mBank: do 300 zł premii moneyback w promocji "Zyskuj z eKontem"

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2017 r.

mBank: do 300 zł premii moneyback w promocji "Zyskuj z eKontem" Źródło obrazka: strona mBanku

mBank powraca do prowadzonej w ubiegłym roku akcji „Zyskuj z eKontem”; w czwartej edycji promocji do zdobycia jest nawet 300 zł premii w postaci zwrotu moneyback. Zasady akcji nie są skomplikowane, ale należy pamiętać o kilku ważnych szczegółach.

300 zł premii moneyback

mBank nie ustaje w promowaniu swojego sztandarowego rachunku, jakim jest eKonto. Ofertą specjalną objęte jest zarówno eKonto standard, jak i eKonto plus. Zakładając jeden z tych rachunków jako konto indywidualne, możesz zyskać 2% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych miesięcy (maks. do 50 zł miesięcznie, razem nawet 300 zł). Pod uwagę brane są transakcje kartą oraz BLIK-iem w punkcie handlowo-usługowym (w sklepie stacjonarnym oraz internetowym).

Promocja „Zyskuj z eKontem” trwa do 31 maja 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do nowych klientów, tj. osób, które od 1 stycznia 2016 r. nie były posiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Zasada ta dotyczy również współposiadaczy kont.

Jak zgarnąć premię?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, niemniej powinieneś pamiętać o kilku ważnych wymogach. Aby otrzymywać przez 6 miesięcy premię moneyback za wykonane zakupy, należy bowiem:

 1. Do 31 maja 2017 r. otworzyć wybrane eKonto ( lub , jako rachunek indywidualny) wraz z kartą debetową;
  • przy składaniu wniosku o rachunek należy również zaakceptować wymagane oświadczenia.
 2. W każdym z sześciu kolejnych miesięcy (po miesiącu, w którym otwarto rachunek) zapewnić:
  • jednorazowy wpływ na nowo otwarte eKonto w wysokości min. 1000 zł (wpływ ten nie może pochodzić z innych rachunków prowadzonych w mBanku należących do uczestnika promocji – w tym jako współwłaściciela);
  • wykonać transakcje na kwotę min. 250 zł kartą lub BLIK-iem w punktach handlowo-usługowych (w tym w sklepach internetowych);
  • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Transakcje kartą w sklepach możesz wykonywać zarówno za pomocą wydanej do eKonta karty debetowej, jak i karty kredytowej powiązanej z nowym rachunkiem. Niemniej, wyrobienie karty debetowej i tak jest wymagane, aby wziąć udział w promocji.

Premia będzie naliczana przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych; jeżeli w jednym z nich nie spełnisz warunków uczestnictwa w promocji, nie stracisz prawa do bonusu w następnych miesiącach, jednak będziesz otrzymywał premię odpowiednio krócej. Przez ten czas musisz mieć konto i kartę aktywną.

Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

Dodatkowe 50 zł premii dla nowego klienta

Promocję "Zyskuj z eKontem" można połączyć z programem poleceń "PolecamBank". Nowy klient może zyskać nawet 350 zł premii. Niestety status nowego klienta w programie rekomendacyjnym mają osoby, które po 31 grudnia 2009 r. nie posiadały i nie posiadają w mBanku żadnych produktów. Dodatkowo należy spełnić nieco inne warunki aktywności niż w opisywanej promocji.

Jeżeli kwalifikujesz się do tej promocji, zapoznaj się z naszym opisem programu rekomendacyjnego PolecamBank.

Porównanie: eKonto standard vs eKonto plus

Wprowadzone w ubiegłym roku do oferty mBanku dwa nowe rodzaje eKonta różnią się dość mocno w opłatach za niektóre usługi. Nim podejmiesz decyzję o wyborze któregoś z nich, zapoznaj się z tabelką, w której prezentujemy najważniejsze parametry obu rachunków.

eKonto standard eKonto plus
Prowadzenie rachunku 0 zł 5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)
Wydanie karty debetowej 0 zł
Obsługa karty debetowej 4 zł (opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych)
Wypłata z bankomatów krajowych
 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł
 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach
 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł
Wypłata z bankomatów zagranicznych 3%, min. 9 zł 0 zł
Przelewy standardowe 0 zł
Przelewy ekspresowe 5 zł
Zlecenie stałe 0 zł
Przelew SEPA 5 zł
Przelew w oddziale banku
 • 5 zł – przelew wewnętrzny
 • 8 zł – przelew zewnętrzny
0 zł
Wpłata/wypłata środków w oddziale banku 9 zł 0 zł

Więcej o obu wersjach rachunku piszemy w naszej analizie eKonta w mBanku.

Zdaniem redakcji

mBank powrócił do oferty specjalnej „Zyskuj z eKontem”, którą prowadził w ubiegłym roku. W czwartej edycji promocji jej warunki jednak uległy pogorszeniu: tym razem możemy zyskać 2% zwrotu od wartości transakcji kartą lub BLIK-iem, maks. 50 zł przez 6 miesięcy (razem do 300 zł). Nie ma już dodatkowej premii za zalogowanie się do aplikacji mobilnej ani nagrody za spełnienie wszystkich warunków akcji.

Warto zdawać sobie sprawę, że w celu osiągnięcia maksymalnego zwrotu w promocji "Zyskuj z eKontem" (50 zł) należy co miesiąc wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę 2500 zł. Dodatkowo należy pamiętać o zapewnieniu stałego wpływu w wysokości min. 1000 zł co miesiąc w trakcie trwania oferty specjalnej oraz o comiesięcznym zalogowaniu się do aplikacji mobilnej banku.

Niemniej, oferta mBanku jest warta rozważenia: obecnie niewiele banków oferuje premie moneyback, warunki udziału w akcji nie są skomplikowane, a eKonto – w obu wersjach – wciąż plasuje się w czołówce najlepszych kont osobistych na rynku. Dla osób poszukujących taniego i nowoczesnego rachunku propozycja mBanku może być zatem atrakcyjna.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.