300 zł premii za mBiznes konto Standard z terminalem płatniczym w mBanku

300 zł premii za mBiznes konto Standard z terminalem płatniczym w mBanku Źródło obrazk: strona mBanku

mBank premiuje firmy, które zdecydują się na założenie rachunku biznesowego wraz z terminalem płatniczym. Za spełnienie tego wymogu możesz otrzymać nawet 300 zł premii przez rok, a do tego zwolnienie z podstawowych opłat za konto przez 2 lata.

Akcja “Premia za terminal dla nowych klientów mBanku” organizowana jest przez sam mBank i trwa aż do 10 stycznia 2020 roku.

Co możesz zyskać?

Trzeba przyznać, że bonusy oferowane firmom w tej promocji są naprawdę atrakcyjne:

 • 25 zł premii miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy, maksymalnie 300 zł, za przyjmowanie płatności przez terminal – nazwijmy ją “POSback”.
 • zwolnienie z podstawowych opłat za mBiznes konto Standard przez 24 miesiące - koszty objęte ulgą to prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska oraz wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronetu.

Jest jeszcze jedna nagroda, nieuwzględniona w regulaminie, czyli preferencyjne warunki używania terminala płatniczego w ramach programu “Polska Bezgotówkowa” - zwolnienie z opłaty za instalację i abonament przez 18 miesięcy (terminal Planet Pay) lub całkowicie bezpłatny mobilny terminal SumUp + niższe prowizje od obrotu.

Dla firm, czyli dla kogo?

Katalog przedsiębiorców, którzy mogą skorzystać z promocji, jest naprawdę szeroki i obejmuje zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki (z wyjątkiem spółek akcyjnych), stowarzyszenia, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe oraz szkoły i przedszkola.

Pierwszy warunek uczestnictwa to przychody ze sprzedaży niższe niż 10 mln zł rocznie. Drugi – brak posiadania rachunku firmowego dla danego numeru NIP na dzień 14 stycznia 2019 r.

Jak otrzymać atrakcyjne bonusy?

Pierwszym krokiem na Twojej drodze po nagrody jest założenie mBiznes konta Standard (i podpisanie umowy) w ramach promocji “Premia za terminal dla nowych klientów mBanku” do 10 stycznia 2020 roku. Istotne, abyś podczas składania wniosku zaakceptował regulamin, gdyż będzie to potwierdzeniem objęcia Cię promocją. Wniosek o rachunek możesz złożyć przez stronę mBanku, w placówce oraz przez infolinię.

Drugi krok dotyczy premii “POSback” - tutaj powinieneś naturalnie zawnioskować o terminal płatniczy, a następnie zadbać, aby w każdym z 12 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy) rachunek firmowy został uznany wpływami z terminala. Mówiąc prościej - wystarczy, abyś przyjął chociaż jedną płatność kartą na nowym terminalu.

O czym warto pamiętać?

Premia “POSback” zostanie Ci wypłacona na rachunek firmowy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunek wpływów z terminala. Jeśli w danym miesiącu nie przyjmiesz płatności kartą, wciąż możesz uzyskać nagrodę w kolejnych okresach.

Każdy przychód firmy należy samodzielnie rozliczyć z Urzędem Skarbowym, zatem powinieneś liczyć się z tym, że przyznaną premię będzie trzeba pomniejszyć o należny podatek.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

mBiznes konto Standard

mBiznes konto Standard założone w promocji przez dwa lata jest praktycznie bezpłatne, co może zauważalnie obniżyć koszty prowadzenia firmy. Warto jednak pamiętać, że po tym czasie opłaty wrócą do standardowego poziomu – wtedy za prowadzenie konta zapłacimy 9 zł miesięcznie, jednak unikniemy tego kosztu, wykonując przelew do ZUS. Niestety każdy przelew internetowy będzie wiązał się z 1,50 zł sztywnej prowizji.

Podstawowe koszty związane z kartą płatniczą również nie należą do niskich - obsługa "plastiku” to 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć dzięki transakcjom kartą na min. 500 zł. Prowizja za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska nie jest pobierana pod warunkiem, że wypłacana kwota to min. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,3 zł od każdej wypłaty. Jeśli będziemy chcieli pobrać gotówkę z sieci innych bankomatów, zapłacimy 3% min. 5 zł.

Terminale płatnicze w mBanku

Promocja rachunku firmowego w mBanku jest ściśle powiązana z ofertą terminali płatniczych. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z takiego rozwiązania, możesz skorzystać z preferencyjnych warunków w ramach programu “Polska Bezgotówkowa” i znacznie obniżyć koszty przyjmowania płatności kartami.

Dla terminali Planet Pay specjalne warunki obejmują brak opłaty za instalację oraz zwolnienie z abonamentu przez 18 miesięcy (potem wyniesie on 36 zł netto). Przez pierwszy rok prowizja za przyjmowanie płatności wyniesie 0% dla obrotu do 100 tys. zł.

W przypadku mobilnych terminali SumUp otrzymasz urządzenie całkowicie za darmo i przez 12 miesięcy również nie zapłacisz prowizji za transakcje kartami Visa/Mastercard do 100 tys. zł.

Świetna oferta dla detalistów!

Oferta mBiznes konta Standard z terminalem płatniczym to naszym zdaniem naprawdę dobra propozycja dla tych przedsiębiorstw, które zamierzają rozpocząć przyjmowanie płatności kartami. W promocji firmy otrzymują zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek przez całe 2 lata, a do tego bank będzie je premiował 25 zł co miesiąc, o ile na konto wpłyną środki z akceptacji kart. Do tego dochodzą również niższe koszty obsługi samego terminala, zatem łączny zysk wyniesie 300 zł z premii “POSback” + oszczędności na opłatach za rachunek i terminal.

Jeśli prowadzisz firmę i zastanawiasz się, czy zacząć przyjmowanie płatności kartami, propozycja mBanku warta jest uwagi.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.