Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

300 zł w bonie na Allegro za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

300 zł w bonie na Allegro za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

Zaledwie kilka dni po uruchomieniu promocji, w której nagrodą za wyrobienie karty kredytowej Citibanku była premia pieniężna o wartości 300 zł, Citi Handlowy przedstawił kolejną propozycję, tym razem adresowaną do miłośników zakupów. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z najnowszej oferty specjalnej, po spełnieniu czterech nieskomplikowanych warunków otrzymają voucher zakupowy na Allegro o wartości 300 zł. Warunki obu promocji są identyczne - jedyne, co należy zrobić, to wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku, a następnie w określonym czasie wykonać nią min. 10 transakcji na dowolną kwotę.

Bank zaprasza do udziału wyłącznie nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo uczestnicy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniać następujące kryteria dochodowe:

 • w przypadku osób fizycznych: dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące, wiek – min. 21 lat;
 • w przypadku przedsiębiorców – działalność gospodarcza min. 2 lata, wiek – min. 25 lat.

Z akcji wyłączeni są nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

Jak otrzymać voucher o wartości 300 zł?

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 31 maja 2018 r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i podać w nim następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, e-mail oraz numer telefonu. Na tym etapie należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wysłanie formularza oznacza również wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny z przedstawicielem Citibanku.
 2. W trakcie rozmowy z doradcą złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, zawrzeć umowę o wnioskowany produkt oraz dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu).
 3. Przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została umowę o kartę. Przykładowo - jeżeli podpiszemy umowę w lutym, na spełnienie tego warunku mamy czas do końca kwietnia.
 4. Przeprowadzić 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę. Jeżeli więc zawrzemy umowę z bankiem jeszcze w lutym, musimy wykonać 5 płatności w marcu i 5 płatności w kwietniu.

Zgodnie z regulaminem transakcje mogą być przeprowadzone kartą główną, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Nie mogą być to jednak transakcje zwrócone lub niezaksięgowane oraz przelewy z rachunku karty.

Kiedy bon zakupowy trafi w nasze ręce?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy za pośrednictwem systemu bankowości Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy wszystkie warunki promocji. W tej samej wiadomości mailowej znajdziemy elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania na platformie sprzedażowej Allegro. Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Voucher jest ważny przez 4 miesiące od daty otrzymania wiadomości i nie podlega zamianie na równowartość pieniężną. W przypadku, gdy cena zakupu będzie wyższa niż wartość bonu, będziemy musieli dopłacić brakującą kwotę (natomiast kiedy cena towaru będzie niższa niż wartość vouchera, nie otrzymamy zwrotu różnicy).

Warunkiem realizacji zamówienia z wykorzystaniem vouchera jest akceptacja regulaminu Allegro.pl i wpisanie numeru bonu w koszyku zakupowym w miejscu „masz kod rabatowy”.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Choć w ramach promocji możemy wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, według nas najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity, obecnie zaliczana do najtańszych „kredytówek” na rynku. Bank nie pobiera prowizji za jej wydanie oraz posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na dogodnych warunkach (przykładowo – bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts). Pozostałe parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Przypomnijmy jednak, że w ofercie Citibanku znajduje się sześć różnych kart kredytowych, które dość istotnie różnią się parametrami oraz zakresem oferowanych benefitów. Jeżeli więc bardziej nam zależy na bogatej ofercie zniżek lub na wysokim limicie zadłużenia – przyjrzyjmy się również pozostałym propozycjom.

Dokładną analizę Citi Simplicity znajdziesz w tym artykule, natomiast tutaj znajdziesz omówienie wszystkich kart kredytowych Citibanku.

Komentarz redakcji

Chyba żaden bank nie promuje tak intensywnie swoich kart kredytowych, co Citi Handlowy. W swojej najnowszej akcji oferuje bon rabatowy o wartości 300 zł do wykorzystania na allegro.pl w zamian za wykazanie się umiarkowaną aktywnością. Wystarczy, że skutecznie zawnioskujemy o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie Citibanku i wykonamy z jej pomocą 10 transakcji na dowolną kwotę, aby nagroda trafiła w nasze ręce. Wystarczy więc, że będziemy regularnie używać karty w czasie codziennych zakupów, a bez trudu wywiążemy się z warunków promocji.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.