Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

HIT! 300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla aktywnych i systematycznych

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji są 3 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 300 zł, jednak musisz się wykazać umiarkowaną aktywnością i przez 3 miesiące regularnie korzystać z nowej kredytówki.

To jednak nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie jeszcze roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 marca 2022 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 lutego 2020 r. do 15 stycznia 2022 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

3 x 100 zł na zakupy na Allegro

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać 3 vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W każdym z kolejnych 3 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda za każdy z miesięcy, w którym zrealizujesz warunki aktywności, będzie Ci udostępniona w ciągu 60 dni kalendarzowych od jego zakończenia na stronie http://www.mambonus.pl.

Krok 3
Krok 3

Od momentu udostępnienia pierwszej nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu, potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w lutym, marcu i kwietniu 2022 r. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Kilka praktycznych informacji

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy na Allegro. Termin ważności vouchera minie 31 grudnia 2022 r.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Warunki promocji spełnią zarówno operacje bezgotówkowe, czyli płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych – jak i operacje gotówkowe, np. przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Regulamin nie pozwala, by były to transakcje:

 • zwrócone lub anulowane,
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
 • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Wypłaty z bankomatu – dozwolone, ale kosztowne

Być może przyjdzie Ci do głowy pomysł, by wypłacić pieniądze z rachunku karty w bankomacie i w ten sposób spełnić warunki akcji. Owszem, jest to działanie dozwolone, ale dość kosztowne. Każda taka operacja kosztuje 4,9% pobieranej kwoty, min. 10 zł. Dodatkowo zapłaciłbyś odsetki od wypłaconej sumy, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego.

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 2 zł = 1 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych z nią benefitów.

Kilka tysięcy punktów mamBonus

Uczestnicząc w opisywanej akcji i korzystając z bonusów dla nowych uczestników programu, zgarniesz w sumie ok. 6,5 tysiąca punktów:

 • 200 punktów za zarejestrowanie karty w mamBonus,
 • 5000 punktów za spełnienie warunków akcji „5000 pkt na start” (4 transakcje po min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od podpisania umowy o "kredytówkę"),
 • ok. 1500 tys. punktów za realizację warunków aktywności (3000 zł łącznie przez 3 miesiące).

Zgromadzone punkty będziesz mógł wymienić na drobną nagrodę z katalogu programu. Ot, taki specjalny, dodatkowy bonus.

Dodajmy, że możesz też zgarnąć bonus w ramach akcji "3 x więcej punktów w dniu urodzin".

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 11,5%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym okresie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – zyskujesz 300 zł na Allegro i zwolnienie z opłat

Promocje kart kredytowych BNP Paribas to zdecydowanie propozycje dla aktywnych klientów, którzy nie boją się kart kredytowych. Wydanie 1000 zł w ciągu miesiąca to dość wymagające zadanie, ale jeśli uważasz, że sobie z tym poradzisz, to zyskasz nawet 300 zł do Allegro i roczne zwolnienie z opłaty za kartę.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Do 300 zł na zakupy na Allegro - z kartą kredytową"
 2. Taryfa opłat i prowizji
 3. Regulamin promocji "3 x więcej w dniu urodzin"
 4. Regulamin promocji "200 punktów za rejestrację"
 5. Regulamin promocji "5000 punktów na start"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.