Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas

Beata Szymańska
Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

300 zł na Allegro za aktywne korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas BNP Paribas - Karta Kredytowa - 300 zł

Liczy się aktywność i regularność

Nagrodą za wyrobienie kart kredytowej i spełnienie warunków akcji, są 3 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 300 zł, jednak musisz się wykazać umiarkowaną aktywnością i przez 3 miesiące regularnie korzystać z nowej kredytówki.

To jednak nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie jeszcze jedną nagrodę, czyli roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie  transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

I jeszcze jedno – zwolnienie obejmuje zarówno kartę główną, jak i karty dodatkowe, o ile zawnioskujesz o nie podczas zawierania umowy o "kredytówkę" objętą promocją. Wnioski o karty dodatkowe złożone w innym terminie nie będą niestety objęte zwolnieniem.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 grudnia 2020 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 maja 2019 r. do chwili startu promocji (1 października 2020 r.) nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

3 x 100 zł na zakupy na Allegro

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać 3 vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W każdym z kolejnych 3 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 900 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę prezentową o wartości 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Od momentu udostępnienia nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu. potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę odbierzesz na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od chwili spełnienia warunków promocji.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w październiku, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w listopadzie, grudniu 2020 r. oraz styczniu 2021 r. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Kilka praktycznych informacji

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy na Allegro. Termin ważności vouchera minie 31 grudnia 2021 r.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Warunki promocji spełnią zarówno operacje bezgotówkowe, czyli płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych – jak i operacje gotówkowe, np. przelewy z rachunku karty i wypłaty z bankomatów.

Regulamin nie pozwala, by były to transakcje:

  • zwrócone lub anulowane,
  • polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Wypłaty z bankomatu – dozwolone, ale kosztowne

Być może przyjdzie Ci do głowy pomysł, by wypłacić pieniądze z rachunku karty w bankomacie i w ten sposób spełnić warunki akcji. Owszem, jest to działanie dozwolone, ale dość kosztowne. Każda taka operacja kosztuje 4,9% pobieranej kwoty, min. 10 zł. Dodatkowo zapłaciłbyś odsetki od wypłaconej sumy, bo transakcje gotówkowe nie wliczają się do okresu bezodsetkowego.

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 1 zł = 2 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych nią benefitów.

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 7,2%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym okresie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię. Aktualnie trwa kilka akcji, więc możesz wybrać tę, w której warunki są dla Ciebie najbardziej przystępne a oferowana nagroda najatrakcyjniejsza.

Płacisz kartą – zyskujesz 300 zł na Allegro i zwolnienie z opłat

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej – tak w największym skrócie można podsumować najnowszą promocję BNP Paribas. Warte 300 zł bony zakupowe oraz roczne zwolnienie z opłaty za kartę to naprawdę interesujący zestaw bonusów.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z kartą warto"
  2. Taryfa opłat i prowizji

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas