Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Nawet 1020 zł z Citibank-BP Motokartą: 300 zł na karcie paliwowej BP (proste warunki!) + do 720 zł zwrotu przez 3 lata

Nawet 1020 zł z Citibank-BP Motokartą: 300 zł na karcie paliwowej BP (proste warunki!) + do 720 zł zwrotu przez 3 lata
Źródło: najlepszekonto.pl

Czasu na skorzystanie z promocji z premią „powitalną” w postaci 300 zł na karcie paliwowej BP nie ma zbyt wiele. Akcja zakończy się już 24 września 2021 r. Bank nie zastosował za to limitu uczestników.

Okres karencji!

Przyznaj, że pakiet nagród robi wrażenie. Pewnie zastanawiasz się teraz, czy możesz wziąć udział w akcji. Tu mamy niestety nie najlepszą wiadomość. Z oferty wyłączone są osoby, które posiadały w Citi Handlowym dowolną kartę kredytową po 31 grudnia 2019 r.

Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych. Wykluczenie obejmuje też osoby ze statusem nierezydenta oraz obywateli / rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o wymagania dochodowe, to od zatrudnionych bank oczekuje uzyskiwania dochodu netto na poziomie min. 1200 zł oraz co najmniej 3-miesięcznego okresu zatrudnienia w obecnym miejscu pracy. Dla przedsiębiorców próg dochodowy wynosi 2500 zł, a oprócz tego muszą prowadzić swoją działalność przynajmniej od 2 lat.

Wystarczy wydać 1000 zł!

Spełniasz warunki uczestnictwa? Sprawdź, jakich działań wymaga od Ciebie bank:

Krok 1
Krok 1

Do 24 września 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie promocji.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody. Wykaz dokumentów oczekiwanych przez bank zależnie od źródła dochodów znajdziesz w regulaminie promocji.

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj za pomocą karty transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

Informację o przyznaniu Ci premii otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Bank przekaże Ci ją w Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

Karta paliwowa BP SuperCard zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 60 dni od daty powiadomienia Cię, że zasłużyłeś na premię.

Krok 6
Krok 6

Aktywnie korzystaj z Citibank-BP Motokarty, by zasłużyć na zwrot części wydatków w ramach równoległej promocji.

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Przynajmniej połowę wspomnianej kwoty musisz wydać na stacjach BP.

Krok 7
Krok 7

Po 3 dniach roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz wydać w bankowości internetowej dyspozycję przekazania Twojej nagrody – maksymalnie 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank-BP Motokarta.

Nie musisz tego robić po każdym miesiącu, bo bank pozwala na zsumowanie bonusów z kilku okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13.

Nagroda
Nagroda

Należna Ci premia będzie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po wydaniu przez Ciebie dyspozycji. Kwota bonusu pomniejszy saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy kwotę nadpłaty.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Warunki promocji spełniają transakcje kartą (główną lub dodatkową) oraz tzw. nośnikiem zbliżeniowym (np. naklejka, telefon). Bank nie uznaje przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych ani „szczególnych”. Nie przejdzie zatem ani wypłata z bankomatu kartą kredytową, ani doładowanie Revoluta, ani płatność za usługi związane z hazardem.

Pamiętaj, że warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie aktywnej karty w dniu przekazania bonusu.

Termin ważności karty paliwowej BP SuperCard wynosi 24 miesiące od momentu, w którym otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody. Możesz z niej korzystać wielokrotnie na stacjach BP aż do wyczerpania zgromadzonych na niej środków, przy czym podchodząc do kasy, powinieneś od razu poinformować kasjera, że będziesz właśnie nią płacił.

Gdybyś dokonał zwrotu towarów zakupionych kartą paliwową BP, to należne Ci środki zostaną zwrócone na tę kartę. Nie przejdzie więc numer, że kupisz coś w sklepie na stacji BP, po czym zwrócisz tę rzecz, by otrzymać gotówkę.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Citibank-BP Motokarta

Parametry Citibank-BP Motokarty wyglądają bardzo atrakcyjnie. Najważniejsze, że to bezwarunkowo bezpłatna "kredytówka".

Wysoka premia, proste warunki — czy można chcieć więcej?

W promocji Citibank-BP Motokarty uwagę przykuwa nie tylko bardzo atrakcyjna premia, ale również proste warunki jej uzyskania. W czasach wysokich cen paliw 300 zł na karcie paliwowej to bardzo miły upominek i z pewnością nie będziesz miał problemu z jego wykorzystaniem. W przypadku aut z dużym zbiornikiem paliwa premia może nie wystarczyć na zatankowanie do pełna i będziesz musiał dopłacić z własnych pieniędzy.

Do tego należy pamiętać o zwrocie do 720 zł w ciągu 3 lat. Gdybyś chciał przeczytać szczegółowy opis tej akcji, to zapraszamy do lektury tego tekstu:

Zwracamy Ci też uwagę na możliwość zdobycia innych bonusów od Citibanku.

A zatem, jeśli poszukujesz sposobu na łatwy zysk, to chyba już wiesz, co robić.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta i zdobądź 300 zł do BP"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.