300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Ta promocja zakończyła się 5 lutego 2018 r. Obecnie możesz skorzystać z innej oferty i zyskać 300 zł premii gotówkowej.

300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

W pierwszej w tym roku akcji specjalnej Citi Handlowego na uczestników czeka bon zakupowy do Biedronki o wartości 300 zł. Aby zgarnąć nagrodę, należy wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku i spełnić kilka prostych warunków. Z promocji można skorzystać do 5 lutego 2018 roku. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów

Z najnowszej promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, a więc osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo uczestnicy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniać następujące kryteria:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Z akcji wyłączeni są nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

Jak otrzymać nagrodę o wartości 300 zł?

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 5 lutego 2018 r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i wyrazić zgodę na kontakt z przedstawicielem Citibanku.
 2. W trakcie telefonicznej rozmowy z doradcą złożyć wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy i zawrzeć umowę o wnioskowany produkt. Na tym etapie należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 3. Dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu).
 4. Przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Przykładowo - jeśli zawarłeś umowę w styczniu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca marca.
 5. Przeprowadzić kartą 5 transakcji na dowolną kwotę w każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę. Przykładowo, jeśli na umowie o kartę będzie widniała styczniowa data, należy wykonać 5 transakcji w lutym i 5 transakcji w marcu.

Ważne! Płatności można dokonać zarówno kartą główną, jak i kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Warto jednak wziąć pod uwagę, że bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Wydanie nagrody

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronki trafi do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji (przykładowo, jeśli wywiązałeś się z wymogów w marcu 2018 r., otrzymasz nagrodę najpóźniej do 31 kwietnia). Przekazanie nagrody nastąpi w formie wiadomości mailowej zawierającej kod podarunkowy. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać do urzędu skarbowego.

Voucher jest ważny do 31 grudnia 2018 roku i można się nim posługiwać się wielokrotnie, aż do wyczerpania całej jego wartości. Bonu nie można wymienić na gotówkę, nie przysługuje nam także zwrot niewykorzystanych pieniędzy.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Choć w ramach promocji możesz wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, według nas najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera prowizji za jej wydanie oraz posiadanie, natomiast pozostałe opłaty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Promocja Citibanku to dobra okazja, aby w naprawdę prosty sposób zdobyć nagrodę w postaci bonu zakupowego do sklepów Biedronki. Jedyne, co musimy zrobić, to skutecznie zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie Citibanku - my rekomendujemy bezpłatną w użytkowaniu kartę Citi Simplicity - i wykonać z jej pomocą 10 transakcji na dowolną kwotę (przy czym na spełnienie tego wymogu bank daje nam ponad dwa miesiące). Jeżeli więc będziemy regularnie korzystali z karty, chociażby podczas codziennych zakupów, bez większych problemu wywiążemy się z warunków promocji.

W nowej akcji zwraca jednak uwagę niższa niż w poprzednich promocjach wartość premii. Tym razem możemy otrzymać bon o równowartości 300 zł, podczas gdy we wcześniejszych akcjach było to 400 zł. Mimo wszystko jednak najnowsza oferta Citibanku jest całkiem atrakcyjna - jeśli więc szukasz właśnie taniej karty kredytowej, warto byś rozważył tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.