Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + 760 zł w ramach moneyback.

Nawet 300 zł dla przedsiębiorców od Banku Millennium za Konto Mój Biznes

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 300 zł dla przedsiębiorców od Banku Millennium za Konto Mój Biznes
Źródło: strona promocji

Promocja „300 zł na Konto Mój Biznes” potrwa do 31 października 2019 r., chyba, że wcześniej wyczerpie się pula kont otwartych w ramach promocji. Bank Millennium zadeklarował, że otworzy ich tylko 2000 sztuk.

Kto ma szansę na premię?

Z propozycji mogą skorzystać jedynie osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, będące już klientami Banku Millennium i posiadające dostęp do bankowości elektronicznej Millenet.

Regulamin akcji precyzuje, że mogą do niej przystąpić wyłącznie przedsiębiorcy, którzy nigdy nie korzystali ani aktualnie nie korzystają z jakichkolwiek firmowych produktów banku, a także nie byli lub nie są stroną umowy o produkty oferowane przez spółki grupy Banku Millennium - Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI.

Reasumując, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w formie spółki, posiadałeś lub posiadasz w Banku Millennium konto biznesowe (bądź też jakikolwiek inny produkt banku przeznaczony dla przedsiębiorców) – ta oferta jest dla Ciebie niedostępna.

Bank stawia jeszcze jeden warunek. Z udziału w promocji zostały wykluczone również osoby, które w ramach akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, a następnie odstąpiły, rozwiązały lub wypowiedziały umowę rachunku.

Jak wspomnieliśmy, do akcji możesz przystąpić do 31 października 2019 r., ale pamiętaj o ograniczonej puli (2000) promocyjnych kont.

Droga po 300 zł

Przejdźmy do przedstawienia zadań, jakie czekają Cię na drodze po 300 zł premii:

Drukuj

O tym musisz pamiętać

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 28 lutego 2020 r.

W tej akcji nie zostanie zaliczony jako spełniający warunki przelew pochodzący z Twojego konta w Banku Millennium, Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI. Nie ma znaczenia, czy będąc jego właścicielem, występujesz jako osoba fizyczna czy firma.

Wypłacona premia będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i musisz ją ująć w przychodach swojej firmy, rozliczyć się z niej z fiskusem.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Konto firmowe Mój Biznes w Millenium Banku to rachunek przeznaczony dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych.

Proste warunki, atrakcyjna nagroda

Doceniamy postawę Banku Millennium, który konsekwentnie promuje Konto Mój Biznes od kilku miesięcy. Warunki akcji są niezmiennie bardzo proste i za ich spełnienie czeka atrakcyjna premia. Co ważne, brak realizacji zadania w jednym miesiącu nie oznacza wykluczenia z akcji. Po prostu za okres, w którym warunki regulaminu nie zostaną spełnione, bank nie wypłaci 100-złotowej nagrody.

Można tylko żałować, że o bonus mogą się ubiegać tylko obecni klienci Banku Millennium, posiadający dostęp do bankowości elektronicznej Millenet. Choć i na to jest sposób. Aktualnie trwa promocja konta osobistego, w której do zdobycia jest 200 zł.

Można też liczyć na udział w organizowanej cyklicznie akcji dotyczącej karty kredytowej. W sumie możesz więc otrzymać od Banku Millennium dużo więcej niż tylko 200 zł w promocji konta firmowego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 zł na Konto Mój Biznes”

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej