Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł dla klientów firmowych Kantoru Walutowego Alior Banku + ekspres dla najaktywniejszych i do 1700 zł za konto

300 zł dla klientów firmowych Kantoru Walutowego Alior Banku + ekspres dla najaktywniejszych i do 1700 zł za konto

Trzeba przyznać, że Alior Bank bardzo wysoko postawił poprzeczkę konkurencji. Aktualnie proponuje przedsiębiorcom udział w promocjach, w których łącznie można zgarnąć nawet 2000 zł! Oprócz 300 zł za korzystanie z Kantoru Walutowego możesz też zdobyć 200 zł za założenie rachunku firmowego i do 1500 zł za aktywne korzystanie z niego przez rok.

Tak więc bonus w trwającej do 31 sierpnia 2020 r. promocji związanej z Kantorem Walutowym to miły dodatek do „zestawu podstawowego”, ekspres przelewowy marki Rusell Hobbs Allure 20060-56 w kolorze czarnym, o wartości 571,95 zł, to „wisienka na torcie”.

Oferta dla nowych klientów, ale nie tylko

Do udziału w akcji Alior Bank zaprasza osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne niebędące osobą prawną, którym odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonujące we własnym imieniu działalność gospodarczą. W promocji mogą też uczestniczyć wspólnicy spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej oraz podmioty nieprowadzące działalności gospodarczej, np. zrzeszenia, stowarzyszenia, rolnicy.

Ważne, by wysokość przychodu rocznego za ostatni zamknięty rok obrotowy nie przekraczała 5 mln zł i by dany podmiot nie posiadał aktywnej platformy FX (Kantor Walutowy, Autodealing, eFX Trader).

Regulamin dopuszcza do starania się o nagrodę także posiadaczy platformy FX i skarbowej Umowy Ramowej, którzy przez ostatnie 12 miesięcy przed rozpoczęciem promocji (13 sierpnia 2020 r.) nie dokonali wymiany walutowej w Alior Banku.

Konieczne jest, by uczestnik promocji posiadał lub założył w trakcie jej trwania rachunek firmowy w Alior Banku.

Krótko mówiąc, o 300 zł możesz się ubiegać, jeśli:

  • jesteś nowym klientem firmowym Alior Banku;
  • korzystasz już z produktów tego banku dla firm, ale w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie dokonywałeś w Aliorze wymiany walut.

Jak zdobyć 300 zł za wymianę walut?

Jak się za chwilę przekonasz, nie jest to wcale trudne.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. załóż iKonto Biznes w Alior Banku, zgarniając za to 200 zł i otwierając sobie drogę do zdobycia nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z niego przez rok. Jeśli współpracujesz już z Alior Bankiem, od raz przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 sierpnia 2020 r. zarejestruj się w Kantorze Walutowym Alior Banku jako przedsiębiorca.

Krok 3
Krok 3

W 3 kolejnych miesiącach wykonaj wymianę walutową (kupno/sprzedaż) na rynku transakcji kasowych (spot) na łączną kwotę min. 10 000 jednostek danej waluty.

Nagroda
Nagroda

Za każdy z miesięcy, w którym zrealizujesz ten warunek, otrzymasz 100 zł premii. Pieniądze zostaną przekazane na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z wymagań regulaminu.

Nagroda dodatkowa – ekspres przelewowy

Dodajmy, że 10 najaktywniejszych klientów w danym miesiącu kalendarzowym otrzyma ekspres przelewowy marki Rusell Hobbs Allure 20060-56 o wartości 571,95 zł brutto. Decydująca jest kwota obrotu walutowego, a gdyby ona była równa – większa liczba transakcji. W dalszej kolejności będzie brana pod uwagę data aktywacji Kantoru Walutowego – późniejsza data = wyższe miejsce w klasyfikacji.

Informację o tym, że znalazłeś się w gronie laureatów, otrzymasz w bankowości internetowej w ciągu 14 dni od ustalenia „listy rankingowej”. Gdyby tak się stało, będziesz musiał podać dane niezbędne do wysłania upominku. Przesyłka kurierska zostanie nadana w ciągu 14 dni od przekazania przez Ciebie informacji, o które zostaniesz poproszony przez Alior Bank.

To też może Ci się przydać

Do wymaganego limitu wymiany walutowej liczą się transakcje dokonane przez wszystkich użytkowników posiadających dostęp do platformy wymiany walut dla danego klienta biznesowego.

Nie zamykaj rachunku firmowego lub platformy FX do chwili otrzymania ostatniej z trzech premii. Gdybyś wypowiedział którąś z umów, to za miesiąc, w którym to zrobiłeś, nie otrzymasz nagrody. Może się zdarzyć, że utracisz nawet bonus za poprzedni okres, jeśli zamknięcie wspomnianych produktów nastąpi przed wypłatą przez bank premii.

Niestety w ramach tej akcji możesz otrzymać tylko jeden ekspres.

Otrzymane przez Ciebie premie pieniężne i ewentualnie nagroda dodatkowa będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz je wykazać po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z nich według obowiązujących Cię zasad podatkowych.

Kantor Walutowy Alior Banku

Tym, co przyciąga klientów do Kantoru Walutowego Alior Banku, są atrakcyjne kursy walut i konkurencyjne opłaty za przelewy europejskie i zagraniczne. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak przelewy do banków krajowych realizowane w bankowości elektronicznej.

Dodatkowe informacje o opłatach znajdziesz w Taryfie Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego Alior Banku dla Przedsiębiorców i Innych Podmiotów.

Promocje także dla klientów indywidualnych

Być może walut potrzebujesz także w życiu prywatnym, np. na spłatę kredytu walutowego. Warto więc, byś wiedział o Programie Rekomendacyjnym Kantoru Walutowego Alior Banku, w którym do zdobycia jest 50 zł premii oraz o promocji, w której najaktywniejsi klienci indywidualni zostaną nagrodzeni bonem o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Kumulacja korzyści

Aktualny zestaw promocyjny od Alior Banku dla przedsiębiorców wygląda bardzo atrakcyjnie – w sumie w ciągu roku możesz zdobyć nawet 2000 zł. Wysokość premii zależy od Twojej aktywności na rachunku firmowym i w Kantorze Walutowym. Pomyśl, czy w działalności Twojej firmy przydatne będą produkty i usługi, za które bank oferuje premie i podejmij decyzję, czy masz ochotę skorzystać z propozycji Aliora.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 zł za aktywne korzystanie z platformy FX"
  2. Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego Alior Bank SA dla-Przedsiębiorców i Innych-Podmiotów

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.