300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w Citi Handlowym

Promocja zakończyła się dnia 9 kwietnia 2018 r.

300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Atrakcyjne promocje związane z kartami kredytowymi Citi Handlowego nikogo już nie dziwią. Tym razem podpisanie umowy o kredytówkę wiąże się z szansą zgarnięcia vouchera o wartości aż 300 zł, który możesz wykorzystać na zakupy w Biedronce.

Oferta jest skierowana wyłącznie do nowych klientów. Obowiązujący okres karencji jest dość długi – z promocji nie skorzystasz, jeśli byłeś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citi Handlowym po 1 stycznia 2015 r.

Dodatkowo musisz mieć ukończone 21 lat, być zatrudnionym w obecnym miejscu pracy od co najmniej 3 miesięcy oraz uzyskiwać na nim miesięczny dochód netto w wysokości min. 1200 zł. W przypadku firm wymogiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez przynajmniej 2 lata.

Jeśli interesuje Cię zgarnięcie 300-złotowego vouchera do Biedronki, to Twój czas na złożenie wniosku o kartę kredytową upływa 9 kwietnia 2018 r. Jak widać, masz jeszcze trochę czasu – warto zatem na spokojnie rozważyć, czy udział w promocji jest wystarczającym argumentem przemawiającym za posiadaniem kredytówki z oferty Citi Handlowego.

Jak zdobyć voucher?

Warunki akcji są właściwie identyczne do tych, które obowiązywały w poprzedniej edycji promocji. Oto, co musisz zrobić, by odebrać bon:

 1. W okresie jej trwania o dowolną główną kartę kredytową z oferty banku. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca, który pomoże Ci w wyborze konkretnej karty. Pamiętaj, że na tym etapie zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentu dochodowego, choćby skanu Twojego wyciągu z konta. Lista wymaganych dokumentów stanowi załącznik do regulaminu promocji.
 2. Przed zawarciem umowy podpisz regulamin oferty.
 3. Po otrzymaniu karty kredytowej spełnij warunki aktywności. W każdym z kolejnych 2 miesięcy – licząc od miesiąca następującego po zawarciu umowy – dokonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem wspomnianej karty. Mogą to być zarówno płatności w punktach usługowo-handlowych, jak i przez Internet. Pod uwagę nie będą brane przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Dobra informacja jest taka, że bank nie wyznacza minimalnej kwoty płatności – możesz więc dokonywać przy pomocy kredytówki nawet drobnych zakupów. Voucher otrzymasz za pośrednictwem wiadomości wygenerowanej w systemie bankowości elektronicznej w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Bon będzie miał postać unikalnego, 13-cyfrowego e-kodu, który podajesz kasjerowi do zeskanowania przed dokonaniem płatności za zakupy. Kod będzie ważny do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania całości kwoty 300 zł. Co ważne, z kodu możesz korzystać wielokrotnie (nie musisz go realizować „za jednym zamachem” przy okazji jednorazowych zakupów).

Wartość vouchera jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta Citi Simplicity – idealna kredytówka?

Promocja dotyczy co prawda wszystkich kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, ale to właśnie Citi Simplicity zasługuje na krótką prezentację.

Główną jej zaletą jest fakt, że bank nie pobiera opłaty nie tylko za jej wydanie, ale także posiadanie i to bezwarunkowo. Ponadto korzystnie wyglądają też inne istotne parametry. Okres bezodsetkowy dla posiadaczy karty Citi Simplicity trwa 56 dni (w tym 26 dni na spłatę). Wysokość spłaty minimalnej to 3,50%, a koszt wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą to 6% wartości wypłaty (nie mniej niż 10 zł). Dodatkowym atutem karty są darmowe powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts. Dzięki nim masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami, co w przypadku kart kredytowych jest szczególnie ważne.

Na posiadaczy karty czekają też inne atrakcyjne oferty promocyjne. Niestety, promocje nie łączą się ze sobą - musisz więc dokonać wyboru najodpowiedniejszej dla Ciebie. Listę aktualnych promocji znajdziesz w szczegółowej analizie karty.

Mimo niewątpliwych zalet karty Citi Simplicity przypominamy, że tak specyficzny produkt bankowy, jakim jest karta kredytowa, wymaga rozwagi i umiaru. Jeśli nigdy nie korzystałeś z kredytówki, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Niezwykle proste warunki promocji

Najnowsza oferta Citi Handlowego jest oczywistym nawiązaniem do poprzednich akcji skierowanych do nowych posiadaczy kart kredytowych. Nie zawsze ich warunki były jednak tak proste.

Za duży plus tej promocji należy uznać fakt, że bank nie wymaga dokonywania transakcji w określonej kwocie – zgarnięcie 300-złotowego vouchera do Biedronki nie musi się więc wiązać z ogromnym długiem na rachunku karty. Poprzednie akcje cieszyły się niezwykłą popularnością, tym razem prawdopodobnie będzie podobnie.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.