Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii gotówkowej na wybranych przez Ciebie warunkach (!) za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

300 zł premii gotówkowej na wybranych przez Ciebie warunkach (!) za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator promocji konta osobistego w BNP Paribas, tym razem naprawdę nas zaskoczyła. W akcji "Decyduj i korzystaj", która trwa do 16 maja 2021 r., można zyskać 300 zł premii (3 x 100 zł), ale to Ty wybierasz, jakie warunki chcesz spełniać w trzech kolejnych miesiącach. Dodatkowo obowiązuje limit 3000 zgłoszeń, po osiągnięciu którego rejestracja w promocji zostanie zamknięta.

Zaintrygowany? Czytaj dalej!

Roczna karencja

W ostatnich promocjach Konta Otwartego na Ciebie niezmiennie obowiązuje roczna karencja. Oznacza to, że uczestnikami akcji mogą być osoby, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego jako posiadacz czy współposiadacz.

Dodatkowym warunkiem jest brak aktywnej Umowy ramowej Rachunków bankowych, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu na dzień składania wniosku o ROR w promocji.

Wybierz warunki i zyskaj 300 zł

Jak wspominaliśmy, w tej promocji to Ty decydujesz, jakie zadania będziesz spełniał w drodze po premię. Oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 300 zł:

Krok 1
Krok 1

Do 16 maja 2021 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, PESEL i numer telefonu. Na tym etapie wyraź też wymagane zgody dotyczące przetwarzania Twoich danych i zaakceptuj regulamin.

Krok 2
Krok 2

Podczas rejestracji wybierz także warunki, jakie będziesz spełniał w promocji:

  • Opcja nr 1 (logowanie do bankowości elektronicznej, Przelewy i Wpływy)
  • Opcja nr 2 (Blik i Wpływy)
  • Opcja nr 3 (Transakcje i Wpływy)

Wybranego wariantu nie możesz później zmienić!

Krok 3
Krok 3

Także do 16 maja złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem linka promocyjnego. Link wyświetli Ci się na ekranie komputera, otrzymasz go także na adres e-mail podany w promocji.

Krok 4
Krok 4

Zawrzyj umowę o wymienione produkty z wykorzystaniem kodu SMS w systemie partnera banku - Autenti

  • na stronie banku z weryfikacją poprzez kuriera lub
  • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile z wideoweryfikacją.

oraz najpóźniej do 31 maja 2021 r. nadaj PIN do karty (powinieneś to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z "debetówką").

Krok 5
Krok 5

W czerwcu 2021 r. spełnij warunki zgodnie z opcją wybraną podczas rejestracji:

Opcja 1 Opcja 2 Opcja 3
wpływ na konto na łączą kwotę min. 1000 zł
logowanie do bankowości elektronicznej i 3 przelewy min. 5 transakcji Blik min. 6 transakcji bezgotówkowych

Za wykonanie tych zadań otrzymasz 100 zł.

Krok 6
Krok 6

Do 19 lipca 2021 r. z adresu [email protected] otrzymasz wiadomość o przyznaniu pierwszych 100 zł. W mailu znajdziesz link i unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania na stronie organizatora, gdzie powinieneś podać numer nowego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 25 lipca!

Nagroda
Nagroda

100 zł premii wpłynie na Twoje konto do 31 lipca 2021 r.

Krok 7
Krok 7

W lipcu i sierpniu 2021 r. spełnij te same warunki co w czerwcu (zgodnie z wybranym wariantem), czyli zapewnij wpływy na konto i zaloguj się do bankowości elektronicznej, wykonaj 3 przelewy/5 transakcji Blik/6 transakcji bezgotówkowych.

Za każdy miesiąc otrzymasz 100 zł premii, czyli łącznie 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej i trzeciej nagrody otrzymasz odpowiednio do 27 sierpnia i 27 września, natomiast premie zasilą Twoje konto do końca tego samego miesiąca.

Premia jest zwolniona z opodatkowania.

Garść definicji

Wymagania stawiane przed uczestnikami promocji sprawiają, że warto znać najważniejsze pojęcia, zanim przystąpimy do działania.

Wpływem na konto może być każdy przelew z wyjątkiem tych pochodzących z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (z GOoptima włącznie) oraz z rachunków kredytowych. Najłatwiej spełnić ten warunek, wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Przelew to zlecenie przekazania środków w bankowości internetowej lub mobilnej. Nie będą tu wliczane przelewy natychmiastowe oraz poprzez systemy płatności internetowych, czyli PayU, Blik, Blue Media itp.

Transakcje Blik określone są dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie.

Transakcje bezgotówkowe to płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne) i dokonywanych przez pośredników typu PayU, Dotpay, Przelewy24 itp. Dozwolone są natomiast transakcje przez Google Pay i Apple Pay.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Sztandarowy rachunek osobisty w BNP prowadzony jest bezpłatnie. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, z których to Karta Otwarta na Dzisiaj może być darmowa przy zaledwie jednej transakcji w miesiącu. Więcej szczegółów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Decyzja jest Twoja

Zwykle nie zdarza się, by uczestnik promocji miał wpływ na to, jakie warunki będzie spełniał w celu otrzymania premii – pod tym względem akcja spółki Hagen i BNP Paribas jest rynkowym ewenementem.

Myli się jednak ten, kto sądzi, że jest tu pełna swoboda. Organizator wskazał trzy warianty, które bazują na otrzymywanych wpływach na konto, a różnią się dodatkowym warunkiem do spełnienia, czyli przelewami, transakcjami Blik i transakcjami kartą. Niemniej jednak masz wybór, czy wolisz wykonywać przelewy, czy płacić "plastikiem" bądź Blikiem, a to zawsze warto docenić, podobnie jak... 300-złotową premię :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Decyduj i korzystaj"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.