Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 300 zł premii + Thermomix® TM6 o wartości 5500 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Nawet 300 zł premii + Thermomix® TM6 o wartości 5500 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Konto na święta". W jej ramach do zdobycia są dwie premie (100 zł i 200 zł). Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 3 miesiące. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 31 grudnia 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków.

Promocji towarzyszy konkurs, w którym możesz wygrać Thermomix® TM6, czyli wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, łączące w sobie aż 20 funkcji do przygotowania posiłków, które nie tylko miesza, miksuje, rozdrabnia, wyrabia ciasto, ubija, sieka, waży, gotuje (również na parze), dusi, emulguje, ale także gotuje jajka, ryż i potrafi wiele innych rzeczy.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona internetowa konkursu

Do zdobycia są trzy takie nagrody, o wartości 5495 zł każda. Dodatkowo laureaci otrzymają dostęp do platformy Cookidoo®, zawierającej ponad 4200 przepisów w języku polskim.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień wnioskowania o ROR.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

3 miesiące aktywności na rachunku

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
 • zaznacz, czy chcesz brać udział w konkursie. Sugerujemy zaznaczenie TAK, bo do niczego Cię to nie zobowiązuje, a wybierając NIE, zamkniesz sobie definitywnie drogę do zdobycia nagród.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 31 grudnia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 16 stycznia 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W styczniu:

 • zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • wykonaj transakcje Blik łącznie na min. 100 zł.
Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 100 zł, otrzymasz do 18 lutego 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 23 lutego 2022 r.

Nagroda
Nagroda

100 zł wpłynie na Twoje konto do 28 lutego 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W lutym i w marcu:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł;
 • wykonaj transakcje Blik łącznie na min. 100 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu drugiej część premii, w wysokości 200 zł, otrzymasz do 25 kwietnia 2022 r., a sama nagroda znajdzie się na Twoim rachunku do 30 kwietnia 2022 r.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay, Google Pay czy SwatchPAY). Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w regulaminie akcji (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Weź też udział w konkursie

Proponujemy, byś nie zadowalał się premią za otwarcie rachunku osobistego i aktywność na nim, ale wziął także udział w konkursie. Zwracamy przy tym uwagę, że decyzję o udziale w nim musisz podjąć na etapie przystępowania do promocji, później nie będzie to już możliwe.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. przystąp w opisany wyżej sposób do promocji. Zaznacz przy tym, że chcesz wziąć udział w konkursie i akceptujesz jego regulamin, po czym wyślij formularz zgłoszeniowy.

Informacja
Informacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego z zaznaczonym zgłoszeniem udziału w konkursie, otrzymasz informację, że zostałeś nim objęty. Zobaczysz ją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2021 r. wykonaj na stronie konkursu zadanie o treści: Opisz krótko zabawną historię wigilijną (maks. 1000 znaków).

Pamiętaj, by podać ten sam adres e-mail, co w zgłoszeniu do udziału w promocji oraz przed wysłaniem odpowiedzi wyrazić zgodę na publikację opisu zadania konkursowego i fotografii (jeżeli dodasz ją do zadania konkursowego) przez organizatora i bank.

Krok 3
Krok 3

W styczniu zrealizuj warunki zdobycia pierwszej premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie, czyli:

 • ​​​zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
 • wykonaj transakcje Blik łącznie na min. 100 zł.
Krok 4
Krok 4

Laureaci nagród otrzymają do 18 lutego 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu wiadomość o ich zdobyciu. Jeśli będziesz jednym z nich, znajdziesz w niej link do formularza, w którym należy wpisać adres, na który ma zostać przesłany Thermomix. Musisz to zrobić do 28 lutego 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną przesłane za pośrednictwem kuriera do 15 marca 2022 r.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Jeśli nie zadowala Cię 300 zł premii i nie interesuje urządzenie pomagające w pracach kuchennych, rozważ skorzystanie z innej promocji rachunku osobistego. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Nawet 300 zł za aktywność + atrakcyjna nagroda w konkursie

Trzeba przyznać, że 300 zł w gotówce to naprawdę dobra premia jak na tak nieskomplikowane warunki. Najnowsza akcja BNP Paribas sprowadza się do zlecenia jednego przelewu, wykonaniu transakcji kartą i Blikiem i otrzymaniem niewygórowanego wpływu na nowo otwarty rachunek. Wszystko w ciągu zaledwie 3 miesięcy.

Do tego masz szansę na zdobycie w konkursie Thermomixa TM6 o wartości ponad 5 tys. zł. Co prawda, nie skorzystasz z niego, szykując potrawy na Gwiazdkę, ale będzie jeszcze mnóstwo innych okazji, a zadanie konkursowe jest tak proste, że szkoda byłoby nie spróbować 😉.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Konto na święta"
 2. Regulamin konkursu "Wigilijna zabawa"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.