Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 400 zł premii: 250 zł za Konto 360° + 150 zł za otwarcie Konta 360° Junior w Banku Millennium

HIT! 400 zł premii: 250 zł za Konto 360° + 150 zł za otwarcie Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki ostatnio coraz częściej kierują swoją uwagę w stronę najmłodszych klientów, dodając do podstawowych premii w promocjach także bonus za założenie konta dla dziecka. Tą drogą idzie także Bank Millennium, który w akcji "Premia z Kontem 360° i Kontem 360° Junior" proponuje 250 zł w gotówce za rachunek dla rodzica + 50 zł za otwarcie konta dla pociechy, a do tego 100 zł na eKarcie goodie w równoległej promocji.

Akcja potrwa do 19 lipca 2021 r. lub do chwili otwarcia w jej ramach 3000 rachunków.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia promocji – czyli 1 lipca 2021 r. – nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie była stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W związku z tym z udziału w tej promocji wyklucza także bycie osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z akcji nie skorzystają także użytkownicy takich produktów jak karty przedpłacone, dodatkowe karty kredytowe, poręczyciele kredytów i posiadacze jednostek Millennium TFI.

Dodajmy, że w promocji nie mogą uczestniczyć także ci, którzy kiedyś brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student i otworzyli w jej ramach wspomniane rachunki.

Załóż konto i zgarnij 250 zł dla siebie + 50 zł dla dziecka

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 19 lipca 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Krok 2
Krok 2

Również do 19 lipca zawrzyj umowę o wspomniane produkty banku.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Krok 5
Krok 5

Do 30 listopada 2021 r. załóż dziecku Konto 360° Junior razem z Kontem Oszczędnościowym Profit poprzez Millenet lub aplikację mobilną.

Otrzymasz za to 50 zł premii dodatkowej.

Nagroda
Nagroda

Premia podstawowa - 250 zł i dodatkowa - 50 zł trafią na Twoje Konto 360° do 31 grudnia 2021 r.

Dodatkowe 100 zł na eKarcie goodie

Możesz zyskać jeszcze więcej! Zakładając Konto 360° Junior przez Millenet lub aplikację dziecku powyżej 7 roku życia, zyskujesz szansę na 100 zł w postaci eKarty goodie. Jednym z warunków jest złożenie wniosku o świadczenie w programie "Dobry start" przez bankowość elektroniczną.

To musisz wiedzieć

  • Jeśli założyłeś rachunek przez selfie, do 30 listopada 2021 r. musisz złożyć w oddziale banku wzór podpisu i okazać dokument tożsamości, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii!
  • Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrody.
  • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
  • Możesz otworzyć tylko jedno Konto 360° Junior i uzyskać prawo do otrzymania tylko jednej premii 50 zł. Pozytywną informacją jest natomiast to, że nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.
  • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji konta (dostępnej dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą zapewniać wpływu, by prowadzenie rachunku, jak i wydanej do niego karty, było bezpłatne. Konieczne jest jedynie wykonanie w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jeśli jednak chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, to musisz zadbać o wpływ min. 1 000 zł na rachunek. Dodatkowo, klienci z tej kategorii wiekowej mają za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Więcej szczegółów podaliśmy w prześwietleniu tego rachunku.

Konto 360° Junior

Rachunek jest otwierany i prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Karta debetowa też może być darmowa, o ile posiadacz konta wykona nią w miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową „plastikiem” lub Blikiem. Realizacja tego warunku zwalnia też z opłat za korzystanie z bankomatów. W przeciwnym razie darmowe są tylko urządzenia Banku Millennium. Za wypłatę w bankomatach Santandera i Planet Cash trzeba zapłacić 1 zł, a w pozostałych – 5 zł.

Premia za konto to nie wszystko

Nagrody w tej promocji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych promocji i powiększyć swój zysk.

Nawet 400 zł dla Twojej rodziny

Banku Millennium konsekwentnie zachęca do zakładania Konta 360° niezłymi premiami i prostymi warunkami. Cieszy nas, że w nowej odsłonie promocji pojawił się dodatkowy bonus za rachunek dla dziecka, który można połączyć z równoległą akcją i zyskać jeszcze więcej. Łączna premia dla nowego klienta może wynieść nawet 400 zł, z czego 250 zł bank wypłaci za podstawowy rachunek, a 150 zł za ROR dla małego klienta (50 zł w gotówce w tej akcji i 100 zł na eKarcie goodie w równoległej promocji).

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia z Kontem 360 i Kontem 360 Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.