Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do sklepu TrybEco za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym

300 zł do sklepu TrybEco za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym

Być może Citi Handlowy nie promuje CitiKonta z równą intensywnością co karty kredytowe, ale na brak promocji związanych z rachunkiem osobistym też nie możemy narzekać. Tym razem za założenie ROR-u można zdobyć voucher o wartości 300 zł na zakup roweru lub skutera w sklepie TrybEco.

TrybEco to propozycja dla osób zakochanych w dwóch kółkach. W ofercie tej łódzkiej firmy znajdziesz zarówno ekologiczne skutery, jak i rowery elektryczne. Producent stawia nie tylko na ciekawe wzornictwo, ale również na ekonomiczność i funkcjonalność swoich produktów.

Zainteresowany? Prawdopodobnie nie Ty jeden, nie warto więc zwlekać z podjęciem decyzji o przystąpieniu do promocji; akcja "Wiosna z TrybEco i CitiKontem" przewidziana jest dla zaledwie 300 uczestników i choć formalnie ma trwać do 30 lipca 2021 r., to jest prawdopodobne, że zakończy się znacznie szybciej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy mają pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie byli właścicielami rachunku osobistego lub oszczędnościowego w Citi po 1 stycznia 2020 r. (również jako współwłaściciele).

Jak to najczęściej bywa w promocjach Citi, z akcji wykluczeni są nierezydenci podatkowi, a także obywatele (lub rezydenci) USA.

Proste zadania do zdobycia premii 300 zł

Aby otrzymać voucher o wartości 300 zł, powinieneś wykonać kilka niewymagających większego wysiłku kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 30 lipca 2021 r. zawrzyj umowę z Citi Handlowym o prowadzenie CitiKonta wraz z kartą debetową. Wniosek złóż za pośrednictwem tej strony internetowej – następnie oddzwoni do Ciebie doradca z banku i umówi wizytę kuriera, z którym podpiszesz dokumenty.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji.

Krok 3
Krok 3

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • dodaj swoją nową kartę debetową do Apple Pay lub Google Pay,
  • zaloguj się do aplikacji Citi Mobile.
Krok 4
Krok 4

Zapewnij w dwóch kolejnych miesiącach wpływ zewnętrzny na konto w wysokości 2000 zł z dowolnego tytułu. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś CitiKonto.

Nagroda
Nagroda

Nagroda (300 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepie TrybEco) zostanie przekazana najpóźniej do końca kolejnego miesiąca w bankowości internetowej. Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta oraz usługi Apple Pay bądź Google Pay.

Przykładowo: umowę o CitiKonto wraz z kartą debetową zawrzesz jeszcze w maju. Wpływ na rachunek możesz zapewnić np. w maju i w czerwcu lub w czerwcu i w lipcu. Nagrodę otrzymasz odpowiednio w lipcu lub w sierpniu.

Uwaga: haczyk!

Z pewnością zwróciłeś uwagę, że bank nie wymaga od Ciebie wprost wykonywania transakcji kartą nawet na najmniejszą kwotę. Niestety, to tylko pozory; jak już wspominaliśmy, voucher przewidziany jest wyłącznie dla tych uczestników promocji, którzy w momencie przekazania nagrody będą mieli aktywne CitiKonto oraz Apple Pay / Google Pay.

A gdzie haczyk? Otóż, jeżeli nie będziesz korzystał z płatności telefonem, usługa zostanie automatycznie wyłączona po 90 dniach. Zatem, aby mieć pewność, że spełniłeś wszystkie warunki akcji, lepiej wykonaj choć jedną transakcję smartfonem na dowolną kwotę.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Przyjrzyjmy się teraz pozostałym warunkom stawianym w tej promocji. Jeśli chodzi o wpływy na rachunek, to bank potraktował je znacznie swobodniej niż w przypadku poprzednich ofert specjalnych; wystarczy dwukrotnie zapewnić jakikolwiek wpływ na nowo otwarte CitiKonto w wysokości 2000 zł – z wyjątkiem przelewu otrzymanego z rachunku indywidualnego prowadzonego przez Citi Handlowy. Najprościej będzie to zrobić z Twojego ROR-u w innym banku.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Kilka słów o nagrodzie

Nagrodę o wartości 300 zł możesz wykorzystać (tylko jednorazowo) na zakup roweru lub skutera w sklepie stacjonarnym TrybEco w Łodzi lub w sklepie internetowym https://www.trybeco.pl. Bon ważny jest do 30 listopada 2021 r.

CitiKonto – jedno z najlepszych kont osobistych na rynku

Odświeżone CitiKonto pojawiło się w ofercie Citi Handlowego w ubiegłym roku. Rachunek wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko pakietem darmowych wypłat z bankomatów i przelewów natychmiastowych, ale też bardzo korzystną ofertą płatności zagranicznych:

Promocje w Citi Handlowym

Jak wspominaliśmy na początku, Citi najchętniej promuje swoje karty kredytowe, ale oferta promocyjna jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Spójrz, co bank przygotował tym razem:

Chcesz być „eko”? Z Citi będzie to trochę łatwiejsze

Wiadomo, że porządny rower – a co dopiero skuter… – to nie jest banalny wydatek. Tym bardziej gdy chodzi o rower lub skuter elektryczny. Jeżeli marzy Ci się taki pojazd, rozważ udział w promocji CitiKonta; poza niezłym voucherem do sklepu TrybEco zyskasz także darmowe konto osobiste, obecnie jedno z najlepszych na rynku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wiosna z TrybEco i CitiKontem"
  2. Regulamin Kart Podarunkowych TrybEco

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.