Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste

HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji.

  1. W akcji "300 zł za aktywne bankowanie - edycja II" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.
  2. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
  3. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.
  4. 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile stanowiące równowartość 100 zł.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 780 zł! Do tego można jeszcze doliczyć 100 zł za otwarcie niepełnoletniemu dziecku Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 września 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Droga do premii w promocyjnym pakiecie

W tej promocji warunki są przystępne i proste. Sprawdź sam.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Krok 2
Krok 2

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w bankowości elektronicznej w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 6LZ9SJ​​​​​​​

Krok 3
Krok 3

Do 10 października 2022 r. zawrzyj umowę o rachunek i wymagane produkty za pośrednictwem kuriera.

Krok 4
Krok 4

Do 31 października 2022 r. zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.

Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii gotówkowej (100 zł) za otwarcie ROR-u i zalogowanie do aplikacji otrzymasz w formie przelewu na Konto Jakie Chcę do 30 listopada 2022 r.

Krok 5
Krok 5

W każdym z 3 miesięcy – w listopadzie i grudniu 2022 r. oraz w styczniu 2023 r. – spełnij warunki otrzymania drugiej części premii gotówkowej (200 zł):

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
Krok 6
Krok 6

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Przelew z drugą częścią premii gotówkowej (200 zł) otrzymasz na swoje konto osobiste do 28 lutego 2023 r.

+ dodatkowy bonus w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o nagrodę w postaci karty podarunkowej (80 zł) lub 4 biletów do kina, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

+ 100 zł w Bezcennych Chwilach

Jako że trwa akcja "8000 punktów na start" dla posiadaczy kart Mastercard, które mogą uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile, to do zdobycia jest także tytułowa liczba punktów stanowiąca równowartość 100 zł.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na koncie dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji kartą nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Istotne szczegóły

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Jeśli nie czujesz się jeszcze usatysfakcjonowany propozycjami Santandera, to dorzucamy informacje o kolejnych bonusach. Może to być premia za otwarcie konta dziecka...

...i/lub za skorzystanie z karty kredytowej:

Ponadto możliwość założenia 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Kumulacja nagród zawsze cieszy

Cieszy nas, że Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i uruchamia kolejną promocję zaraz po zakończeniu poprzedniej. Jak widzisz, przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej. Ponadto możesz zwiększyć swój zysk o dodatkowy bonus o wartości 80 zł, zakładając konto z polecenia i o kolejne 100 zł, spełniając wymogi akcji dotyczącej programu Bezcenne Chwile. Dodajmy, że nie ma przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego i zgarniał kolejne premie za skuteczne rekomendacje.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków, darmowe przelewy natychmiastowe oraz atrakcyjnie oprocentowaną lokatę i konto oszczędnościowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!


PS. To jedna z tych promocji, którą warto polecić rodzinie lub znajomym 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu "Polecam mój bank" – edycja 2
  2. Regulamin promocji „300 zł za aktywne bankowanie - edycja II”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.