Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank zmienił termin obowiązywania oferty. Jest ona dostępna do 30 września 2020 r.

Do 300 zł w bonach Sodexo za Konto Otwarte na Biznes i skorzystanie z terminali płatniczych w BNP Paribas

Do 300 zł w bonach Sodexo za Konto Otwarte na Biznes i skorzystanie z terminali płatniczych w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

W czasie pandemii koronawirusa płatności bezgotówkowe stały się jeszcze popularniejsze niż dotąd, pojawiły się zalecenia, by wybierać właśnie taką formę płatności. Master Brand sp. z o.o. przygotowała na zlecenie BNP Paribas ofertę skierowaną do punktów handlowo-usługowych, które dotąd nie zdecydowały się na zainstalowanie terminala i można było w nich zapłacić tylko gotówką. Za zmianę przyzwyczajeń, przekonanie się do transakcji bezgotówkowych, można zdobyć do 300 zł w bonach Sodexo.

W akcji mogą wziąć też udział obecni klienci BNP Paribas, którzy korzystają z POS od innych firm niż Elavon.

Kto i jaką premię może zdobyć?

Akcja „300 na start” potrwa do 30 września 2020 r., przy czym nagrodzonych zostanie tylko 400 nowych i 150 obecnych klientów, którzy jako pierwsi spełnią wszystkie warunki promocji.

Uczestnikami akcji mogą być osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, prowadzące we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, zarówno te, które już współpracują z BNP Paribas, jak i te, które nie mają dotąd związków z tym bankiem.

Warunki dla nowych klientów

Nowymi klientami są podmioty, które w dniu startu promocji, czyli 19 czerwca 2020 r., nie posiadały rachunku firmowego w banku BNP Paribas. Ich premia po spełnieniu wymagań regulaminu wyniesie 300 zł w postaci vouchera Sodexo.

Wymogi wobec obecnych klientów

O nagrodę mogą się ubiegać także obecni klienci firmowi BNP Paribas, o ile korzystają z terminala, którego umowa została zawarta za pośrednictwem banku, lecz jest on obsługiwany przez dostawcę innego niż Elavon.

Wysokość bonusu dla obecnych klientów uzależniona jest od liczby POS-ów dostarczanych przez Elavon, z których skorzystają. Za jedno lub dwa urządzenia premia wynosi 200 zł, a za min. 3 – 300 zł.

Działania na drodze po nagrodę dla nowego klienta

Działania niezbędne do zdobycia 300 zł w bonach Sodexo sprowadzają się do dopełnienia kilku formalności.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r.:

  • przystąp do promocji, składając w placówce BNP Paribas kartę zgłoszenia uczestnictwa, która stanowi załącznik do regulaminu akcji „300 na start”;
  • otwórz pakiet startowy, czyli zestaw produktów i usług świadczonych dla firm w ramach umowy ramowej, na który składają się rachunek firmowy oraz karta debetowa Mastercard Business.
Krok 2
Krok 2

Aktywuj „debetówkę” do 30 września 2020 r.

Krok 3
Krok 3

W ciągu miesiąca od podpisania dokumentów dotyczących rachunku zawrzyj z bankiem umowę o dwa POS-y na okres nie krótszy niż 24 miesiące i wskaż nowo otwarty rachunek jako podstawowy do dokonywania rozliczeń transakcji na terminalach.

Informacja
Informacja

Weryfikacja spełnienia powyższych wymagań będzie dokonywana co 2 tygodnie począwszy od 30 czerwca 2020 r. O przyznaniu vouchera decyduje kolejność spełnienia wszystkich wymagań akcji, rozumiana jako data najpóźniej zawartej umowy (o rachunek firmowy lub terminal) albo dzień aktywacji karty debetowej.

Nagroda
Nagroda

Bon Sodexo o wartości 300 zł zostanie wysłany pocztą kurierską niezwłocznie po zweryfikowaniu uprawnień uczestnika promocji do jego otrzymania.

Oczekiwania wobec obecnych klientów

Będąc już klientem banku BNP Paribas, do wykonania masz następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. przystąp do promocji, składając w placówce BNP Paribas kartę zgłoszenia uczestnictwa, która stanowi załącznik do regulaminu akcji „300 na start”.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 września 2020 r. zawrzyj umowę o korzystanie z terminala od Elavonu na okres min. 24 miesięcy i wskaż nowo otwarty rachunek jako podstawowy do dokonywania rozliczeń transakcji dokonywanych na POS. Uwaga: podpisanie dokumentów musi się odbyć w tym samym miesiącu, co przystąpienie do akcji.

Nagroda
Nagroda

Bon Sodexo o wartości 200 lub 300 zł zostanie wysłany pocztą kurierską niezwłocznie po zweryfikowaniu uprawnień uczestnika promocji do jego otrzymania.

Bardzo ważne informacje dla wszystkich uczestników

W przypadku terminala płatniczego za datę zawarcia umowy uważany jest moment zakończenia jego parametryzacji w Elavon.

Zwracamy uwagę, że w regulaminie jest zastrzeżenie, iż nie ma możliwości wydania duplikatu vouchera lub jego wymiany na inną nagrodę.

Szczegółowe informacje o możliwości wykorzystania bonu znajdziesz na stronie Sodexo.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględniać w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Pakiet startowy z terminalem

Pakiet startowy, z którego musisz skorzystać w ramach tej promocji, będąc nowym klientem, składa się z Konta Otwartego na Biznes i karty debetowej. Trzeba przy tym zaznaczyć, że wspomniany rachunek występuje w wersji „ogólnej”, ale także przeznaczonej dla organizacji pozarządowych oraz osób prowadzących gospodarstwo rolne. Wysokość opłat za niektóre czynności uzależniona jest od sumy wpływów w miesiącu.

Chcąc zdobyć nagrodę, musisz też podpisać umowę o przynajmniej 2 terminale płatnicze na okres nie krótszy niż 24 miesiące. Wszystkie formalności i przeprowadzenie szkolenia z obsługi urządzenia odbywa się online, a terminal jest dostarczany przez kuriera pod wskazany adres.

Warto wiedzieć, że instalując POS w swojej firmie, nie tylko będziesz mógł przyjmować płatności bezgotówkowe, ale również świadczyć usługę cashback oraz oferować doładowania telefonów.

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy nie poniesiesz opłat za korzystanie z urządzenia.

Czas decyzji

Wiesz, co musisz zrobić i ile możesz zyskać, znasz już propozycję BNP Paribas. Przyszedł czas, byś ją przemyślał. W podjęciu decyzji może Ci pomóc spojrzenie na nasz ranking kont firmowych, w którym znajdziesz także informacje o innych promocjach dla klientów firmowych, w tym także związane z terminalami płatniczymi, np. w Nest Banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 na start" dla aktualnych klientów
  2. Regulamin promocji "300 na start" dla nowych klientów

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.