30 zł do Żabki i Freshmarketu za płatności Android Pay w BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2017 r.

30 zł do Żabki i Freshmarketu za płatności Android Pay w BZ WBK Źródło obrazka: strona BZ WBK

Kolejny bank nie ustaje w staraniach, by zachęcić klientów do korzystania z aplikacji Android Pay. Tym razem podobny cel postawił przed sobą BZ WBK. Za dokonanie zaledwie 5 płatności z podpiętą kartą BZ WBK możesz otrzymać kartę podarunkową 30 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Bank kieruje promocję do swoich klientów, którzy dodatkowo posiadają telefon spełniający wymagania potrzebne do dokonywania płatności Android Pay (wersja systemu 4.4 lub nowsza oraz wbudowany moduł NFC). Uczestnikiem promocji może zostać osoba w wieku powyżej 13 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego) zamieszkała na terytorium Polski.

Uwaga! W regulaminie organizator zastrzegł, że promocja dotyczy tylko wybranych kart kredytowych i debetowych wydanych przez BZ WBK – jednak tylko na wypadek, gdyby w czasie trwania akcji w ofercie banku pojawiła się nowa karta płatnicza. Na ten moment wszystkie karty wydawane przez BZ WBK upoważniają do udziału w promocji.

Akcja trwa do 31.12.2017 lub do wyczerpania puli nagród, którą ustalono na 27 tys. bonów, każdy o wartości 30 zł do wykorzystania we wspomnianych sklepach.

Jak otrzymać kartę podarunkową?

Udział w promocji nie wiąże się z żadnymi kosztami – poza oczywiście tymi, które i tak poniesiesz przy okazji zakupów. Bon otrzymasz w prosty i niewymagający wielkiego zaangażowania sposób, który przedstawiamy poniżej:

 1. Uruchom aplikację Android Pay z powiązaną kartą płatniczą od BZ WBK. Zaakceptuj zaproszenie do udziału w promocji. Jeśli nie wyświetli się ono automatycznie, wybierz w menu pozycję „wpisz kod promocyjny” i wpisz „BZWBK30”.
 2. W ciągu 28 dni od momentu przystąpienia do akcji dokonaj 5 płatności Android Pay. Pamiętaj przy tym, by pomiędzy kolejnymi transakcjami zachować przynajmniej 5-minutowe odstępy!

Po spełnieniu tych warunków karta podarunkowa powinna pojawić się w formie elektronicznej w aplikacji na Twoim telefonie. Aby skorzystać z premii, należy poinformować obsługę w Żabce lub Freshmarkecie o chęci zrealizowania bonu, a następnie wyświetlić udostępniony w aplikacji kod kreskowy i pokazać go sprzedawcy.

Otrzymaną w ramach promocji kartę podarunkową należy wykorzystać najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku. Co ważne, karta jest jednorazowa (możesz się nią posłużyć wyłącznie przy jednych zakupach, a niewykorzystane środki przepadną) i nie możesz jej wymienić na ekwiwalent gotówkowy.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

W regulaminie bank zawarł kilka istotnych informacji, których znajomość może się okazać niezbędna do zgarnięcia karty podarunkowej.

Po pierwsze, wszystkich 5 transakcji musisz dokonać na terenie Polski. Po drugie, organizator nie weźmie pod uwagę płatności Android Pay dokonanych przy zakupie alkoholu lub wyrobów tytoniowych. Po trzecie, każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jeden bon.

Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Skoro uczestnikiem promocji może zostać wyłącznie posiadacz karty płatniczej w BZ WBK, to wypada przedstawić chociaż jeden sztandarowy produkt banku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim oferta konta osobistego.

Konto Jakie Chcę to propozycja bezwarunkowo darmowego rachunku. Do konta bezpłatnie otrzymasz kartę debetową Visa lub Mastercard. Oprócz konkretnej karty możesz wybrać także kwotę płatności za jej użytkowanie. Do wyboru jest stała, miesięczna opłata w wysokości 3 zł lub 5zł, przy czym tej drugiej masz szansę uniknąć, dokonując w miesiącu transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości co najmniej 500 zł bądź min. 5 transakcji kartą.

Posiadaczom Konta Jakie Chcę przysługują dodatkowe korzyści, m.in. możliwość podniesienia oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 1,5 % (dzięki comiesięcznym wpływom o wartości min. 20 zł) oraz zwrot 1% za płatności za media (gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne), nawet do 25 zł miesięcznie. Na szczególnie korzystne warunki mogą liczyć osoby do 26. roku życia, którym bank oferuje np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce czy niższe opłaty za przelewy natychmiastowe (2,50 zł).

Ocena promocji

Promocja „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay” wpisuje się w aktualną tendencję, zgodnie z którą banki zachęcają klientów do dokonywania płatności mobilnych.

Choć wartość nagrody być może nie robi wielkiego wrażenia, to można ją otrzymać, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów i przy niewielkim zaangażowaniu. Warto zwrócić uwagę, że organizator nie określił minimalnej kwoty płatności, a suma dokonanych transakcji nie wpływa na możliwość otrzymania premii.

Jeśli jesteś klientem BZ WBK, a do tego korzystasz z Android Pay, to zgarnięcie bonu nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Jeśli natomiast myślisz o otwarciu nowego konta lub przeniesieniu dotychczasowego rachunku, to oferta Konta Jakie Chcę powinna Cię zainteresować.

Z ostatniej chwili

 • 13.11.2018 15:58

  Macie ochotę na coś smacznego? Santander proponuje 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę z usługami online i kartą debetową.  

 • 9.11.2018 11:08

  Nawet 800 zł na rozwój swojej firmy możesz zdobyć w promocjach w BGŻ BNP Paribas. Warto skorzystać, jeśli Twoja firma potrzebuje promowanych produktów.

 • 8.11.2018 18:26

  W nowej edycji promocji OKO w ING ponownie można zyskać 2,5% przez 4 miesiące.

 • 8.11.2018 17:43

  Kolejna okazja z Masterpass: za zakupy na shumee.pl na min. 50 zł można otrzymać aż 20 zł rabatu. Szczegóły.

 • 6.11.2018 19:00

  Wystarczy, że za zakupy w sklepie internetowym merlin.pl zapłacicie Masterpassem, a otrzymacie 15 zł rabatu. Zamawiajcie - korzystajcie.

 • 6.11.2018 11:41

  Wraz z otwarciem konta 360° w Banku Millennium i spełnienie kilku prostych warunków można zyskać 200 zł premii oraz 6 biletów do Multikina.

 • 5.11.2018 17:54

  Odwiedzasz sklep internetowy empik.com. Zamawiasz przydatne Ci produkty za min. 60 zł. Płacisz Blikiem. Dostajesz 10 zł na następne zakupy.

 • 5.11.2018 10:01

  50 zł to nagroda, jaką Alior Bank oferuje za skuteczne polecenie swojego kantoru walutowego. Warunki nie są trudne, więc warto sięgnąć po tę premię.

 • 2.11.2018 15:27

  Nowe konto oszczędnościowe w ofercie Idea Banku: na Koncie Idealnie Prostym zyskać można do 3,2% w skali roku dla środków do 20 tys.

 • 2.11.2018 15:11

  W II edycji programu poleceń Getin Banku ponownie do zgarnięcia jest 500 zł za polecanie rachunku oraz 50 zł dla nowego klienta.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.