Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 300 zł premii dla przedsiębiorców za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Do 300 zł premii dla przedsiębiorców za Konto Mój Biznes w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Promocja Banku Millennium „300 zł premii i konto firmowe” potrwa do 30 sierpnia 2019 r. Od razu warto jednak zaznaczyć, że prawo do ubiegania się o premię uzyska jedynie pierwszych 2000 osób, które otworzą rachunek firmowy w ramach oferty specjalnej.

Równie ważna co limit uczestników jest kwestia warunków uczestnictwa. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które przed przystąpieniem do akcji nie posiadały nigdy żadnego z produktów Banku Millennium dla klientów biznesowych. Wykluczenie obejmuje również tych, którzy otworzyli w promocji Konto 360° lub Konto 360° Student, a następnie wypowiedzieli umowę o prowadzenie któregokolwiek z tych rachunków.

Choć regulamin nie mówi o tym całkiem wprost, do wzięcia udziału w akcji konieczne jest posiadanie w Banku Millennium któregoś z produktów dla klientów indywidualnych. Skąd to wiemy? Otóż, wniosek o rachunek firmowy w promocji można złożyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Millenet. Wniosek: musisz być klientem banku.

100, 200, a nawet 300 zł premii

Czy w ogóle jest się o co „bić”? Zdecydowanie tak. Nagrodą w tej nieskomplikowanej promocji jest w sumie nawet 300 zł premii gotówkowej. Jej wysokość jest uzależniona od liczby miesięcy (max 3 x 100 zł), w których uda Ci się spełnić określone warunki aktywności. Szczególnie dla małych przedsiębiorców – a właśnie do nich skierowana jest akcja – taka premia to całkiem solidna zachęta.

Wymagana prosta aktywność

Oto instrukcja uzyskania premii w promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 30 sierpnia 2019 r. złóż za pośrednictwem serwisu Millenet wniosek o Konto Mój Biznes wraz z kartą debetową. Upewnij się, że masz wyrażone zgody na przetwarzanie danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych telefonicznie lub mailowo.

Krok 2
Krok 2

W każdym z miesięcy: wrzesień, październik i listopad 2019 r.:

  • wykonaj przelew do ZUS w kwocie min. 200 zł oraz
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Do wpływów spełniających ostatni z warunków nie zostaną zaliczone przelewy z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium / Millennium Domu Maklerskim / Millennium TFI S.A.

Nagroda
Nagroda

Bank podsumuje, w ilu z 3 wspomnianych miesięcy spełniłeś wymagane warunki, a następnie wypłaci do 31 grudnia 2019 r. na Twoje konto firmowe należną premię. Pamiętaj, by nie zamykać rachunku przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

Jeszcze jedno: premia stanowi przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Co za tym idzie, musisz się z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium: ile kosztuje?

Konto Mój Biznes w Banku Millennium to propozycja dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także dla wspólników spółek cywilnych.

Wśród najważniejszych opłat związanych z kontem należy wymienić 15-złotową opłatę miesięczną za prowadzenie rachunku. Na szczęście bardzo łatwo jej uniknąć – wystarczy wykonać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Jak łatwo zauważyć, spełnienie warunków promocji za dany miesiąc jest równoznaczne z uniknięciem wspomnianej opłaty. Kolejna dobra informacja jest taka, że firmy prowadzące działalność krócej niż rok są „z urzędu” zwolnione z tej opłaty przez okres 12 miesięcy.

Uniknąć można również opłaty 7 zł za korzystanie z karty. Tutaj wymagane są płatności dokonane przy jej użyciu na łączną kwotę min. 300 zł.

Darmowe jest wykonanie 20 przelewów internetowych w miesiącu, a każdy kolejny kosztuje zaledwie 1 zł. Całkowicie bezpłatne są wszystkie przelewy do ZUS i US oraz wypłaty z bankomatów własnych Banku Millennium. Za skorzystanie z pozostałych maszyn trzeba zapłacić prowizję w wysokości od 1 zł (Santander Bank Polska i Planet Cash) do 3%, min. 5 zł (pozostałe).

Jeszcze wyższa premia

Bank Millennium nie pierwszy raz promuje Konto Mój Biznes, oferując jego nowym posiadaczom atrakcyjną premię. W porównaniu z poprzednią akcją przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą się ubiegać o nagrodę nie za 2, a za 3 miesiące. Łączna premia do zdobycia wzrosła więc z 200 do 300 zł, co niewątpliwie należy zaliczyć na plus.

Niezmienny pozostaje jednak problem warunków uczestnictwa. Tak jak ostatnio, wniosek o rachunek w promocji można złożyć wyłącznie w Millenecie, co ogranicza grono potencjalnych uczestników do posiadaczy produktów dla klientów indywidualnych w Banku Millennium. Jeśli chciałbyś wziąć udział w promocji, a nie masz dostępu do bankowości elektronicznej, rozważ otwarcie chociażby Konta 360°.

Obecni klienci indywidualni, którzy dodatkowo prowadzą jednoosobową działalność, nie powinni się z kolei zbyt długo zastanawiać. Pamiętaj o ograniczonej puli uczestników!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 zł premii i konto firmowe"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.