci 25 zł. Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych. To bardzo rozsądne podejście, motywujące do działania, eliminujące obawy przed przystąpieniem do akcji, że w razie nieprzewidzianych okoliczności życiowych po kilku miesiącach starań można stracić całą premię.

Raz jeszcze zwracamy uwagę na kwestię wpływów. Co prawda w ramach promocji nie ma wymogu, by 1500 zł wpłynęło jednorazowo, ale do tego, by bank nie pobrał prowizji za prowadzenie konieczne jest, by minimum taka kwota pojawiła się na rachunku w jednym przelewie.

Z Kontem Jakże Osobistym związane są atrakcyjne korzyści, które każdy może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i zmieniać je w trakcie korzystania z rachunku.

My widzimy w ofercie Alior Banku bardzo wiele plusów. Ostateczna decyzja o uczestnictwie w akcji (lub nie) należy zawsze do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z nami najlepiej - edycja 4"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Więcej o Alior Bank