300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Ta promocja zakończyła się 5 lutego 2018 r. Obecnie możesz skorzystać z innej oferty i zyskać 300 zł premii gotówkowej.

300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

W pierwszej w tym roku akcji specjalnej Citi Handlowego na uczestników czeka bon zakupowy do Biedronki o wartości 300 zł. Aby zgarnąć nagrodę, należy wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku i spełnić kilka prostych warunków. Z promocji można skorzystać do 5 lutego 2018 roku. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów

Z najnowszej promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, a więc osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo uczestnicy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniać następujące kryteria:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Z akcji wyłączeni są nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

Jak otrzymać nagrodę o wartości 300 zł?

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 5 lutego 2018 r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i wyrazić zgodę na kontakt z przedstawicielem Citibanku.
 2. W trakcie telefonicznej rozmowy z doradcą złożyć wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy i zawrzeć umowę o wnioskowany produkt. Na tym etapie należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 3. Dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu).
 4. Przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Przykładowo - jeśli zawarłeś umowę w styczniu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca marca.
 5. Przeprowadzić kartą 5 transakcji na dowolną kwotę w każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę. Przykładowo, jeśli na umowie o kartę będzie widniała styczniowa data, należy wykonać 5 transakcji w lutym i 5 transakcji w marcu.

Ważne! Płatności można dokonać zarówno kartą główną, jak i kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Warto jednak wziąć pod uwagę, że bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Wydanie nagrody

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronki trafi do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji (przykładowo, jeśli wywiązałeś się z wymogów w marcu 2018 r., otrzymasz nagrodę najpóźniej do 31 kwietnia). Przekazanie nagrody nastąpi w formie wiadomości mailowej zawierającej kod podarunkowy. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać do urzędu skarbowego.

Voucher jest ważny do 31 grudnia 2018 roku i można się nim posługiwać się wielokrotnie, aż do wyczerpania całej jego wartości. Bonu nie można wymienić na gotówkę, nie przysługuje nam także zwrot niewykorzystanych pieniędzy.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Choć w ramach promocji możesz wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, według nas najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera prowizji za jej wydanie oraz posiadanie, natomiast pozostałe opłaty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Promocja Citibanku to dobra okazja, aby w naprawdę prosty sposób zdobyć nagrodę w postaci bonu zakupowego do sklepów Biedronki. Jedyne, co musimy zrobić, to skutecznie zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie Citibanku - my rekomendujemy bezpłatną w użytkowaniu kartę Citi Simplicity - i wykonać z jej pomocą 10 transakcji na dowolną kwotę (przy czym na spełnienie tego wymogu bank daje nam ponad dwa miesiące). Jeżeli więc będziemy regularnie korzystali z karty, chociażby podczas codziennych zakupów, bez większych problemu wywiążemy się z warunków promocji.

W nowej akcji zwraca jednak uwagę niższa niż w poprzednich promocjach wartość premii. Tym razem możemy otrzymać bon o równowartości 300 zł, podczas gdy we wcześniejszych akcjach było to 400 zł. Mimo wszystko jednak najnowsza oferta Citibanku jest całkiem atrakcyjna - jeśli więc szukasz właśnie taniej karty kredytowej, warto byś rozważył tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.