mBank: do 300 zł premii moneyback w promocji "Zyskuj z eKontem"

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2017 r.

mBank: do 300 zł premii moneyback w promocji "Zyskuj z eKontem" Źródło obrazka: strona mBanku

mBank powraca do prowadzonej w ubiegłym roku akcji „Zyskuj z eKontem”; w czwartej edycji promocji do zdobycia jest nawet 300 zł premii w postaci zwrotu moneyback. Zasady akcji nie są skomplikowane, ale należy pamiętać o kilku ważnych szczegółach.

300 zł premii moneyback

mBank nie ustaje w promowaniu swojego sztandarowego rachunku, jakim jest eKonto. Ofertą specjalną objęte jest zarówno eKonto standard, jak i eKonto plus. Zakładając jeden z tych rachunków jako konto indywidualne, możesz zyskać 2% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych miesięcy (maks. do 50 zł miesięcznie, razem nawet 300 zł). Pod uwagę brane są transakcje kartą oraz BLIK-iem w punkcie handlowo-usługowym (w sklepie stacjonarnym oraz internetowym).

Promocja „Zyskuj z eKontem” trwa do 31 maja 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 1 stycznia 2016 r. nie były posiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Zasada ta dotyczy również współposiadaczy kont.

Jak zgarnąć premię?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, niemniej powinieneś pamiętać o kilku ważnych wymogach. Aby otrzymywać przez 6 miesięcy premię moneyback za wykonane zakupy, należy bowiem:

 1. Do 31 maja 2017 r. otworzyć wybrane eKonto ( lub , jako rachunek indywidualny) wraz z kartą debetową;
  • przy składaniu wniosku o rachunek należy również zaakceptować wymagane oświadczenia.
 2. W każdym z sześciu kolejnych miesięcy (po miesiącu, w którym otwarto rachunek) zapewnić:
  • jednorazowy wpływ na nowo otwarte eKonto w wysokości min. 1000 zł (wpływ ten nie może pochodzić z innych rachunków prowadzonych w mBanku należących do uczestnika promocji – w tym jako współwłaściciela);
  • wykonać transakcje na kwotę min. 250 zł kartą lub BLIK-iem w punktach handlowo-usługowych (w tym w sklepach internetowych);
  • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Transakcje kartą w sklepach możesz wykonywać zarówno za pomocą wydanej do eKonta karty debetowej, jak i karty kredytowej powiązanej z nowym rachunkiem. Niemniej, wyrobienie karty debetowej i tak jest wymagane, aby wziąć udział w promocji.

Premia będzie naliczana przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych; jeżeli w jednym z nich nie spełnisz warunków uczestnictwa w promocji, nie stracisz prawa do bonusu w następnych miesiącach, jednak będziesz otrzymywał premię odpowiednio krócej. Przez ten czas musisz mieć konto i kartę aktywną.

Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

Dodatkowe 50 zł premii dla nowego klienta

Promocję "Zyskuj z eKontem" można połączyć z programem poleceń "PolecamBank". Nowy klient może zyskać nawet 350 zł premii. Niestety status nowego klienta w programie rekomendacyjnym mają osoby, które po 31 grudnia 2009 r. nie posiadały i nie posiadają w mBanku żadnych produktów. Dodatkowo należy spełnić nieco inne warunki aktywności niż w opisywanej promocji.

Jeżeli kwalifikujesz się do tej promocji, zapoznaj się z naszym opisem programu rekomendacyjnego PolecamBank.

Porównanie: eKonto standard vs eKonto plus

Wprowadzone w ubiegłym roku do oferty mBanku dwa nowe rodzaje eKonta różnią się dość mocno w opłatach za niektóre usługi. Nim podejmiesz decyzję o wyborze któregoś z nich, zapoznaj się z tabelką, w której prezentujemy najważniejsze parametry obu rachunków.

eKonto standard eKonto plus
Prowadzenie rachunku 0 zł 5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)
Wydanie karty debetowej 0 zł
Obsługa karty debetowej 4 zł (opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych)
Wypłata z bankomatów krajowych
 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł
 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach
 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł
Wypłata z bankomatów zagranicznych 3%, min. 9 zł 0 zł
Przelewy standardowe 0 zł
Przelewy ekspresowe 5 zł
Zlecenie stałe 0 zł
Przelew SEPA 5 zł
Przelew w oddziale banku
 • 5 zł – przelew wewnętrzny
 • 8 zł – przelew zewnętrzny
0 zł
Wpłata/wypłata środków w oddziale banku 9 zł 0 zł

Więcej o obu wersjach rachunku piszemy w naszej analizie eKonta w mBanku.

Zdaniem redakcji

mBank powrócił do oferty specjalnej „Zyskuj z eKontem”, którą prowadził w ubiegłym roku. W czwartej edycji promocji jej warunki jednak uległy pogorszeniu: tym razem możemy zyskać 2% zwrotu od wartości transakcji kartą lub BLIK-iem, maks. 50 zł przez 6 miesięcy (razem do 300 zł). Nie ma już dodatkowej premii za zalogowanie się do aplikacji mobilnej ani nagrody za spełnienie wszystkich warunków akcji.

Warto zdawać sobie sprawę, że w celu osiągnięcia maksymalnego zwrotu w promocji "Zyskuj z eKontem" (50 zł) należy co miesiąc wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę 2500 zł. Dodatkowo należy pamiętać o zapewnieniu stałego wpływu w wysokości min. 1000 zł co miesiąc w trakcie trwania oferty specjalnej oraz o comiesięcznym zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku.

Niemniej, oferta mBanku jest warta rozważenia: obecnie niewiele banków oferuje premie moneyback, warunki udziału w akcji nie są skomplikowane, a eKonto – w obu wersjach – wciąż plasuje się w czołówce najlepszych kont osobistych na rynku. Dla osób poszukujących taniego i nowoczesnego rachunku propozycja mBanku może być zatem atrakcyjna.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.