Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową Mastercard Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową Mastercard Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych w Banku Millennium były bardzo miłą tradycją. Kiedy bank zaprzestał ich organizowania jesienią ubiegłego roku, przyjęliśmy to ze zdziwieniem. Cieszy nas więc ponowne pojawienie się tego typu akcji. Warunki są stosunkowo łatwe do zrealizowania, a nagroda - 300 zł do wykorzystania na Allegro - atrakcyjna. Niejako w "standardzie" z kartą kredytową Impresja otrzymujesz prawo do otrzymania 600 zł moneyback.

Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – w tej promocji bank przyjmie ich 20 tysięcy. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2023 r.

Tylko dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 marca 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Ale uwaga! Warunek dostępu do bankowości elektronicznej dotyczy tylko osób, które będą się starały o premię w postaci kodu do wykorzystania na Allegro. Nie musisz się nim martwić, jeśli zależy Ci wyłącznie na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł do Allegro?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł:

Krok 1
Krok 1

Otwórz konto Millennium 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej. Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to możesz od razu przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2023 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Mastercard Gold bądź Millennium Mastercard WWF w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub w aplikacji mobilnej.

Jest to również data graniczna na podpisanie umowy o "kredytówkę".

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie wnioskowania o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Pamiętaj, że minimalny limit kredytowy przyznany Ci przez bank musi wynosić 3000 zł.

Nagroda
Nagroda

Zrealizowanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z trzech miesięcy, poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie powyższego warunku bank przekaże Ci kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii.

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w kwietniu, to transakcje bezgotówkowe powinieneś wykonywać od maja do lipca, za co w sierpniu 2023 r. otrzymasz 300 zł do Allegro.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Zła wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w jednym z 3 miesięcy dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane. Nie zostaną także uwzględnione płatności Blikiem oraz kartą dodatkową wydaną do Twojej "kredytówki".

To też musisz wiedzieć

W regulaminie promocji bank zobowiązał się, że poinformuje o wyczerpaniu puli nagród na stronie produktowej karty kredytowej Impresja.

W chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Otrzymany e-kod do wydania na Allegro będzie ważny przez 12 miesięcy od daty jego przekazania. O zasadach korzystania z kart podarunkowych we wspomnianym serwisie pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Sposobem na to może być założenie konta Millennium 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

300 zł za 3 miesiące aktywności

Odnowienie promocji kart kredytowych przez Millennium to dobra wiadomość. 300 zł do wydania na Allegro działa na wyobraźnię i może być wystarczającym powodem do udziału w akcji związanej z kartą Mastercard Impresja. Wydawanie co miesiąc "kredytówką" min. 500 zł nie jest zadaniem przekraczającym możliwości przeciętnego klienta banku. Trzeba się jednak mocno pilnować, bowiem potknięcie w wykonywaniu transakcji w jednym miesiącu przekreśli całkowicie szansę na nagrodę.

Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", nie powinieneś mieć problemów ze spełnieniem warunków aktywności zapisanych w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie kartą kredytową Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Mastercard Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Moneyback dla kart Impresja"
  2. Regulamin promocji „300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.